x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Abercrombie & Fitch naisten kaulahuivi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Abercrombie & Fitch OMBRE PLAID SCARVES Huivi grey One Size
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/5/9/6/abercrombie-fitch-ombre-plaid-scarves-huivi-grey-one-size-86590596.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/5/9/6/abercrombie-fitch-ombre-plaid-scarves-huivi-grey-one-size-86590596.jpg?m=Ly9wYy52ZXJ0YWEuZmkvNTAweDUwMC8wLzUvOS82L2FiZXJjcm9tYmllLWZpdGNoLW9tYnJlLXBsYWlkLXNjYXJ2ZXMtaHVpdmktZ3JleS1vbmUtc2l6ZS04NjU5MDU5Ni5qcGc=
      Abercrombie & Fitch OMBRE PLAID SCARVES Huivi grey One Size (1)
      Abercrombie & Fitch OMBRE PLAID SCARVES Huivi grey One Size
      Zalando.fi Zalando.fi
      7.819334318372859 (13)
      26.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      Zalando.fi Zalando.fi
      7.819334318372859 (13)
      26.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Airhole DEFAULT
        • airhole
      • Alba moda DEFAULT
        • alba_moda
      • Anna field DEFAULT
        • anna_field
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Airhole (airhole)
      • Alba moda (alba_moda)
      • Anna field (anna_field)
      • 12 Midnight (12_midnight)
      • Adidas (adidas)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Aigner (aigner)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Ambre babzoe (ambre_babzoe)
      • Animal (animal)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Barts (barts)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Boss green (boss_green)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Brooklyn's Own by Rocawear (brooklyn_s_own_by_rocawear)
      • Buff (buff)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Chillouts (chillouts)
      • Closed (closed)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Cortefiel (cortefiel)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • Desigual (desigual)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eisbar (eisbar)
      • Element (element)
      • Essentiel (essentiel)
      • Even&odd (even_odd)
      • Everest (everest)
      • Fenty PUMA by Rihanna (fenty_puma_by_rihanna)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fraas (fraas)
      • FTC Cashmere (ftc_cashmere)
      • G-Star (g_star)
      • G-Star RAW (g_star_raw)
      • Gap (gap)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Holzweiler (holzweiler)
      • Huttelihut (huttelihut)
      • Ichi (ichi)
      • J.CREW (j_crew)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnstons Cashmere (johnstons_cashmere)
      • JOOP! (joop_)
      • KIOMI (kiomi)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lagerfeld (lagerfeld)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lulu guinness (lulu_guinness)
      • Masterdis (masterdis)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maximo (maximo)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mona (mona)
      • Morgan (morgan)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • O'Neill (o_neill)
      • Only (only)
      • Opus (opus)
      • OVS (ovs)
      • Passigatti (passigatti)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Reima (reima)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roxy (roxy)
      • S.oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Sisley (sisley)
      • Sonia rykiel (sonia_rykiel)
      • Springfield (springfield)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topman (topman)
      • Topshop (topshop)
      • Tory Burch (tory_burch)
      • Vans (vans)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Villawool (villawool)
      • Volcom (volcom)
      • Warehouse (warehouse)
      • Weekday (weekday)
      • WEEKEND MaxMara (weekend_maxmara)
      • Won hundred (won_hundred)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 30€ (low)
      • 30€ - 65€ (medium)
      • > 65€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • 100% kasmir (100_kasmir)
      • 100% modaali (100_modaali)
      • 10% kasmir (10_kasmir)
      • 11% modaali (11_modaali)
      • 11% polyesteri (11_polyesteri)
      • 20% nailon (20_nailon)
      • 28% viskoosi (28_viskoosi)
      • 30% viskoosi (30_viskoosi)
      • 36% modaali (36_modaali)
      • 3% mohair (3_mohair)
      • 3% villa (3_villa)
      • 40% villa (40_villa)
      • 48% modaali (48_modaali)
      • 50% modaali (50_modaali)
      • 50% puuvilla (50_puuvilla)
      • 52% polyesteri (52_polyesteri)
      • 52% viskoosi (52_viskoosi)
      • 5% kasmir (5_kasmir)
      • 64% puuvilla (64_puuvilla)
      • 6% polyamidi (6_polyamidi)
      • 78% puuvilla (78_puuvilla)
      • 8% polyakryyli (8_polyakryyli)
      • 95% puuvilla (95_puuvilla)
      • 95% villa (95_villa)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Sininen, Punainen (sininen_punainen)
      • Sininen, Turkoosi (sininen_turkoosi)
      • tummanvihreä (tummanvihrea_)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Camouflage (camouflage)
      • Graafinen (graafinen)
      • Kirjava (kirjava)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Liukuvärjätty (liukuva_rja_tty)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Paisley-kuvioitu (paisley_kuvioitu)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi