x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Id Hair Muotoiluvaahdot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Id Hair Black Exclusive Matte Fiber Wax 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215247050.jpg?ts=1
      Id Hair Id Hair Black Exclusive Matte Fiber Wax 100 ml Black Exclusive Matte Fiber Wax 100 ml Black Exclusive Matte Fiber Wax 100 ml Id HAIRin Black Exclusive Matte Fiber Wax on hiusvaha lyhyille hiuksille. Saat luonnollisen mattapintaisen lopputuloksen. Lisäksi se peseytyy helposti pois hiuksista. (1)
      Id Hair Black Exclusive Matte Fiber Wax 100 ml
      • 05704699876056
      3
      deal
      26.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Alterna DEFAULT
        • alterna
      • Björn Axen DEFAULT
        • bjo_rn_axen
    • Merkki (brand):
      • Joico (joico)
      • Alterna (alterna)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Björk (bjo_rk)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Ds (ds)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Roze Avenue (roze_avenue)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Tigi (tigi)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wella (wella)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 14 € (budget)
      • 14 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 150 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 150 ml - 200 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 250 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi