x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hummel Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Olive, 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441713.jpg
      Hummel Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Olive, 33 Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Olive, 33 Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Olive, 33 Hummelin tyylikkäissä talvisaappaissa on vettä hylkivä BIONIC FINISH® ECO -pintakäsittely sekä lämmin Thinsulate-fleecevuori, joka hengittää ja pitää lapsen jalat lämpiminä myös kylmimpinä talvipakkasilla. Saappaiden korkea varsi suojaa tehokkaasti nilkkoja. (1)
      Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Olive, 33
      • 05700496303061
      • 206861-8288-33
      1
      most_sold
      50.80 EUR
    • Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Autumn Blaze, 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441821.jpg
      Hummel Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Autumn Blaze, 31 Puffer Jr Talvisaappaat, Autumn Blaze, 31 Puffer Jr Talvisaappaat, Autumn Blaze, 31 Hummelin tyylikkäissä talvisaappaissa on vettä hylkivä BIONIC FINISH® ECO -pintakäsittely sekä lämmin Thinsulate-fleecevuori, joka hengittää ja pitää lapsen jalat lämpiminä myös kylmimpinä talvipakkasilla. Saappaiden korkea varsi suojaa tehokkaasti nilkkoja. (1)
      Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Autumn Blaze, 31
      • 05700496302705
      • 206860-5328-31
      1
      50.80 EUR
    • Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Iris, 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441764.jpg
      Hummel Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Iris, 26 Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Iris, 26 Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Iris, 26 Hummelin tyylikkäissä talvisaappaissa on vettä hylkivä BIONIC FINISH® ECO -pintakäsittely sekä lämmin Thinsulate-fleecevuori, joka hengittää ja pitää lapsen jalat lämpiminä myös kylmimpinä talvipakkasilla. Saappaiden korkea varsi suojaa tehokkaasti nilkkoja. (1)
      Hummel Puffer Print Jr Talvisaappaat, Black Iris, 26
      • 05700496302828
      • 206861-1009-26
      1
      50.80 EUR
    • Hummel Root Winter Jr Tennarit, Black, 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163454830.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163987521.jpg
      Hummel Hummel Root Winter Jr Tennarit, Black, 29 Root Winter Jr Tennarit, Black, 29 Root Winter Jr Tennarit, Black, 29 Hummelin tennarit ovat erinomainen valinta lapsen arkikengiksi. Tennareissa on iskuja vaimentavat ja hyvän pidon antavat pohjat sekä hengittävä verkkokangaspäällinen. (1)
      Hummel Root Winter Jr Tennarit, Black, 29
      • 05700496370155
      • 206849-2001-29
      1
      62.80 EUR
    • Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Black, 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163441715.jpg
      Hummel Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Black, 29 Puffer Jr Talvisaappaat, Black, 29 Puffer Jr Talvisaappaat, Black, 29 Hummelin tyylikkäissä talvisaappaissa on vettä hylkivä BIONIC FINISH® ECO -pintakäsittely sekä lämmin Thinsulate-fleecevuori, joka hengittää ja pitää lapsen jalat lämpiminä myös kylmimpinä talvipakkasilla. Saappaiden korkea varsi suojaa tehokkaasti nilkkoja. (1)
      Hummel Puffer Jr Talvisaappaat, Black, 29
      • 05700496302347
      • 206860-2001-29
      1
      50.80 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi