x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Marie jo Naisten alushousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Marie jo Avero Thongs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127919909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126204999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149318426.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183354565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181282942.jpg
      Marie jo Marie jo Avero Thongs Avero Thongs Avero Thongs Klassiset Marie Jo stringit on suunniteltu todella elegantisti. Alushousut istuvat napakasti ja sileästi ihoa vasten. Sileät reunat ja pehmeä resori vyötäröllä. Mahtavat stringit kannattaa yhdistää matchaavaan Marie Jo Avero -sarjan yläosaan upean alusasusetin luomiseksi. (1)
      Marie jo Avero Thongs
      • 05415338737255
      1
      most_sold
      39.85 EUR
    • Marie jo L Aventure Yohji Full Brief
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155438308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185763493.jpg
      Marie jo Marie jo L Aventure Yohji Full Brief L Aventure Yohji Full Brief L Aventure Yohji Full Brief Elegantit korkeavyötäröiset Marie Jo brief-alushousut. Joustava materiaali istuu ihanasti ihoa vasten ja alushousuissa on pehmeät ja kapeat saumat jalanteissä sekä vyötäröllä ohut sisäänommeltu resori, joka ei hankaa. Vyötäröä kiertää ohut läpikuultava ruutukuvioinen kangas, joka tuo alushousuihin ripauksen eleganssia. Päivitä vaatevalikoimaasi kauniilla ja todella hyvin istuvilla alushousuilla. Yhdistä alushousuihin Marie Jo rintaliivit. (1)
      Marie jo L Aventure Yohji Full Brief
      • 05415338809006
      1
      42.90 EUR
    • Marie jo L Avventure Yohji Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155438287.jpg
      Marie jo Marie jo L Avventure Yohji Shorts L Avventure Yohji Shorts L Avventure Yohji Shorts Pehmeät ja joustavat Marie Jo hipsterit. Saumattomien jalanteiden ansiosta alushousut eivät näy vaatteiden alta ja saat tyylikkään siluetin. Etupuolella on ohutta läpikuultavaa materiaalia, jossa on eleganttia ruutukuviota. Alushousuissa on matala vyötärö ja leveät sivukappaleet, jotka jatkuvat takana sileänä. Erittäin mukavat alushousut näyttävät myös seksikkäiltä. Yhdistä alushousuihin Marie Jo rintaliivit. (1)
      Marie jo L Avventure Yohji Shorts
      • 05415338809105
      1
      42.90 EUR
    • Marie jo Color Studio Full Briefs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174267754.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148613241.jpg
      Marie jo Marie jo Color Studio Full Briefs Color Studio Full Briefs Color Studio Full Briefs Marie Jo Color Studio -sarjan alushousut ovat klassista brief-mallia ja niissä on normaali vyötärö. Mahtavat muotoilevat alushousut takaavat upean siluetin. Alushousuissa on myös saumattomat reunat, joiden ansiosta ne ovat uskomattomat pehmeät eivätkä ne näy vaatteiden alta. Tukeva ja pehmeä resori vyötäröllä. Alushousut tuntuvat ihanilta yllä ja sopivat joka tilanteeseen. Alushousuihin on helppo yhdistää omavalintainen yläosa Marie Jo -kokoelmasta. (1)
      Marie jo Color Studio Full Briefs
      • 05415015734058
      1
      29.85 EUR
    • Marie jo Tom Rio Briefs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130357935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187692194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181265913.jpg
      Marie jo Marie jo Tom Rio Briefs Tom Rio Briefs Tom Rio Briefs Brief-malliset alushousut Marie Jolta kevyestä materiaalista. Kaunis kirjailtu ympyrä oikealla puolella. (1)
      Marie jo Tom Rio Briefs
      • 05414787110572
      1
      33.85 EUR
    • Marie jo Avero Briefs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183366778.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163589099.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133377264.jpg
      Marie jo Marie jo Avero Briefs Avero Briefs Avero Briefs Kauniit Marie Jo rintaliivit upeilla kukkayksityiskohdilla, jotka ovat pieni ihana lisä alushousujen designissa. Peittävät alushousut ovat malliltaan klassiset brief-alushousut. Valmistettu kevyestä materiaalista, joka istuu iholle silkkimäisen sileästi. Yhdistä alushousuihin matchaavat Marie Jo rintaliivit upean alusasusetin luomiseksi. (1)
      Marie jo Avero Briefs
      • 05415338737156
      1
      39.85 EUR
    • Marie jo Color Studio Shapewear High Briefs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150688699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173965472.jpg
      Marie jo Marie jo Color Studio Shapewear High Briefs Color Studio Shapewear High Briefs Color Studio Shapewear High Briefs Marie Jo Color Studio -sarjan brief-alushousuissa on normaali vyötärö ja muotoilevia ominaisuuksia. Alushousut litistävät vatsaa ja luovat upean siluetin. Valmistettu pehmeästä joustavasta materiaalista, jonka saumattomien reunojen ansiosta alushousut eivät näy vaatteiden alta. Upea pitsireunus alushousujen sivukappaleiden alareunassa luo imartelevan lookin. Fantastiset Marie Jo alushousut sopivat mainiosti arkeen, kun haluat tuntea olosi erityisen mukavaksi! (1)
      Marie jo Color Studio Shapewear High Briefs
      • 05415338740187
      1
      39.90 EUR
    • Marie jo Tom Shorts
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131062347.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98734323.jpg
      Marie jo Marie jo Tom Shorts Tom Shorts Tom Shorts Marie Jon kevyet alushousut tuntuvat kuin toiselta iholta. Bokserialushousut sileällä pinnalla ja pehmeillä saumoilla. Logo l'aventure koristaa etupuolella. (1)
      Marie jo Tom Shorts
      • 05414787111265
      • 05414787111289
      1
      36.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • LASCANA DEFAULT
        • lascana
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Pierre robert DEFAULT
        • pierre_robert
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Sloggi (sloggi)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Magic (magic)
      • Maidenform (maidenform)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Aurore Lingerie (aurore_lingerie)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casall (casall)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conturelle Felina (conturelle_felina)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curve (curve)
      • Damella (damella)
      • Decoy (decoy)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dorina (dorina)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elle macpherson intimates (elle_macpherson_intimates)
      • Elomi (elomi)
      • ENDURANCE ATHLECIA (endurance_athlecia)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flirty Undies (flirty_undies)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Free People (free_people)
      • Freya (freya)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Heidi klum intimates (heidi_klum_intimates)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hype the Detail (hype_the_detail)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Lady Avenue (lady_avenue)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lingadore (lingadore)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sheer Fantasy (sheer_fantasy)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underneath (underneath)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urberg (urberg)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Wacoal (wacoal)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zone3 (zone3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 18€ (budget)
      • 18€ - 23€ (low)
      • 23€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi