x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Infinifun Muut vauvan lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Infinifun Smartphone ja Kauko-ohjain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102460295.jpg
      Infinifun Infinifun Smartphone ja Kauko-ohjain Smartphone ja Kauko-ohjain Smartphone ja Kauko-ohjain Tämä Infinifunin suloinen puhelin ja kaukosäädin näyttävät ihan aidoilta! Lelut toimivat paristoilla ja niistä pitävät ääntä sekä vilkuttavat valoja. Kaukosäätimessä on neljä eri komentokokonaisuutta, 24 nappia sekä 60 erilaista ääni- ja valoefektiä. Puhelimessa on puolestaan siinä on kolme realistista soittoääntä ja 32 ääntä. Puhelimen valot syttyvät joka kerta, kun sen näppäimiä painaa ja lapsen on helppo pitää puhelimesta kiinni. Paina kaikkia nappuloita, soita kaverille ja vastaa tietääks... (3)
      Infinifun Smartphone ja Kauko-ohjain
      • 08436538671382
      2
      24.50 EUR
    • Infinifun Ensimmäiset Avaimeni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82247493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142391960.jpg
      Infinifun Infinifun Ensimmäiset Avaimeni Ensimmäiset Avaimeni Ensimmäiset Avaimeni Infinifunin aktiviteettilelussa on avainnippu. Autonavaimessa on kolme painiketta, joiden valo- ja äänitoiminnot ovat aivan kuin aidoissa avaimissa. Autonavain tulee esiin vihreää nappia painamalla. Ikäsuositus: 1 vuotta +. (1)
      Infinifun Ensimmäiset Avaimeni
      • 08436538670439
      2
      15.20 EUR
    • Infinifun Kaukosäädin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82247490.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142296159.jpg
      Infinifun Infinifun Kaukosäädin Kaukosäädin Kaukosäädin Infinifunin kaukosäätimessä on 10 melodiaa ja 60 valotoimintoa. Aktiviteettilelussa on neljä soitinasetusta ja 24 näppäintä, joista jokaisella on oma ääni. Nappeja painamalla lapsesi voi luoda omia kappaleita! Ikäsuositus: 1 vuotta +. (1)
      Infinifun Kaukosäädin
      • 08436538670354
      2
      17.40 EUR
    • Infinifun Ensimmäinen Älypuhelimeni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142568558.jpg
      Infinifun Infinifun Ensimmäinen Älypuhelimeni Ensimmäinen Älypuhelimeni Ensimmäinen Älypuhelimeni Hauska leikkikännykkä Infinifunilta! Älypuhelin sopii hyvin pieniin käsiin ja siinä on neljä opettavaista peliä, jotka auttavat lastasi opettelemaan värejä, eläinten nimiä ja äänteitä, numeroita ja nimiä. Puhelin alkaa myös soida, kun sillä ei leiki hetkeen. Silloin ruudulle ilmestyy vilkkuva puhelukuvake aivan kuin oikeassa puhelimessa. Ikäsuositus: 1,5 vuotta +. Mitat: 15 x 4 x 20 cm. Materiaali: Muovi. Paristot: 2 kpl AAA-pairstoja (sisältyy tuotteeseen). (1)
      Infinifun Ensimmäinen Älypuhelimeni
      • 08436538672266
      1
      18.80 EUR
    • Infinifun Leikkialusta Äänillä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142567434.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128256079.jpg
      Infinifun Infinifun Leikkialusta Äänillä Leikkialusta Äänillä Leikkialusta Äänillä Infinifun-leikkimatossa on kaksi pelitilaa, joiden avulla lapsesi voi havannoida ja opetella värejä, esineitä ja ääniä. Lapsi voi painaa vapaavalintaisen esineen maton keskustaan saadakseen tietää sen värin. Matto luettelee myös muita samanvärisiä tai samalla alkukirjaimella alkavia asioita. Toisessa pelitilassa lapsi voi itse valita värin ja käydä hakemassa oikeanvärisen esineen. Matto voidaan rullata säilytystä ja kuljetusta varten. Ikäsuositus: 18 kk - 4 vuotta (1)
      Infinifun Leikkialusta Äänillä
      • 08436538673164
      1
      43.80 EUR
    • Infinifun Älypuhelin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146111190.jpg
      Infinifun Infinifun Älypuhelin Älypuhelin Älypuhelin Hauska Infinifun-älypuhelin. Pienten käsien on helppo tarttua puhelimeen. Puhelimessa on kolme soittoääntä ja 32 muuta aidonkuuloista ääntä. Puhelin menee päälle, kun painat soittotoimintoa. Ikäsuositus: 13 vuotta. (1)
      Infinifun Älypuhelin
      • 08436538670361
      1
      20.80 EUR
    • Infinifun Ensimmäinen Tablettini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142335901.jpg
      Infinifun Infinifun Ensimmäinen Tablettini Ensimmäinen Tablettini Ensimmäinen Tablettini Infinifunin leikkitabletissa on 30 kuvaketta, joita painamalla tabletti soittaa erilaisia ääniä. Tabletti opettaa lapsellesi värejä, eläimiä, numeroita, muotoja, soittimia ja kirjaimia. Ikäsuositus: 1,5 vuotta +. (1)
      Infinifun Ensimmäinen Tablettini
      • 08436538672259
      1
      27.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Babblarna DEFAULT
        • babblarna
      • BamBam DEFAULT
        • bambam
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • Babblarna (babblarna)
      • BamBam (bambam)
      • B.toys (b_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • BIG (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Bumba (bumba)
      • Bumbo (bumbo)
      • By Baby Bubbles (by_baby_bubbles)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • EcoViking (ecoviking)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Geomag (geomag)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hape (hape)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • John Deere (john_deere)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • KIDKII (kidkii)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Klein (klein)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Luca (luca)
      • Magniflex (magniflex)
      • Makro (makro)
      • Mam (mam)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Martinex (martinex)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nibbling (nibbling)
      • No name (no_name)
      • Oball (oball)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pabobo (pabobo)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgro (playgro)
      • Polesie (polesie)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply Good (simply_good)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • TY (ty)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Virgel (virgel)
      • Vulli (vulli)
      • WINFUN (winfun)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 22€ (low)
      • 22€ - 34€ (medium)
      • > 34€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi