x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    CAT Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • CAT Colorado, miesten talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131650205.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137457808.jpg
      CAT CAT Colorado, miesten talvikengät Colorado, miesten talvikengät Colorado, miesten talvikengät Cat Men's Colorado Suede ovat vuorittomat nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (4)
      CAT Colorado, miesten talvikengät
      • 00738576064842
      2
      good_buy
      most_sold
      99.90 EUR
    • CAT Women's Colorado
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150059977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155491846.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152116792.jpg
      CAT CAT Women's Colorado Women's Colorado Women's Colorado Cat Women's Colorado ovat vuorittomat nilkkurit . Sopii naisille. (2)
      CAT Women's Colorado
      • 00018463682985
      2
      99.90 EUR
    • CAT Women's Colorado
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132185793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150059977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155491846.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152116792.jpg
      CAT CAT Women's Colorado Women's Colorado Women's Colorado Ikoninen tukeva kenkä, jossa on nupukkipäällinen. Vahva kumipohja pitää hyvin alustalla. Sisäpuolella Nylon Mesh. Caterpillarin Colorado on muuttunut klassisesta työkengästä kaupunkiympäristöjen ikoniseksi kengäksi. Kengässä on pehmeä ja kestävä nupukkipäällinen. Vahvat nauhat ja avoimet nauhakoukut varmistavat, että kenkä istuu hyvin jalassa. Pohjan reunassa oleva nahka pitää pohjan ja päällisen entistä paremmin kiinni toisissaan. Varren ympärillä on miellyttävä lisäpehmuste. Kumipohjan kark... (1)
      CAT Women's Colorado
      • 00018463683241
      • 021801000007400
      2
      99.90 EUR
    • CAT Women's Colorado
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123348747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155491799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152115090.jpg
      CAT CAT Women's Colorado Women's Colorado Women's Colorado Cat Women's Colorado ovat vuorittomat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      CAT Women's Colorado
      • 00018463682657
      2
      99.90 EUR
    • CAT Women's Colorado
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123348747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155491799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152115090.jpg
      CAT CAT Women's Colorado Women's Colorado Women's Colorado Cat Women's Colorado ovat vuorittomat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      CAT Women's Colorado
      • 00018463682619
      2
      99.90 EUR
    • CAT Colorado, naisten talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123348747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155491799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152115090.jpg
      CAT CAT Colorado, naisten talvikengät Colorado, naisten talvikengät Colorado, naisten talvikengät Cat Women's Colorado ovat vuorittomat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      CAT Colorado, naisten talvikengät
      • 00018463682633
      2
      99.90 EUR
    • CAT Colorado, miesten talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131650205.jpg
      CAT CAT Colorado, miesten talvikengät Colorado, miesten talvikengät Colorado, miesten talvikengät Cat Men's Colorado Suede ovat vuorittomat nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      CAT Colorado, miesten talvikengät
      • 00738576064859
      2
      99.90 EUR
    • CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147257382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118580714.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165972441.jpg
      CAT CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Tyylikäs vapaa-ajan kenkä, jossa on keskikorkea varsi, nahkapäällinen ja sisäpinta tekstiiliä. Syväkuvioinen kumipohja pitää hyvin erilaisilla alustoilla. Cat Colorado sopii vapaa-aikaan syksyllä ja talvella. (1)
      CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • 00738576065269
      1
      149.00 EUR
    • CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112082128.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124814445.jpg
      CAT CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Nilkka-korkuiset vapaa-ajan kengät. Upeat nahkakengät. Vuori kangasta. Kuvioitu kumipohja varmistaa hyvän pidon. Cat Colorado on omiaan vapaa-aikaan. Syys- ja talvikauden kengät. Tuotetiedot: - Päällinen: Nahkaa - Sisältä: Tekstiili - Ulkopohja: Kumi (1)
      CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • 00773040112179
      1
      99.90 EUR
    • CAT Kengät Caterpillar LYRIC WS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130093604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130093595.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130093592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130093586.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130093601.jpg
      CAT CAT Kengät Caterpillar LYRIC WS Kengät Caterpillar LYRIC WS Kengät Caterpillar LYRIC WS Kengät Caterpillar LYRIC WS Beige Saatavana naisten kokoja. 36. . Naisten > Kengät > Bootsit. -5% koodilla CMP5FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm - Varren korkeus: 11.0cm (1)
      CAT Kengät Caterpillar LYRIC WS
      • 00883799897576
      • 16310030360
      1
      deal
      142.00 EUR
    • CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120970858.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161306391.jpg
      CAT CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Colorado, miesten vapaa-ajan kengät Nilkka-korkuiset vapaa-ajan kengät. Upeat nahkakengät. Vuori kangasta. Kuvioitu kumipohja varmistaa hyvän pidon. Cat Colorado on omiaan vapaa-aikaan. Syys- ja talvikauden kengät. Tuotetiedot: - Päällinen: Nahkaa - Sisältä: Tekstiili - Ulkopohja: Kumi (1)
      CAT Colorado, miesten vapaa-ajan kengät
      • 00773040112193
      1
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • INUIKII (inuikii)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi