x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Oball Muut vauvan lelut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Oball - Go Grippers - John Deere Barn Playset (10595)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133571117.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157171256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157171260.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157171250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157171265.jpg
      Oball Oball - Go Grippers - John Deere Barn Playset (10595) - Go Grippers - John Deere Barn Playset (10595) - Go Grippers - John Deere Barn Playset (10595) Oballin hauskaan lelusettiin sisältyy navetta siilolla ja autolla. Aja auto hissiin, nosta huipulle ja anna auton rullata alas ramppia pitkin. Suurten aukkojen ansiosta pienten käsien on helppo tarttua leluihin. Tämä lelu viihdyttää lastasi tuntien ajan! Ikäsuositus: 1 vuotta + (1)
      Oball - Go Grippers - John Deere Barn Playset (10595)
      • 00074451105959
      3
      39.00 EUR
    • Oball Helistin, useita värejä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128655022.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157547828.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155948693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146889581.jpg
      Oball Oball Helistin, useita värejä Helistin, useita värejä Helistin, useita värejä Oball Rattle Tuotenumero: 781004 Kaikkein pienimmille tarkoitettu helisevä Oball! Oballia voi potkia, heittää ja painella! Se muovautuu mutta säilyttää kuitenkin myös alkuperäisen muotonsa. Lukuisten aukkojen ansiosta sitä on helppo heittää ja ottaa kiinni. Pirteänvärinen Oball on valmistettu taipuisasta muovista. Sopii kaikenikäisille. Tiettyä väriä ei valitettavasti ole mahdollista valita. (1)
      Oball Helistin, useita värejä
      • 00074451114838
      3
      19.89 EUR
    • Oball – Linky Loops -renkaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140585674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83493416.jpg
      Oball Oball – Linky Loops -renkaat – Linky Loops -renkaat – Linky Loops -renkaat Linky Loops (1)
      Oball – Linky Loops -renkaat
      • 00074451815063
      3
      21.80 EUR
    • Oball Shaker Helistin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146870871.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117054254.jpg
      Oball Oball Shaker Helistin Shaker Helistin Shaker Helistin Hauska helistin Oball-tuotemerkiltä. Värikäs helistin on täytetty helmillä, joista lähtee ravistettaessa jännittävä ääni. Kestävästä ja joustavasta muovista valmistetussa helistimessä on isot reiät, joihin pienten käsien on helppo tarttua. Helistin on hauska ja innostava lelu pienokaisellesi! Ikäsuositus: 0 kuukautta +. (2)
      Oball Shaker Helistin
      • 00074451811072
      1
      16.80 EUR
    • Oball Jingle & Shake Pal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140585659.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146889571.jpg
      Oball Oball Jingle & Shake Pal Jingle & Shake Pal Jingle & Shake Pal Hauska sammakko-lelu lapsille! Lapsen on helppo itse tarttua leluun. Lelussa on useita erilaisia osia ja muotoja. Lisäksi ilahduttavat iloiset värit. Lisätietoja: Sisältö: 1 lelusammakko (1)
      Oball Jingle & Shake Pal
      • 00074451100633
      2
      20.28 EUR
    • Oball Rattle & Roll
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146887075.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151937733.jpg
      Oball Oball Rattle & Roll Rattle & Roll Rattle & Roll Oball Rattle & Roll Tuotenumero: 28292 Auton yläosaa voi taivutella ja sen renkaista kuuluu hauska ääni! Pirteänvärinen Oball on valmistettu taipuisasta muovista. Lisätietoja: Sopii kaikenikäisille. Huom.! Saatavilla eri väreissä. Ei valintamahdollisuutta. Valikoimasta toimitetaan sattumanvarainen tuote. (1)
      Oball Rattle & Roll
      • 00074451815100
      2
      19.85 EUR
    • Oball Rainstick
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143365673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151304933.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45740813.jpg
      Oball Oball Rainstick Rainstick Rainstick Hauska, pyöreä helistin Oball-tuotemerkiltä. Värikkään pallon sisällä on helmiä, jotka ravistettaessa kuulostavat vesisateelta. Kestävästä muovista valmistetussa helistimessä on isot reiät joihin pienten käsien on helppo tarttua. Tämä helistin viihdyttää ja stimuloi lastasi taatusti! Ikäsuositus: 3 kuukautta +. (1)
      Oball Rainstick
      • 00834282000300
      2
      28.80 EUR
    • Oball - Wobble Bobble (12212)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133707516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155522428.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142386592.jpg
      Oball Oball - Wobble Bobble (12212) - Wobble Bobble (12212) - Wobble Bobble (12212) (1)
      Oball - Wobble Bobble (12212)
      • 00074451815148
      1
      29.00 EUR
    • Oball Clicky Twist Purulelu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133570875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/81955783.jpg
      Oball Oball Clicky Twist Purulelu Clicky Twist Purulelu Clicky Twist Purulelu Oballin värikkäässä ja hauskassa purulelussa on taipuisia erimuotoisia kaaria, joista lapsen on helppo ottaa kiinni käsillään ja joita on mukava pureskella. Keskellä olevaa palloa voi vääntää, jolloin siitä kuuluu naksuvaa ääntä. Tämä purulelu viihdyttää lastasi tuntien ajan. Ikäsuositus: 3 kk + (1)
      Oball Clicky Twist Purulelu
      • 00074451815087
      1
      16.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BRIO DEFAULT
        • brio
      • Babblarna DEFAULT
        • babblarna
      • BamBam DEFAULT
        • bambam
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • BRIO (brio)
      • Babblarna (babblarna)
      • BamBam (bambam)
      • B.toys (b_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • BIG (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Bumba (bumba)
      • Bumbo (bumbo)
      • By Baby Bubbles (by_baby_bubbles)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Cotoons (cotoons)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • EcoViking (ecoviking)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Geomag (geomag)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hape (hape)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heimess (heimess)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hevea (hevea)
      • Infantino (infantino)
      • Infinifun (infinifun)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • John Deere (john_deere)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • KIDKII (kidkii)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Klein (klein)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Luca (luca)
      • Magniflex (magniflex)
      • Makro (makro)
      • Mam (mam)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Manhattan Toys (manhattan_toys)
      • Martinex (martinex)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nibbling (nibbling)
      • No name (no_name)
      • Oball (oball)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pabobo (pabobo)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playgro (playgro)
      • Polesie (polesie)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply Good (simply_good)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • TY (ty)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Virgel (virgel)
      • Vulli (vulli)
      • WINFUN (winfun)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 22€ (low)
      • 22€ - 34€ (medium)
      • > 34€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi