x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bugatti Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Bugatti Nauhabootsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166663645.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit Nauhabootsit Nauhabootsit Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Koristeommel, Vaihdettava pohjallinen; Ekstrat: Metallisilmukka, Samansävyiset saumat (1)
      Bugatti Nauhabootsit
      • 04061184520834
      • BUG0822001000006
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Bugatti Nauhabootsit 'Sentra'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166115155.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit 'Sentra' Nauhabootsit 'Sentra' Nauhabootsit 'Sentra' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Koron tyyppi: Tolppakorko; Materiaali: Sileä nahka, Tekstiili; Design: Vetoketju, 6-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Materiaalisekoitus, Profiilipohja; Ekstrat: Pehmustettu varren reuna, Label patch/label flag, Metallisilmukka, Merkkilappupainatus (1)
      Bugatti Nauhabootsit 'Sentra'
      • 04061184529486
      • BUG0829001000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Bugatti Nauhabootsit 'Vandal II'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146142097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146452159.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146447101.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit 'Vandal II' Nauhabootsit 'Vandal II' Nauhabootsit 'Vandal II' Design: Vetoketju, Materiaalisekoitus, Tappisolki; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili, Turkki, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Liukumattomat pohjat, Vuorikiipeilijän rengas, Kontrastisaumat, Pehmustettu varren reuna (1)
      Bugatti Nauhabootsit 'Vandal II'
      • 04061184229249
      • BUG0554001000002
      1
      99.90 EUR
    • Bugatti Nauhabootsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169242281.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164041557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164544248.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit Nauhabootsit Nauhabootsit Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: 4-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Joustava pohja, Samansävyiset saumat (1)
      Bugatti Nauhabootsit
      • 04061184522968
      • BUG0824002000006
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Bugatti Nauhabootsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154636161.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit Nauhabootsit Nauhabootsit Kuvio: Yksivärinen; Design: Koristevetoketju, 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Nilkankorkuinen, Vahvistettu kantapää, Hakakiinnitys, Varvassuoja, Koristeommel, Kantapääläppä; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Käärmeennahka-look, Painettu rakenne, Label patch/label flag, Kuvioitu pinta, Used look, Merkkilappupainatus, Metallisilmukka, Vuorikiipeilijän rengas (1)
      Bugatti Nauhabootsit
      • 04061184223674
      • 013501200009440
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Bugatti Nauhabootsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144632321.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhabootsit Nauhabootsit Nauhabootsit Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Design: Sivuttainen vetoketju, 5-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Koristeommel; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Kontrastisaumat, Pehmustettu varren reuna, Metallisilmukka (1)
      Bugatti Nauhabootsit
      • 04061184236971
      • BUG0546001000005
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Bugatti Talvisaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178659808.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163987515.jpg
      Bugatti Bugatti Talvisaappaat Talvisaappaat Talvisaappaat Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Koristevetoketju, 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja; Vuori: Lämmin vuori; Ekstrat: Label patch/label flag, Kestävä kangas, Metallisilmukka, Vuorikiipeilijän rengas (1)
      Bugatti Talvisaappaat
      • 04061184536613
      • BUG0837001000005
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Bugatti Nauhanilkkurit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162119248.jpg
      Bugatti Bugatti Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttainen vetoketju, 7-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää; Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Joustava pohja, Samansävyiset saumat; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Bugatti Nauhanilkkurit
      • 07613145634417
      • BUG0840002000006
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Beacon by Barbour (beacon_by_barbour)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Poelman (poelman)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi