x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Done by Deer Muut vauvan lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Done by Deer Aktiviteettilelu, Powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140524934.jpg
      Done by Deer Done by Deer Aktiviteettilelu, Powder Aktiviteettilelu, Powder Aktiviteettilelu, Powder Rolig aktivitetsspiral från Done By Deer som du enkelt fäster på spjälsängen, babyskyddet eller varför inte på din arm. Den har roliga saker för ditt barn att klämma och känna på. Kläm på djuren och det piper eller prasslar. Material: 70% bomull 30% polyester Längd: 15-33cm (1)
      Done by Deer Aktiviteettilelu, Powder
      • 05712643002246
      4
      31.40 EUR
    • Done by Deer Aktiviteettilelu, Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140524932.jpg
      Done by Deer Done by Deer Aktiviteettilelu, Blue Aktiviteettilelu, Blue Aktiviteettilelu, Blue Rolig aktivitetsspiral som du enkelt fäster på spjälsängen, babyskyddet eller varför inte på din arm. Den har roliga saker för ditt barn att klämma och känna på. Kläm på djuren och de piper eller prasslar. Material: 70% bomull 30% polyester Längd: 15-33 cm (1)
      Done by Deer Aktiviteettilelu, Blue
      • 05712643002307
      4
      31.40 EUR
    • Done by Deer Kiinnitysrenkaat Done By Deer grey mix
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106123158.jpg
      Done by Deer Done by Deer Kiinnitysrenkaat Done By Deer grey mix Kiinnitysrenkaat Done By Deer grey mix Kiinnitysrenkaat Done By Deer grey mix Kiinnitysrenkailla lelut ja harsoliinat kiinnittyy helposti vaunuihin, lelukaareen tai turvakaukaloon. (3)
      Done by Deer Kiinnitysrenkaat Done By Deer grey mix
      • 05712643407751
      1
      14.85 EUR
    • Done by Deer Lattiapeili, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155053255.jpg
      Done by Deer Done by Deer Lattiapeili, Harmaa Lattiapeili, Harmaa Lattiapeili, Harmaa Suloinen peili joka pysyy tukevasti pystyssä lattialla kun lapsi makoilee mahallaan ja tutkailee uusia värejä ja kuvioita. Peilin jaloissa on erilaiset kankaat joita lapsen on hauska tunnustella. Peili on lievästi kaarrettu jonka ansiosta kuvastukset ovat hauskat. Mitat: 23 x 5,5 cm. (1)
      Done by Deer Lattiapeili, Harmaa
      • 05712643405085
      3
      31.40 EUR
    • Done by Deer Lattiapeili, Powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129605251.jpg
      Done by Deer Done by Deer Lattiapeili, Powder Lattiapeili, Powder Lattiapeili, Powder Tämä lattiapeili on pehmoinen ja lystikäs lelu vauvallesi. Lapsen on hauskaa ryömiä peilin äärelle katselemaan heijastustaan peilistä. Peili pysyy tukevasti paikoillaan ja sen kulman ansiosta lapsi näkee itsensä siitä helposti. Peilin ympärillä olevat jalat ja korvat on tehty eri materiaalista kuin itse peili, minkä ansiosta lapsen on jännittävää tutkailla sen eri materiaaleja. Ikäsuositus: 0 kk +. Mitat: Ø23 x 5,5 cm. Materiaali: 50 % puuvillaa, 50 % polyesteriä. Täyte: Polyesterikuitu, hiek... (1)
      Done by Deer Lattiapeili, Powder
      • 05712643407119
      3
      32.90 EUR
    • Done by Deer Zebee Aktiviteettilelu, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140524931.jpg
      Done by Deer Done by Deer Zebee Aktiviteettilelu, Musta Zebee Aktiviteettilelu, Musta Zebee Aktiviteettilelu, Musta Zebee on pehmeä ja suloinen lelu pienokaiselle! Lapsi voi tutustua hahmon kuvioihin, tunnustella sen eri osia ja tutkailla sen pientä peiliä. Hännän ja selän purulelut tarjoavat helpotusta kutiaville ikenille. Zebee on monipuolinen ja kestävä lelu! Ikäsuositus: 0 vuotta +. (1)
      Done by Deer Zebee Aktiviteettilelu, Musta
      • 05712643002444
      3
      23.80 EUR
    • Done by Deer Helistin, Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142580.jpg
      Done by Deer Done by Deer Helistin, Grey Helistin, Grey Helistin, Grey Pieni ja tyylikäs helistin Done By Deeriltä, joka stimuloi vauvan aisteja. Helistimessä on peili, josta vauva voi ihastella takaisin tuijottavia pieniä kasvoja ja helistimen heleä ääni rauhoittaa lasta. Antee-helistin sopii hienosti pienen vauvan käteen, ja sitä on melkein mahdoton olla heiluttamatta! Mitat: 10 x 16 cm. Materiaali: 50 % Puuvilla, 50 % Polyesteri. Väri: Harmaa. (1)
      Done by Deer Helistin, Grey
      • 05712643406082
      2
      17.80 EUR
    • Done by Deer Tiny string toy helistin Antee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120176610.jpg
      Done by Deer Done by Deer Tiny string toy helistin Antee Tiny string toy helistin Antee Tiny string toy helistin Antee (1)
      Done by Deer Tiny string toy helistin Antee
      • 05712643408451
      1
      17.95 EUR
    • Done by Deer Vedettävä Croco Done By Deer Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132438606.jpg
      Done by Deer Done by Deer Vedettävä Croco Done By Deer Green Vedettävä Croco Done By Deer Green Vedettävä Croco Done By Deer Green Kombinerad sorteringslåda och dragleksak från Done By Deer med söta Croco. Sortera de olika klossarna och dra sedan i den guldiga öglan för att Croco ska släppa ut dem igen. Håll i snöret och ta med Croco på en liten upptäcktsfärd, den varmhjärtade krokodilen älskar äventyr. Mått: 11,5x24,5x11 cm. Material: Vattenbaserat målat trä. Mjuka hjul.Torka av med fuktig trasa. Blöt ej i vatten. (1)
      Done by Deer Vedettävä Croco Done By Deer Green
      • 05712643002888
      1
      33.30 EUR
    • Done by Deer vaunurengas 10kpl gold lelujen ja peittojen kiinnittämiseen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106123157.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155775585.jpg
      Done by Deer Done by Deer vaunurengas 10kpl gold lelujen ja peittojen kiinnittämiseen vaunurengas 10kpl gold lelujen ja peittojen kiinnittämiseen vaunurengas 10kpl gold lelujen ja peittojen kiinnittämiseen (1)
      Done by Deer vaunurengas 10kpl gold lelujen ja peittojen kiinnittämiseen
      • 05712643407744
      1
      14.95 EUR
    • Done by Deer purulelu Deer friends
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118637364.jpg
      Done by Deer Done by Deer purulelu Deer friends purulelu Deer friends purulelu Deer friends (1)
      Done by Deer purulelu Deer friends
      • 05712643408413
      1
      17.95 EUR
    • Done by Deer Tiny sensory helistin Croco
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118636775.jpg
      Done by Deer Done by Deer Tiny sensory helistin Croco Tiny sensory helistin Croco Tiny sensory helistin Croco (1)
      Done by Deer Tiny sensory helistin Croco
      • 05712643408444
      1
      17.95 EUR
    • Done by Deer Tiny Aktiviteettilelut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124148493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118636733.jpg
      Done by Deer Done by Deer Tiny Aktiviteettilelut Tiny Aktiviteettilelut Tiny Aktiviteettilelut Nämä aktiviteettilelut ovat pehmeitä ja lystikkäitä vauvaleluja, joiden avulla vauva pääsee harjoittelemaan motorisia taitojaan. Vauvan on mukavaa ottaa niistä kiinni, tutkailla niiden eri pintoja ja yksityiskohtia ja sitten kuunnella, kuinka niiden sisällä olevat pienet kulkuset kilisevät leluja heiluttaessa. Purulelut tarjoavat helpotusta kutiaville ikenille. Nämä kolme aktiviteettilelua ovat monipuolisia ja kestäviä leluja, jotka saa helposti otettua mukaan lastenvaunuihin tai ripustettua ... (1)
      Done by Deer Tiny Aktiviteettilelut
      • 05712643408499
      1
      34.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Babblarna DEFAULT
        • babblarna
      • BamBam DEFAULT
        • bambam
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • Babblarna (babblarna)
      • BamBam (bambam)
      • B.toys (b_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • BIG (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Bumba (bumba)
      • Bumbo (bumbo)
      • By Baby Bubbles (by_baby_bubbles)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • EcoViking (ecoviking)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Geomag (geomag)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hape (hape)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • John Deere (john_deere)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • KIDKII (kidkii)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Klein (klein)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Luca (luca)
      • Magniflex (magniflex)
      • Makro (makro)
      • Mam (mam)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Martinex (martinex)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nibbling (nibbling)
      • No name (no_name)
      • Oball (oball)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pabobo (pabobo)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgro (playgro)
      • Polesie (polesie)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply Good (simply_good)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • TY (ty)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Virgel (virgel)
      • Vulli (vulli)
      • WINFUN (winfun)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 22€ (low)
      • 22€ - 34€ (medium)
      • > 34€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi