x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Boland Kani Puolinaamari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Boland Kani Puolinaamari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Boland Kani Puolinaamari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Boland Kani Puolinaamari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158017257.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205796441.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233374983.jpg?ts=1
Boland Boland Kani Puolinaamari Kani Puolinaamari Kani Puolinaamari Loiki naamiaisjuhliin ja heiluta näitä valkoisia pieniä korvia iloisesti! Batmanit ja sairaanhoitajat voivat väistyä tieltäsi! Varmasti mikään ei voita söpöä kania naamiaisissa? Kani Puolinaamari on pörröinen naamio, joka sopii sinulle, joka et jaksa vaivautua kasvomaalauksen kanssa! Realistinen kasvonaamio tekoturkista. Voit helposti ja sujuvasti muuttaa muotoa laittamalla naamion päälle, sopii todella hyvin eläintyylisiin naamiaisiin tai miksi ei halloweenjuhliin. Materiaali: Polyesteri, muovi Koko: One size (Aikuisten koko) Naamio peittää kasvojen etuosan ja on auki takaa Verkkokangas silmien edessä niin että voi helposti nähdä Naamio pysyy paikoillaan kuminauhalla takaa (1)
  • 08712026567567
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Naamarin tyyppi: Eläinnaamarit
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 18+
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Polystyreeni, Muovi, Tekstiili
    • Väri: Valkoinen
  • 29.80 29.80 EUR 1
    1
    • Partyking.fi Partyking.fi
      Loiki naamiaisjuhliin ja heiluta näitä valkoisia pieniä korvia iloisesti! Batmanit ja sairaanhoitajat voivat väistyä tieltäsi! Varmasti m...29.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Leg avenue Kissa Jättinaamari Deluxe - One size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205398661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233156303.jpg?ts=1
      Leg avenue Leg avenue Kissa Jättinaamari Deluxe - One size Kissa Jättinaamari Deluxe - One size Kissa Jättinaamari Deluxe - One size Termi "kissamainen" ei ole koskaan ollut niin relevantti ja ajankohtainen kuin nyt, kun aiot pukea päähäsi tämän valtavan kissanpään! Tee maineikas sisääntulo naamiaisissa ja mau'u koko yö! Miksi et menisi nurkkaan makaamaan ja kellimään, kun tunnet olevasi hieman väsynyt? Kissana kaikki on sallittua! Kissa Jättinaamari Deluxe sisältää koko pään peittävän suuren kissan pään, jolla on hapan ilme. Tämä kissanaamari sopii täydellisesti eläinteemaisiin naamiaisiin. Miau! Materiaali: 100 % Polyesteriä Koko: One Size (1)
      Leg avenue Kissa Jättinaamari Deluxe - One size
      • 00714718520278
      1
    • Smiffys Chucky-naamari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205403608.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99079199.jpg?ts=1
      Smiffys Smiffys Chucky-naamari Chucky-naamari Chucky-naamari Virallisesti lisensioitu Chucky-naamio punaisilla hiuksilla. Naamio esittää Chuckya Paha Nukke -elokuvista. Naamio on täysikokoinen ja siinä on reiät silmiä varten. Se myös peittää koko pään (aikuisten koko). (1)
      Smiffys Chucky-naamari
      • 05020570399699
      1
    • Smiffys Musta Joutsen Naamio - One size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205403455.jpg?ts=1
      Smiffys Smiffys Musta Joutsen Naamio - One size Musta Joutsen Naamio - One size Musta Joutsen Naamio - One size Nyt sinäkin voit muuttua Natalie Portmanin Black Swan -hahmoksi. Tämä uskomattoman kaunis naamio antaa sinun sulautua muiden tanssijoiden joukkoon, tai sitten voit käyttää sitä kun menet naamiaisiin. Mustavalkoinen väriyhdistelmä luo selkeitä kontrasteja ja naamio on koristeltu hopeisella kuviolla ja mustalla kivellä. One size (aikuisten koko). (1)
      Smiffys Musta Joutsen Naamio - One size
      • 05020570273180
      1
    • Widmann Fidelio Silmänaamio - Kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205415558.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233155319.jpg?ts=1
      Widmann Widmann Fidelio Silmänaamio - Kulta Fidelio Silmänaamio - Kulta Fidelio Silmänaamio - Kulta Kimalteleva silmänaamio, joka antaa sen oikean salaperäisen ilmeen salaiselle vieraalle naamiaisjuhlassa. Fidelio Silmänaamio pysyy paikallaan elastisella nauhalla pään ympäri ja se on saatavana väreissä: musta, kulta ja hopea. One size (aikuisten koko). (1)
      Widmann Fidelio Silmänaamio - Kulta
      • 08003558642700
      1
    • min
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 29.80
    • info@vertaa.fi