x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Houdini Naisten alushousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Houdini Desoli Hipsters Naiset, musta XS 2021 Lyhyet alushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202860275.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134917268.jpg
      Houdini Houdini Desoli Hipsters Naiset, musta XS 2021 Lyhyet alushousut Desoli Hipsters Naiset, musta XS 2021 Lyhyet alushousut Desoli Hipsters Naiset, musta XS 2021 Lyhyet alushousut Houdini W's Desoli Hipsters - on naisten kevyet ja pehmeät alushousut, jotka on valmistettu orgaanisesta merinovillasta. Alushousuissa on mikroilmasto ja ne kuljettavat tehokkaasti kosteutta pois, samalla kun niillä on antibakteeriset ominaisuudet. Vyötärö on pehmeä, saumat sijaitsevat paikoissa, joissa ne eivät hierrä ja ärsytä. Houdini W's Desoli Hipsters ovat kierrätettävät, orgaaniset, uusiutuvaa materiaalia ja biohajoavat alushousut. Slim fit Paino: 34 g Materiaali: Solid Merino 100% mer... (1)
      Houdini Desoli Hipsters Naiset, musta XS 2021 Lyhyet alushousut
      • 07322710411581
      5
      good_buy
      47.80 EUR
    • Houdini M's Desoli - Bokserit - M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205198267.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205982454.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169920583.jpg
      Houdini Houdini M's Desoli - Bokserit - M M's Desoli - Bokserit - M M's Desoli - Bokserit - M Houdini Men's DeSoli Boxers on alusvaate . Sopii miehille. (1)
      Houdini M's Desoli - Bokserit - M
      • 07322710534167
      2
      49.80 EUR
    • Houdini Women Desoli Hipster
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134917241.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156763400.jpg
      Houdini Houdini Women Desoli Hipster Women Desoli Hipster Women Desoli Hipster Ihastuttavat Houdini -alushousut, jotka ovat täydelliset alushousut ulkoiluun. Alushousut ovat hipster- malliset, tiukasti istuvat ja niissä on joustava resori vyötäröllä. Valmistettu upeasta Solid Merino T -materiaalista, joka on pehmeää ihoa vasten ja lämmittää. Uusiutuva ja biologisesti hajoava materiaali, joka voidaan kierrättää. Tässä äärimmäisen hyvät alushousut aktiiviseen elämäntyyliisi. (1)
      Houdini Women Desoli Hipster
      • 07322710411536
      1
      46.95 EUR
    • Houdini W's Dynamic Hipster Rock Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185469762.jpg
      Houdini Houdini W's Dynamic Hipster Rock Black W's Dynamic Hipster Rock Black W's Dynamic Hipster Rock Black Tyyppi: lyhyet alushousut; Kompressio: ei; Termo-ominaisuus: ei; Haarapehmuste: ei; Ominaisuudet: antibakteerinen, hengittävä, nopeasti kuivuva, kosteutta siirtävä; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: 100 % polyesteri; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätietoja: high wearing comfort on the skin, naturally odour-regulating, Abrasion-free seams, Recyclable (1)
      Houdini W's Dynamic Hipster Rock Black
      • 07322710386254
      1
      deal
      40.85 EUR
    • Houdini Woman Dynamic Hipster
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164323681.jpg
      Houdini Houdini Woman Dynamic Hipster Woman Dynamic Hipster Woman Dynamic Hipster Funktionaaliset hipstermalliset Houdini alushousut istuvat napakasti ylle. Alushousut on valmistettu joustavasta ja nopeasti kuivuvasta korkealaatuisesta materiaalista. Materiaalissa on ph Pure -teknologiaa, joka estää pahojen hajujen syntymistä ja vie kosteutta pois iholta. Järkevästi sijoitellut saumat estävät hankaumien syntymistä ja miellyttävän tuntuinen vyötäröresori takaa parhaan mahdollisen mukavuuden. Mahtavat alushousut juoksemiseen tai rankkaan treeniin. (1)
      Houdini Woman Dynamic Hipster
      • 07322710386261
      1
      39.90 EUR
    • Houdini Women's DeSoli Hipsters-2020
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134917241.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156763400.jpg
      Houdini Houdini Women's DeSoli Hipsters-2020 Women's DeSoli Hipsters-2020 Women's DeSoli Hipsters-2020 Houdini Women's DeSoli Hipsters-2020 on alusvaate . Sopii naisille. (1)
      Houdini Women's DeSoli Hipsters-2020
      • 07322710411529
      1
      deal
      49.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • LASCANA DEFAULT
        • lascana
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Pierre robert DEFAULT
        • pierre_robert
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Sloggi (sloggi)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Magic (magic)
      • Maidenform (maidenform)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curve (curve)
      • Damella (damella)
      • Decoy (decoy)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dorina (dorina)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elle macpherson intimates (elle_macpherson_intimates)
      • Elomi (elomi)
      • ENDURANCE ATHLECIA (endurance_athlecia)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flirty Undies (flirty_undies)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Free People (free_people)
      • Freya (freya)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hype the Detail (hype_the_detail)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Lady Avenue (lady_avenue)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lingadore (lingadore)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sheer Fantasy (sheer_fantasy)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underneath (underneath)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urberg (urberg)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zone3 (zone3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 18€ (budget)
      • 18€ - 23€ (low)
      • 23€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi