x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fjällräven Naisten alushousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Fjällräven Greenland Wax Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174547345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207509307.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171876680.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199650751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164919291.jpg
      Fjällräven Fjällräven Greenland Wax Bag Greenland Wax Bag Greenland Wax Bag Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: kyllästysaine; Käyttötarkoitus: vaatetus, Laukkuvalmisteet; Käyttötarkoitus: vedenkestävä; Sisältö / toimitussisältö: 100 g; Paino: 90 g; Lisätietoja: Contains paraffin and beeswax, Suitable for G-1000 products (1)
      Fjällräven Greenland Wax Bag
      • 07323450014438
      • 07392158015450
      6
      good_buy
      12.90 EUR
    • Fjällräven Bergtagen Short Johns W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164325419.jpg
      Fjällräven Fjällräven Bergtagen Short Johns W Bergtagen Short Johns W Bergtagen Short Johns W Lämpimät ja liikunnalliseen ulkoiluun hyvin sopivat, naisten puolipitkät alushousut merinovillasekoitteesta. Tämä puolipitkä malli on erinomainen valinta välikausien ulkoiluun, kun reidet on hyvä pitää lämpimänä mukavan retken takaamiseksi. Näissä alushousuissa on käytetty kahta erilaista villa-pohjaista materiaalia, jotta saataisiin mahdollisimman lämpimät, hengittävät ja mukavat alushousut. Villafroteeta on käytetty etumuksessa, takamuksessa sekä etu- ja takareisissä, siellä missä lämpöä ta... (1)
      Fjällräven Bergtagen Short Johns W
      • 07323450357481
      2
      most_sold
      109.00 EUR
    • Fjällräven Bergtagen Long Johns W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164326119.jpg
      Fjällräven Fjällräven Bergtagen Long Johns W Bergtagen Long Johns W Bergtagen Long Johns W Mukavat pitkät alushousut merinosekoitetta aluskerrokseksi. Eri neulontatekniikalla neulotut neljä eri materiaalia antavat yhdessä parhaan mahdollisen yhdistelmän lämpöä, hengittävyyttä ja liikkumisen vapautta. Erinomaiset kaikenlaiseen ulkoilmassa tapahtuvaan liikkumiseen, sekä rauhalliseen että tehokkaampaan. Lisäksi ne ovat erityisen käytännölliset pitkillä matkoilla, sillä villa estää epämiellyttävien hajujen muodostumista. (1)
      Fjällräven Bergtagen Long Johns W
      • 07323450357429
      2
      152.80 EUR
    • Fjällräven Övik Heavy Flannel Shirt Dusk XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166550966.jpg
      Fjällräven Fjällräven Övik Heavy Flannel Shirt Dusk XL Övik Heavy Flannel Shirt Dusk XL Övik Heavy Flannel Shirt Dusk XL Puuvillaflanellipaita miehille, taattua Fjällräven-laatua. (1)
      Fjällräven Övik Heavy Flannel Shirt Dusk XL
      • 07323450526269
      1
      109.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • LASCANA DEFAULT
        • lascana
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Pierre robert DEFAULT
        • pierre_robert
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Sloggi (sloggi)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Magic (magic)
      • Maidenform (maidenform)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curve (curve)
      • Damella (damella)
      • Decoy (decoy)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dorina (dorina)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elle macpherson intimates (elle_macpherson_intimates)
      • Elomi (elomi)
      • ENDURANCE ATHLECIA (endurance_athlecia)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flirty Undies (flirty_undies)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Free People (free_people)
      • Freya (freya)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hype the Detail (hype_the_detail)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Lady Avenue (lady_avenue)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lingadore (lingadore)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sheer Fantasy (sheer_fantasy)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underneath (underneath)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urberg (urberg)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zone3 (zone3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 18€ (budget)
      • 18€ - 23€ (low)
      • 23€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi