x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kids Concept Muut vauvan lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Kids Concept - Paper Cubes 1-10 - Edvin (1000452)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154421466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177462413.jpg
      Kids Concept Kids Concept - Paper Cubes 1-10 - Edvin (1000452) - Paper Cubes 1-10 - Edvin (1000452) - Paper Cubes 1-10 - Edvin (1000452) Kids Conceptin numeropalikoiden avulla lapsi voi opetella laskemaan yhdestä kymmeneen. Pakkaukseen sisältyy kymmenen palikkaa, joissa kussakin on numero ja metsäneläin, jonka koko mukailee palikan numeroa. Pienimmässä kuutiossa on pikkuruinen muurahainen, suurimmassa puolestaan metsän kuninkaana tunnettu hirvi. Kuutiot voi kätevästi pinota sisäkkäin, ja ne kehittävät lapsen hienomotoriikkaa ja loogista ajattelukykyä. Ikäsuositus: 12 kk +. (1)
      Kids Concept - Paper Cubes 1-10 - Edvin (1000452)
      • 07340028729600
      6
      good_buy
      20.81 EUR
    • Kids Concept Vetolelu Neo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328814.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172958322.jpg
      Kids Concept Kids Concept Vetolelu Neo Vetolelu Neo Vetolelu Neo Pehmeä ja suloinen mammutin muotoinen vetolelu Kids Concept -tuotemerkiltä! Mammutti seisoo tukevasti puisella alustalla, jossa on neljä pyörää. Kun se ei ole käytössä, pörröinen mammutti toimii myös ihastuttavana yksityiskohtana lastenhuoneen sisustuksessa. Ikäsuositus: 3 vuotta +. Mitat: 32 x 20 x 16 cm. Materiaali: Kangas/Puu. Väri: Harmaa/Puunvärinen. (1)
      Kids Concept Vetolelu Neo
      • 07340028716778
      5
      good_buy
      43.80 EUR
    • Kids Concept Puukuutiot 5 kpl Edvin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153804634.jpg
      Kids Concept Kids Concept Puukuutiot 5 kpl Edvin Puukuutiot 5 kpl Edvin Puukuutiot 5 kpl Edvin Kids Concept puukuutiot 5 kpl Edvin voidaan kasata ja ne ovat hauskat kuutiot lapsen leikittävksi. (1)
      Kids Concept Puukuutiot 5 kpl Edvin
      • 07340028729594
      5
      good_buy
      31.80 EUR
    • Kids Concept - Wooden plant box (1000456)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161144702.jpg
      Kids Concept Kids Concept - Wooden plant box (1000456) - Wooden plant box (1000456) - Wooden plant box (1000456) Kids Conceptin puiseen vihanneslaatikkoon sisältyy leikkuulauta, puinen veitsi sekä neljä vihannesta: punajuuri, porkkana, parsakaali ja purjosipuli. Kaikki vihannekset voi jakaa osiin ja yhdistää uudelleen. Sopii erinomaisesti kasvimaasta kiinnostuneille lapsille. Ikäsuositus: 2 vuotta +. (2)
      Kids Concept - Wooden plant box (1000456)
      • 07340028729648
      3
      good_buy
      31.50 EUR
    • Kids Concept Perässä vedettävä valkoinen hirvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338431.jpg
      Kids Concept Kids Concept Perässä vedettävä valkoinen hirvi Perässä vedettävä valkoinen hirvi Perässä vedettävä valkoinen hirvi Kids Conceptin Edvin on albiinohirvi, jolla on pehmeä valkoinen turkki, ruskeat silmät ja harmaat sarvet. Siitä tulee lapsen suosikkilelu! Vetonaru on jaettu kahteen osaan turvallisuuden takaamiseksi. Ikäsuositus: 18 kk + (1)
      Kids Concept Perässä vedettävä valkoinen hirvi
      • 07340028729181
      5
      good_buy
      41.90 EUR
    • Kids Concept Palikkatorni Edvin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153553081.jpg
      Kids Concept Kids Concept Palikkatorni Edvin Palikkatorni Edvin Palikkatorni Edvin Kids Conceptin klassisessa palikkatornissa tehtävänä on koota puiset renkaat kokojärjestykseen. Kauniin sävyisen lelun avulla lapsi voi harjoittaa hienomotoriikkaansa sekä käden ja silmän välistä koordinaatiokykyään. Jalustan keppi on turvallisuuden vuoksi taipuisa. Ikäsuositus: 12 kk +. (1)
      Kids Concept Palikkatorni Edvin
      • 07340028729617
      4
      23.79 EUR
    • Kids Concept Juna ja rakennuspalikat, Edvin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116829450.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178909692.jpg
      Kids Concept Kids Concept Juna ja rakennuspalikat, Edvin Juna ja rakennuspalikat, Edvin Juna ja rakennuspalikat, Edvin NEO Palikkajuna, Luonnollinen Kids Concept Lelut Luonnonvaalea . Osta Lelut ja muita Lastenhuoneen sisustus @ Royal Design. (1)
      Kids Concept Juna ja rakennuspalikat, Edvin
      • 07340028726388
      3
      40.00 EUR
    • Kids Concept Työkalulaatikko luonnonpuu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177904348.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113991553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177904364.jpg
      Kids Concept Kids Concept Työkalulaatikko luonnonpuu Työkalulaatikko luonnonpuu Työkalulaatikko luonnonpuu Neo-kokoelma on saanut inspiraatiota kivikauden tulivuorista, mammuteista ja sukupuuttoon kuolleista eläimistä. Kokoelman tuotteissa on yksinkertainen graafinen muotoilu. Tuotetietoja: Materiaali: Kumiviikuna Mitat: 10,4 x 10,4 x 19 cm Lapsille 1-vuotiaasta alkaen (1)
      Kids Concept Työkalulaatikko luonnonpuu
      • 07340028726333
      2
      21.80 EUR
    • Kids Concept Neo Puinen Mammutti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96894567.jpg
      Kids Concept Kids Concept Neo Puinen Mammutti Neo Puinen Mammutti Neo Puinen Mammutti Kids Conceptin puumammutilla on pyörät, joten sen kanssa kelpaa tutkia eri paikkoja. Se on ihana leikkikaveri, mutta myös kaunis koriste hyllyn päällä! Ikäsuositus: 12 kk + (1)
      Kids Concept Neo Puinen Mammutti
      • 07340028725435
      1
      37.80 EUR
    • Kids Concept Ostoskärryt valkoinen/luonnonvärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126508905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164426775.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179305699.jpg
      Kids Concept Kids Concept Ostoskärryt valkoinen/luonnonvärinen Ostoskärryt valkoinen/luonnonvärinen Ostoskärryt valkoinen/luonnonvärinen (1)
      Kids Concept Ostoskärryt valkoinen/luonnonvärinen
      • 07340028727781
      1
      57.90 EUR
    • Kids Concept Keinuhirvi Edvin Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338366.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179478794.jpg
      Kids Concept Kids Concept Keinuhirvi Edvin Valkoinen Keinuhirvi Edvin Valkoinen Keinuhirvi Edvin Valkoinen (1)
      Kids Concept Keinuhirvi Edvin Valkoinen
      • 07340028729174
      1
      131.90 EUR
    • Kids Concept Neo Dino Renkailla, Liila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165418093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165727423.jpg
      Kids Concept Kids Concept Neo Dino Renkailla, Liila Neo Dino Renkailla, Liila Neo Dino Renkailla, Liila Kids Conceptin FSC-sertifioidusta puusta valmistetun Neo-dinosauruksen hiukset lepattavat ilmassa sen rullailessa eteenpäin lattialla. Suloinen dino kehittää lapsen hienomotoriikkaa ja koordinaatiokykyä. Neo tuo lapselle paljon iloa ja hauskaa tekemistä, ja se toimii myös kauniina sisustuselementtinä lastenhuoneessa. Ikäsuositus: 12 kuukautta +. (1)
      Kids Concept Neo Dino Renkailla, Liila
      • 07340028730460
      1
      25.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • B.toys DEFAULT
        • b_toys
      • Baby einstein DEFAULT
        • baby_einstein
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • B.toys (b_toys)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Babblarna (babblarna)
      • BamBam (bambam)
      • Banbao (banbao)
      • Basic (basic)
      • Battat (battat)
      • Bieco (bieco)
      • Bino (bino)
      • Bolz (bolz)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bosch (bosch)
      • Brevi (brevi)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Bumbo (bumbo)
      • By Baby Bubbles (by_baby_bubbles)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Dantoy (dantoy)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Electrolux (electrolux)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • FreeON (freeon)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Hevea (hevea)
      • Huismerk (huismerk)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Jollein (jollein)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Mam (mam)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Martinex (martinex)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • None (none)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Quercetti (quercetti)
      • Roommate (roommate)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tryco (tryco)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Virgel (virgel)
      • Vulli (vulli)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Yookidoo (yookidoo)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 22€ (low)
      • 22€ - 34€ (medium)
      • > 34€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Ksylofoni (ksylofoni)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi