x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clarks originals Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Clarks originals Chukka-saappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172108480.jpg
      Clarks originals Clarks originals Chukka-saappaat Chukka-saappaat Chukka-saappaat Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, 2-reikäinen nyöritys, Koristeommel; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Metallisilmukka (1)
      Clarks originals Chukka-saappaat
      • 05059304038412
      • COR0036006000008
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Clarks originals Desert Boot Brown Suede
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168695052.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166181016.jpg
      Clarks originals Clarks originals Desert Boot Brown Suede Desert Boot Brown Suede Desert Boot Brown Suede Päällinen mokkaa. Vuori ja pohjallinen nahkaa. Kangasnauhoitus. Raakakumipohja. (1)
      Clarks originals Desert Boot Brown Suede
      • 05059304134855
      • COR0036003000001
      1
      149.90 EUR
    • Clarks originals Chukka-saappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162713187.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169582549.jpg
      Clarks originals Clarks originals Chukka-saappaat Chukka-saappaat Chukka-saappaat Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, 2-reikäinen nyöritys; Materiaali: Veluurinahka; Ekstrat: Hienohuokoinen nahka, Samansävyiset saumat, Metallisilmukka; Todistukset kestävyydestä: Leather Working Group (1)
      Clarks originals Chukka-saappaat
      • 05059304039815
      • COR0036001000008
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Clarks originals Chukka-saappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172818700.jpg
      Clarks originals Clarks originals Chukka-saappaat Chukka-saappaat Chukka-saappaat Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 2-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Samansävyiset saumat (1)
      Clarks originals Chukka-saappaat
      • 05059304039921
      • COR0036002000008
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Clarks originals Chukka-saappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172843386.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174984261.jpg
      Clarks originals Clarks originals Chukka-saappaat Chukka-saappaat Chukka-saappaat Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 2-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja; Ekstrat: Liukumista estävä, Samansävyiset saumat, Joustava pohja; Todistukset kestävyydestä: Leather Working Group (1)
      Clarks originals Chukka-saappaat
      • 05059304138044
      • COR0036005000007
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crocs (crocs)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Missguided (missguided)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi