x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hype the Detail Naisten alushousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Hype the Detail Micro Hipster
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182448777.jpg
      Hype the Detail Hype the Detail Micro Hipster Micro Hipster Micro Hipster Naisten ihanat Hype the Detail hipsterit ovat pehmeää mikrokuitua. Hipstereissä on matala vyötärö, leveät sivukappaleet ja vuoraus haarassa. Saumattomat alushousut eivät näy tiukkojen vaatteiden alta. Vyötäröllä kapea resori, joka pitää alushousut paikallaan koko päivän ajan. Alushousut ovat ihanaa mikrokuitua eikä niissä ole hankaavia tai ärsyttäviä lappuja, sillä pesuohje on painettu suoraan alushousuihin. Yhdistä alushousuihin omavalintainen saman Hype the Detail -sarjan yläosa täydellisen... (1)
      Hype the Detail Micro Hipster
      • 05701480682971
      1
      most_sold
      20.90 EUR
    • Hype the Detail Micro Brief
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182448778.jpg
      Hype the Detail Hype the Detail Micro Brief Micro Brief Micro Brief Älä jätä väliin näitä ihania brief-mallin Hype the Detail -alushousuja. Alushousut ovat sievää mallia ja niissä on matala vyötärö ja kapeat sivukappaleet ja vuorattu haara. Pehmeää ja miellyttävää mikrokuitumateriaalia, joka tuntuu ihanalta vartalolla koko päivän ajan. Vyötäröllä kapea resori. Alushousuissa ei ole erottuvia reunoja, joten ne eivät näy tiukkojen vaatteiden alta. Ei hankaavia tai ärsyttäviä lappuja, sillä pesuohje on painettu suoraan alushousuihin. Yhdistä alushousuihin omavali... (1)
      Hype the Detail Micro Brief
      • 05701480683053
      1
      20.90 EUR
    • Hype the Detail Micro Thong
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182448876.jpg
      Hype the Detail Hype the Detail Micro Thong Micro Thong Micro Thong Naisten mahtavat Hype the Detail stringit. String-mallin alushousuissa on matala vyötärö, kapeat sivukappaleet ja vuorattu haara. Alushousut ovat pehmeää ja ihanaa mikrokuitumateriaalia, joten et lähes ollenkaan tunne niitä ylläsi. Vyötäröllä kapea resori, joka pitää alushousut paikallaan koko päivän ajan. Alushousuissa ei ole hankaavia tai ärsyttäviä lappuja, sillä pesuohje on painettu suoraan alushousuihin. Luo täydellinen setti yhdistämällä alushousuihin omavalintainen saman Hype the Detai... (1)
      Hype the Detail Micro Thong
      • 05701480683015
      1
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • LASCANA DEFAULT
        • lascana
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Pierre robert DEFAULT
        • pierre_robert
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Sloggi (sloggi)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Magic (magic)
      • Maidenform (maidenform)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curve (curve)
      • Damella (damella)
      • Decoy (decoy)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dorina (dorina)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elle macpherson intimates (elle_macpherson_intimates)
      • Elomi (elomi)
      • ENDURANCE ATHLECIA (endurance_athlecia)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flirty Undies (flirty_undies)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Free People (free_people)
      • Freya (freya)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hype the Detail (hype_the_detail)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Lady Avenue (lady_avenue)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lingadore (lingadore)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sheer Fantasy (sheer_fantasy)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underneath (underneath)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urberg (urberg)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zone3 (zone3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 18€ (budget)
      • 18€ - 23€ (low)
      • 23€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi