x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HUGO BOSS Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HUGO BOSS Apron-toe half boots in pull-up leather
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235270408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235842289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240329533.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Apron-toe half boots in pull-up leather Apron-toe half boots in pull-up leather Apron-toe half boots in pull-up leather LacesFully linedSole: Other materialPackaging: Box (1)
      HUGO BOSS Apron-toe half boots in pull-up leather
      • 04063535260444
      2
      187.48 EUR
    • HUGO BOSS Leather half boots with logo details
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235602685.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240571935.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Leather half boots with logo details Leather half boots with logo details Leather half boots with logo details LacesFully linedSole: Other materialPackaging: Box (1)
      HUGO BOSS Leather half boots with logo details
      • 04063535028419
      1
      201.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Rieker (rieker)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Altra (altra)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Avignon (avignon)
      • Barbour (barbour)
      • Beacon by Barbour (beacon_by_barbour)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN (ekn)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kero Kniven (kero_kniven)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Legero (legero)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lowa (lowa)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Remonte (remonte)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sebago (sebago)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi