x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Continental Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Continental Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Continental Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Continental Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226642612.jpg?ts=1
Continental Continental Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19 Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19 Kks 10 Tt 45j Reinforced Tire Musta 2.50 / R19 (1)
  • 04019238105247
  • 0134500
1
  • Paino ja mitat
    • Vannekoko: 19 "
    • Leveys: 2 mm
  • Tekniset tiedot
    • Nopeusluokka: J
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kuormitusluokka: 45
    • Renkaan koko: 19 "
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Kumi
    • Väri: Musta
  • 56.48 56.48 EUR 1
    1
    • Motardinn.com/fi Motardinn.com/fi
      56.48, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226643002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137940088.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/58015104.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas Ensimmäinen rengas vuonna 1969, jolla ylitettiin 100 mp/h tuotantopyörällä. Renkaan teknologia on täysin uusi, mutta sama tyyli on tallella. Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r moottoripyörän rengas (1)
      Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas
      • 03188642015440
      • 650780
      1
    • Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218395045.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208551442.jpg?ts=1
      Metzeler Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. moottoripyörän rengas (3)
      Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas
      • 08019227357783
      1
    • Michelin Medium 57r Enduro Tire Musta 90 / 100 / R21
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228596071.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218395297.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98805919.jpg?ts=1
      Michelin Michelin Medium 57r Enduro Tire Musta 90 / 100 / R21 Medium 57r Enduro Tire Musta 90 / 100 / R21 Medium 57r Enduro Tire Musta 90 / 100 / R21 (1)
      Michelin Medium 57r Enduro Tire Musta 90 / 100 / R21
      • 03528702141113
      • 214111
      1
    • Continental Contiroadattack 3 Tl 58(w) Tire Musta 110 / 80 / R18
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218395997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147016389.jpg?ts=1
      Continental Continental Contiroadattack 3 Tl 58(w) Tire Musta 110 / 80 / R18 Contiroadattack 3 Tl 58(w) Tire Musta 110 / 80 / R18 Contiroadattack 3 Tl 58(w) Tire Musta 110 / 80 / R18 (1)
      Continental Contiroadattack 3 Tl 58(w) Tire Musta 110 / 80 / R18
      • 04019238780062
      • 0244501
      1
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 56.48
    • info@vertaa.fi