x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Infantino Muut vauvan lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Infantino Sensory Pallot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95117585.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151150668.jpg
      Infantino Infantino Sensory Pallot Sensory Pallot Sensory Pallot Pallot ovat pehmeitä ja niistä saa hyvän otteen. Herättelevät tuntoaistia. Värikkäät pallot myös näyttävät jännittäviltä vauvasta. Leikin iloa lapsille. Lisätietoja: Värikkäät pallot Monenlaisia materiaaleja Eri kokoja Ikäsuositus: alk. 6 kk (1)
      Infantino Sensory Pallot
      • 03021105052098
      1
      24.85 EUR
    • Infantino Kylpylelu Sensory robotti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151311508.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152223527.jpg
      Infantino Infantino Kylpylelu Sensory robotti Kylpylelu Sensory robotti Kylpylelu Sensory robotti Lisähupia kylpyhetkiin. Robotin päähän voi kaataa vettä. Nipukoita säätämällä veden valumiseen voi vaikuttaa. Näin lapsi oppii, kuinka vesi käyttäytyy. Lisätietoja: Kiinnitetää imukupeilla 16 osaa Osia voi irrottaa Lapsille alk. 10 kk Huomio: Ei sovellu alle 10 kk ikäisille lapsille. Vahdi lastasi hänen leikkiessään (1)
      Infantino Kylpylelu Sensory robotti
      • 03021105170259
      1
      28.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Babblarna DEFAULT
        • babblarna
      • BamBam DEFAULT
        • bambam
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • Babblarna (babblarna)
      • BamBam (bambam)
      • B.toys (b_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • BIG (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Bumba (bumba)
      • Bumbo (bumbo)
      • By Baby Bubbles (by_baby_bubbles)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • EcoViking (ecoviking)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Geomag (geomag)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hape (hape)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • John Deere (john_deere)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • KIDKII (kidkii)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Klein (klein)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Luca (luca)
      • Magniflex (magniflex)
      • Makro (makro)
      • Mam (mam)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Martinex (martinex)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nibbling (nibbling)
      • No name (no_name)
      • Oball (oball)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pabobo (pabobo)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgro (playgro)
      • Polesie (polesie)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply Good (simply_good)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • TY (ty)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Virgel (virgel)
      • Vulli (vulli)
      • WINFUN (winfun)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 22€ (low)
      • 22€ - 34€ (medium)
      • > 34€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi