x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    SteelSeries Näppäimistö

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • SteelSeries Apex 3 - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153458027.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153458028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155489886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154248267.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 3 - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex 3 - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex 3 - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Steelseries Apex 3 Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta (75)
      SteelSeries Apex 3 - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • 05707119038966
      • 64803
      5
      good_buy
      79.00 EUR
    • SteelSeries Apex Pro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152411445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146943546.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153539463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153324959.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex Pro Apex Pro Apex Pro SteelSeries Apex Pro on laadukas pelinäppäimistö ilman numeronäppäimistöä. Mekaanisen näppäimistön kytkinten aktivoitumispiste voidaan säätää näppäinkohtaisesti. Lisäksi siinä on RGB-valaistus ja sisäinen muisti makrojen tallentamiseen. (36)
      SteelSeries Apex Pro
      • 05707119038607
      • 64738
      5
      good_buy
      204.90 EUR
    • SteelSeries Apex 7 Red TKL pelinäppäimistö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150558259.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146068683.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325006.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 7 Red TKL pelinäppäimistö Apex 7 Red TKL pelinäppäimistö Apex 7 Red TKL pelinäppäimistö Alumiinirunkoinen pelinäppäimistö pienellä OLED-näytöllä. Hiljaiset ja kevyet Red Switch -kytkimet. (27)
      SteelSeries Apex 7 Red TKL pelinäppäimistö
      • 05707119037846
      • 64651
      5
      113.90 EUR
    • SteelSeries Apex Pro - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150161133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150542013.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146632159.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146265427.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153324985.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex Pro - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex Pro - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex Pro - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Näppäinkohtainen herkkyyden säätö Täysi Anti-Ghosting 100 miljoonaa painallusta (6)
      SteelSeries Apex Pro - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • 05707119038720
      • 00813682026523
      • 64631
      7
      229.00 EUR
    • SteelSeries Apex 7 Red Switch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146262218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150183107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144321486.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146262219.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145572656.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 7 Red Switch Apex 7 Red Switch Apex 7 Red Switch Alumiinirunkoinen SteelSeries Apex 7 Red -pelinäppäimistö on rakennettu kestämään. Näppäimistössä on hiljaiset mekaaniset kytkimet, pitkä elinikä, näppäinkohtainen RGB-valaistus ja laajat mukautusvaihtoehdot. (4)
      SteelSeries Apex 7 Red Switch
      • 05707119038041
      • 64641
      7
      143.90 EUR
    • SteelSeries Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153613200.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153613201.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325008.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155489881.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta Steelseries Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta (6)
      SteelSeries Apex 7 Brown Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta
      • 05707119038508
      • 64787
      5
      155.80 EUR
    • SteelSeries Apex 5 -pelinäppäimistö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155551691.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156515204.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155551697.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153324974.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 5 -pelinäppäimistö Apex 5 -pelinäppäimistö Apex 5 -pelinäppäimistö Steelseries Apex 5 Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta (4)
      SteelSeries Apex 5 -pelinäppäimistö
      • 05707119039147
      • 64533
      4
      131.90 EUR
    • SteelSeries Apex 150 Quick Tension Pohjoismaat Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99246135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137569124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137703553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136860578.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152008289.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 150 Quick Tension Pohjoismaat Musta Apex 150 Quick Tension Pohjoismaat Musta Apex 150 Quick Tension Pohjoismaat Musta Koe uskomaton pelituntuma roiskeenkestävällä ja RGB-taustavalaistulla näppäimistöllä (3)
      SteelSeries Apex 150 Quick Tension Pohjoismaat Musta
      • 05707119034203
      • 9772098
      • 64669
      3
      49.00 EUR
    • SteelSeries Apex 7 - Blue - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146262214.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146262215.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153325010.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155489892.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 7 - Blue - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex 7 - Blue - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Apex 7 - Blue - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta Steelseries Apex 7 Blue Switch Langallinen Näppäimistö Pohjoismaat Musta (1)
      SteelSeries Apex 7 - Blue - ND - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - Musta
      • 05707119038362
      • 64775
      4
      199.00 EUR
    • SteelSeries Apex 5 näppäimistö USB Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152542257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152542258.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163037769.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163037768.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163037770.jpg
      SteelSeries SteelSeries Apex 5 näppäimistö USB Musta Apex 5 näppäimistö USB Musta Apex 5 näppäimistö USB Musta (1)
      SteelSeries Apex 5 näppäimistö USB Musta
      • 05707119039123
      • 64532
      1
      144.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • Pelinäppäimistöt DEFAULT
        • pelaaminen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Cherry (cherry)
      • Corsair (corsair)
      • HyperX (hyperx)
      • Microsoft (microsoft)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Lenovo (lenovo)
      • Razer (razer)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • HP (hp)
      • Apple (apple)
      • Acer (acer)
      • ASUS (asus)
      • Dell (dell)
      • Ducky (ducky)
      • 24 (24)
      • A4Tech (a4tech)
      • Advent (advent)
      • Aixcase (aixcase)
      • Alienware (alienware)
      • Attitude One (attitude_one)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Belkin (belkin)
      • Brother (brother)
      • Brydge (brydge)
      • Cepter (cepter)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Das Keyboard (das_keyboard)
      • DASKEY (daskey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Eletra (eletra)
      • Elgato (elgato)
      • Ergoline (ergoline)
      • Ergoption (ergoption)
      • ErgoTight (ergotight)
      • Ergotron (ergotron)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Havit (havit)
      • Hikvision (hikvision)
      • Honeywell (honeywell)
      • Hori (hori)
      • IBM (ibm)
      • IBox (ibox)
      • Intermec (intermec)
      • Iogear (iogear)
      • Kanex (kanex)
      • Kensington (kensington)
      • Keysonic (keysonic)
      • Kingston (kingston)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • Lamina (lamina)
      • Lexmark (lexmark)
      • LMP (lmp)
      • Logic (logic)
      • Logickeyboard (logickeyboard)
      • Logilink (logilink)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Matias (matias)
      • Matias Corporation (matias_corporation)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • Motorola (motorola)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Newstar (newstar)
      • Optapad (optapad)
      • P&I Engineering (p_i_engineering)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Qoltec (qoltec)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBOX (sbox)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • SilentiumPC (silentiumpc)
      • Sony (sony)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • V7 (v7)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wacom (wacom)
      • Xceed Software (xceed_software)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zagg (zagg)
      • Zebra (zebra)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Liitettävyysteknologia (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Pelinäppäimistö (suositeltava_ka_ytto_):
      • Kyllä (pelaaminen)
      • Ei (universaali)
    • Numeronäppäimistö (na_ppa_imisto_o_n_rakennettu_numerona_ppa_imisto_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Näppäimistön näppäinkytkin (na_ppa_imisto_n_na_ppa_inkytkin):
      • Cherry Mx Blue (cherry_mx_blue)
      • Cherry Mx Brown (cherry_mx_brown)
      • Cherry Mx Red (cherry_mx_red)
      • Cherry Mx Silent (cherry_mx_silent)
      • Cherry Mx Speed (cherry_mx_speed)
      • Kaihua Red (kaihua_red)
      • Kailh Blue (kailh_blue)
      • Kailh Brown (kailh_brown)
      • Kailh Red (kailh_red)
      • Mekaaninen näppäinkytkin (mekaaninen_na_ppa_inkytkin)
      • Outemu Blue (outemu_blue)
      • Outemu Red (outemu_red)
      • Quick tension (quick_tension)
      • Razer Green (razer_green)
      • Razer Orange (razer_orange)
      • Razer Yellow (razer_yellow)
      • Romer-G (romer_g)
      • Tesoro Agile Blue (tesoro_agile_blue)
    • Anti-ghosting (anti_ghosting):
      • Kyllä (kylla_)
    • Näppäimistön asettelu (na_ppa_imisto_n_layout):
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
      • AZERTY (azerty)
      • Numeerisesti (numeerisesti)
      • QZERTY (qzerty)
    • Taustavalo (taustavalo):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Sisältää hiiren (sisa_lta_a_hiiren):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi