x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Continental Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Continental Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Continental Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Continental Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218395663.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208486953.jpg?ts=1
Continental Continental Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10 Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10 Contitwist Tl 59m Tire Musta 130 / 70 / R10 (1)
  • 04019238448863
  • 0220013
1
  • Paino ja mitat
    • Vannekoko: 10 "
    • Leveys: 130 mm
    • Profiilisuhde: 70 %
  • Tekniset tiedot
    • Nopeusluokka: M
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kuormitusluokka: 59
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Tekstiili
    • Väri: Musta
  • 44.48 44.48 EUR 1
    1
    • Motardinn.com/fi Motardinn.com/fi
      44.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Pirelli Sport Demon Front moottoripyörän rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208510933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176044421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126899458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98817638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/57611592.jpg?ts=1
      Pirelli Pirelli Sport Demon Front moottoripyörän rengas Sport Demon Front moottoripyörän rengas Sport Demon Front moottoripyörän rengas Pirellin nykyaikainen rengas isompiin peruspyöriin ja kevyt moottoripyöriin. Näyttävän näköinen ja erittäin laaja koko-valikoima. (1)
      Pirelli Sport Demon Front moottoripyörän rengas
      • 08019227144789
      • 1447800
      1
    • Dunlop K82 3.25-18 52S TT rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223951203.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208593849.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137939404.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop K82 3.25-18 52S TT rengas K82 3.25-18 52S TT rengas K82 3.25-18 52S TT rengas Dunlop K82 3.25-18 52S TT moottoripyörän rengas (1)
      Dunlop K82 3.25-18 52S TT rengas
      • 03188642014979
      • 651023
      1
    • Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226643002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137940088.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/58015104.jpg?ts=1
      Dunlop Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas Ensimmäinen rengas vuonna 1969, jolla ylitettiin 100 mp/h tuotantopyörällä. Renkaan teknologia on täysin uusi, mutta sama tyyli on tallella. Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r moottoripyörän rengas (1)
      Dunlop TT100 4.10H19 61H TT fr/r rengas
      • 03188642015440
      • 650780
      1
    • Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218395045.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208551442.jpg?ts=1
      Metzeler Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. moottoripyörän rengas (3)
      Metzeler Cruisetec MH90 - 21 M/C 54H TL Fr. rengas
      • 08019227357783
      1
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 50.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 50.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 50.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 50.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 50.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.48
    • info@vertaa.fi