x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Buffalo Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Buffalo Nauhanilkkurit 'Aspha'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171773469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209319044.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169050596.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228504949.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186405357.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Nauhanilkkurit 'Aspha' Nauhanilkkurit 'Aspha' Nauhanilkkurit 'Aspha' (1)
      Buffalo Nauhanilkkurit 'Aspha'
      • 04061516310935
      1
      69.98 EUR
    • Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234606802.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247447001.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen' Nauhanilkkurit 'Selen' Nauhanilkkurit 'Selen' Koron tyyppi: Tolppakorko; Kuvio: Yksivärinen; Platform: Korokepohjalla; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen'
      • 04061516433221
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234606802.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247447001.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen' Nauhanilkkurit 'Selen' Nauhanilkkurit 'Selen' Koron tyyppi: Tolppakorko; Kuvio: Yksivärinen; Platform: Korokepohjalla; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Buffalo Nauhanilkkurit 'Selen'
      • 04061516433214
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Tamaris (tamaris)
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vagabond (vagabond)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Barbour (barbour)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • FILA (fila)
      • Flexfit (flexfit)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter Boots (hunter_boots)
      • Icebug (icebug)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Kamik (kamik)
      • Kastinger (kastinger)
      • Keen (keen)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Levi's (levi_s)
      • Lowa (lowa)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mustang (mustang)
      • Nike (nike)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • SKECHERS (skechers)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superdry (superdry)
      • Ten points (ten_points)
      • Timberland (timberland)
      • Ugg (ugg)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi