x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kérastase Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kérastase Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kérastase Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kérastase Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112677438.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/243054654.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226002626.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175729918.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146048817.jpg?ts=1
Kérastase Kérastase Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml Mousse Densimorphose Hair Mousse, 150ml Antaa volyymiä ja rakennetta ilman, että hiukset tuntuvat raskailta. Hiuksista tulee kimmoisat ja elinvoimaiset tyvestä latvaan. Kérastase Hyaluronic Acid Gluco,Peptide Ceramides (4)
  • 03474630661073
7
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 150 ml
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 180 g
  • 23.20 38.23 EUR 7
    7
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Antaa volyymiä ja rakennetta ilman, että hiukset tuntuvat raskailta. Hiuksista tulee kimmoisat ja elinvoimaiset tyvestä latvaan. Kérastas...
      23.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      27.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      150 ml, Kérastasen Densifique on hiuspohjan hyvinvointia edistävä tuotesarja, jonka tuotteet ovat optimoitu tuomaan erityisesti hiusten t...28.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      150 ml, Kérastase Densimorphosee hiusvaahto on kehitetty erityisesti oheneville hiuksille. Hiusvaahdon ravitseva koostumus tekee hiuksist...28.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      28.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Kérastase Densifique Densimorphose Treatment Mousse on ravitseva, volyymia antava hoitovaahto, joka lisää hiuksiin kimmoisuutta ja täytel...
      29.60, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      Kérastase Densifique Densimorphose -vaahto antaa oheneville hiuksille volyymiä. Vaahto hoitaa hiuksia juuresta latvoihin saakka, vahvista...38.23, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Paul Mitchell Invisiblewear Velvet Cream (100ml)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165635982.jpg?ts=1
      Paul Mitchell Paul Mitchell Invisiblewear Velvet Cream (100ml) Invisiblewear Velvet Cream (100ml) Invisiblewear Velvet Cream (100ml) Kevyt rakenne. Satiini viimeistely. Tekee hiuksista pehmeät ja taipuisat, höyhenen kevyet tuntuiset. Ei tuotteen tuntua, rikastettu samettikukilla joka antaa jokaiselle pillelle ylimääräistä joustavuutta. Kuivuu nopeasti ja jättää satiinisen pinnan. (1)
      Paul Mitchell Invisiblewear Velvet Cream (100ml)
      • 00009531129860
      4
    • Color Wow Speed Dry - Blow Dry Spray, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155812733.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229645857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73144488.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232000385.jpg?ts=1
      Color Wow Color Wow Speed Dry - Blow Dry Spray, 150ml Speed Dry - Blow Dry Spray, 150ml Speed Dry - Blow Dry Spray, 150ml 150 ml, Spray som förkortar föntiden med 30%. Innehåller värmeskydd samt återfuktar och stärker håret. Appliceras i handdukstorkat hår. - Fri från alkohol, parabener, sulfater och gluten, ej testat på djur (1)
      Color Wow Speed Dry - Blow Dry Spray, 150ml
      • 05060150185236
      8
    • Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004838.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144113548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232443410.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml Osis+ Topped Up 200ml Osis+ Topped Up 200ml Kevyt pumppuvaahto lookeihin, joissa on luonnollista liikettä ja volyymia. Antaa luonnollisen kiillon ja auttaa suojaamaan hiuksia vaurioilta föönauksen yhteydessä. (1)
      Schwarzkopf Osis+ Topped Up 200ml
      • 04045787401592
      4
      deal
    • Cutrin Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163069268.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229609172.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165571301.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150761774.jpg?ts=1
      Cutrin Cutrin Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml Cutrin Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml (2)
      Cutrin Muoto Silky Texture Sugar Spray 200 ml
      • 06412600549058
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 23.11
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.11
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.11
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 23.11
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 23.11
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.11
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.50
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 23.20
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.20
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 23.20
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 23.20
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 23.20
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 23.20
    • info@vertaa.fi