x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    DC-Shoes Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • DC-Shoes Torstein Shoes wheat / black Koko 8.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168019484.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167558115.jpg
      DC-Shoes DC-Shoes Torstein Shoes wheat / black Koko 8.5 US Torstein Shoes wheat / black Koko 8.5 US Torstein Shoes wheat / black Koko 8.5 US Sekoittaen urbaania tyyliä vuoriorientoituneisiin materiaaleihin tämä talvikenkä lenkkarityylillä tulee tappamaan kylmyyden kaupungin kaduilla. DC:n Torstein-kengät suunniteltiin auttamaan sinua navigoimaan kaupungin kylmien katujen lävitse. Nahkapäällinen tulee pitämään jalkasi kuivana ja täten myös lämpiminä. Joten sateisetkaan päivät eivät pidä sinua neljän seinän sisällä nämä päheet kengät jalassasi. UniLite-teknologia UniLite on väli-/ulkopohja, joka on valmistettu termoplastisesta polyu... (1)
      DC-Shoes Torstein Shoes wheat / black Koko 8.5 US
      • 03613375817790
      • 557223000314
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Crocs (crocs)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Levi's (levi_s)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Missguided (missguided)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi