x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dermorganic Firm Hold Volume Foam 150 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dermorganic Firm Hold Volume Foam 150 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dermorganic Firm Hold Volume Foam 150 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dermorganic Firm Hold Volume Foam 150 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229619968.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198324411.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126551062.jpg?ts=1
Dermorganic Dermorganic Firm Hold Volume Foam 150 ml Firm Hold Volume Foam 150 ml Firm Hold Volume Foam 150 ml Kosteuttava vaahto, joka antaa hiuksille hellävaraisesti volyymia ja tukea. Suojaa kosteudelta ja lämmöltä. Alkoholiton, aerosoliton, 3 erilaista UV-suojaa. 100% ekosertifioitu argaaniöljy ravitsee sekä tarjoaa suojaa ja kiiltoa. Sopii kaikille hiustyypeille. (1)
  • 00608630023385
  • 00608630064203
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 22.90 27.80 EUR 2
    2
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Kosteuttava vaahto, joka antaa hiuksille hellävaraisesti volyymia ja tukea. Suojaa kosteudelta ja lämmöltä. Alkoholiton, aerosoliton, 3 e...22.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      27.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Philip Kingsley Volumising Froth Root Lift Mousse (150ml)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221746381.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227795591.jpg?ts=1
      Philip Kingsley Philip Kingsley Volumising Froth Root Lift Mousse (150ml) Volumising Froth Root Lift Mousse (150ml) Volumising Froth Root Lift Mousse (150ml) Voluminsing Frot on Root Lift Mousse, joka kohottaa hiuksia ja jättää ne samalla hyvin hoidetun näköisiksi. Tuloksena on pehmeät ja kiiltävät hiukset, jotka ovat hallinnassa. Kevyt mousse, joka kestää kosteutta ja antaa keskivahvan pidon jättämättä jälkiä. Kaikille hiustyypeille. Tuote on vegaaninen. - Vegaaninen - Antaa hiuksille tehoa ja jättää ne huolitellun, pehmeän ja kiiltävän näköisiksi. - Ei jätä näkyviä jälkiä hiuksii (1)
      Philip Kingsley Volumising Froth Root Lift Mousse (150ml)
      • 05060771202145
      2
    • Matrix Style Link Volume Builder Volume Mousse, 238g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233526638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226009708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157851548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133055562.jpg?ts=1
      Matrix Matrix Style Link Volume Builder Volume Mousse, 238g Style Link Volume Builder Volume Mousse, 238g Style Link Volume Builder Volume Mousse, 238g Matrix Style Link Volume Builder Mousse 247 ml (1)
      Matrix Style Link Volume Builder Volume Mousse, 238g
      • 00884486179371
      1
    • Maria Nila Style&Finish Cleansing Powder 60 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145982120.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617317.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205908322.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242512165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182654633.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Style&Finish Cleansing Powder 60 g Style&Finish Cleansing Powder 60 g Style&Finish Cleansing Powder 60 g Puhdistava jauhe, joka raikastaa hiuksesi nopeasti. Sulfaatiton, 100 % vegaaniset ainesosat. Pakkaus on 100 % CO2-kompensoitu. (1)
      Maria Nila Style&Finish Cleansing Powder 60 g
      • 07391681038769
      4
      deal
    • Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004838.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144113548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232443410.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml Osis+ Topped Up 200ml Osis+ Topped Up 200ml Kevyt pumppuvaahto lookeihin, joissa on luonnollista liikettä ja volyymia. Antaa luonnollisen kiillon ja auttaa suojaamaan hiuksia vaurioilta föönauksen yhteydessä. (1)
      Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml
      • 04045787401592
      4
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.82
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.82
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 22.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 22.90
    • info@vertaa.fi