x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Levi's Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Levi's Nauhabootsi 'JAX'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163408755.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'JAX' Nauhabootsi 'JAX' Nauhabootsi 'JAX' Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, 5-reikäinen nyöritys, Materiaalisekoitus, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Joustava pohja, Liukumista estävä, Metallisilmukka, Label patch/label flag (2)
      Levi's Nauhabootsi 'JAX'
      • 07613417066076
      • LEV1426002000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'Emerson'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118825727.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130196279.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130196275.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143346329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/81889177.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'Emerson' Nauhasaapas 'Emerson' Nauhasaapas 'Emerson' Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Jako-ompeleet, 7-reikäinen nyöritys, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Naudannahka, Ton-in-Ton-saumat (2)
      Levi's Nauhasaapas 'Emerson'
      • 07613325965461
      • LEV0337001000002
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'FOWLER'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147559856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145633463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159139675.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'FOWLER' Nauhabootsi 'FOWLER' Nauhabootsi 'FOWLER' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Design: 7-reikäinen nyöritys; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahkaimitaatti; Ekstrat: Label patch/label flag, Liukumattomat pohjat (1)
      Levi's Nauhabootsi 'FOWLER'
      • 07613417070158
      • LEV0703001000005
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Levi's Kengät Levis REDDINGER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165906552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162957202.jpg
      Levi's Levi's Kengät Levis REDDINGER Kengät Levis REDDINGER Kengät Levis REDDINGER Kengät Levis REDDINGER Black Saatavana miesten kokoja. 44. . Miesten > Kengät > Bootsit. -5% koodilla CMP5FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm - Varren korkeus: 14.0cm (1)
      Levi's Kengät Levis REDDINGER
      • 07613417076921
      • LEV0705002000005
      1
      deal
      99.75 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'Emerson'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118825726.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144568898.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159139581.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'Emerson' Nauhasaapas 'Emerson' Nauhasaapas 'Emerson' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, 7-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä; Ekstrat: Label patch/label flag, Metallisilmukka, Ton-in-Ton-saumat, Joustava pohja (1)
      Levi's Nauhasaapas 'Emerson'
      • 07613325682771
      • LEV0337003000005
      1
      159.00 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163281152.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160732130.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus' Nauhabootsi 'Jax Plus' Nauhabootsi 'Jax Plus' Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, 6-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä, Koristeommel, Nilkankorkuinen, Kontarastiväriset sisäkkeet; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna, Label patch/label flag, Kontrastisaumat (1)
      Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus'
      • 07613417501379
      • LEV1427003000006
      1
      109.00 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'JAX'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163527433.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'JAX' Nauhabootsi 'JAX' Nauhabootsi 'JAX' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nilkankorkuinen, Materiaalisekoitus, Kantapääläppä, 5-reikäinen nyöritys; Ekstrat: Label patch/label flag, Ton-in-Ton-saumat (1)
      Levi's Nauhabootsi 'JAX'
      • 07613417501249
      • LEV1427002000003
      1
      109.00 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163285480.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus' Nauhabootsi 'Jax Plus' Nauhabootsi 'Jax Plus' Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, 6-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Koristeommel; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Label patch/label flag, Kestävä kangas, Pehmustettu varren reuna (1)
      Levi's Nauhabootsi 'Jax Plus'
      • 07613417501133
      • LEV1427001000002
      1
      109.00 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'JAX'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161971574.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'JAX' Nauhasaapas 'JAX' Nauhasaapas 'JAX' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, 6-reikäinen nyöritys, Kontarastiväriset sisäkkeet; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Liukumattomat pohjat, Pehmustettu varren reuna, Liukumista estävä, Merkkilappuprintti (1)
      Levi's Nauhasaapas 'JAX'
      • 07613417501621
      • LEV1428002000001
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'Fowler 2.0'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163032132.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'Fowler 2.0' Nauhabootsi 'Fowler 2.0' Nauhabootsi 'Fowler 2.0' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka, Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Korko kerroslookilla, Materiaalisekoitus; Ekstrat: Joustava pohja, Metallisilmukka, Label patch/label flag, Ton-in-Ton-saumat (1)
      Levi's Nauhabootsi 'Fowler 2.0'
      • 07613417577091
      • LEV1431002000003
      1
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'FOWLER 2.0'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164840122.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'FOWLER 2.0' Nauhabootsi 'FOWLER 2.0' Nauhabootsi 'FOWLER 2.0' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, 7-reikäinen nyöritys, Varvassuoja, Kantapääläppä; Ekstrat: Metallisilmukka, Label patch/label flag, Loistava (1)
      Levi's Nauhabootsi 'FOWLER 2.0'
      • 07613417577015
      • LEV1431001000003
      1
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162150533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165766220.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE' Nauhasaapas 'JAX XLITE' Nauhasaapas 'JAX XLITE' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Väriblokit; Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Nupukkinahka, Merkkilappuprintti, Metallisilmukka (1)
      Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE'
      • 07613417501461
      • LEV1428003000005
      1
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'JAX'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161971679.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'JAX' Nauhasaapas 'JAX' Nauhasaapas 'JAX' Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, 5-reikäinen nyöritys; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Pehmustettu varren reuna (1)
      Levi's Nauhasaapas 'JAX'
      • 07613417501522
      • LEV1428001000001
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'FOWLER'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144860948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146071718.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'FOWLER' Nauhabootsi 'FOWLER' Nauhabootsi 'FOWLER' Design: 7-reikäinen nyöritys; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Materiaali: Nahkaimitaatti; Ekstrat: Label-laatta (1)
      Levi's Nauhabootsi 'FOWLER'
      • 07613417070219
      • LEV0703002000003
      1
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162150533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165766220.jpg
      Levi's Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE' Nauhasaapas 'JAX XLITE' Nauhasaapas 'JAX XLITE' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Väriblokit; Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Nupukkinahka, Merkkilappuprintti, Metallisilmukka (1)
      Levi's Nauhasaapas 'JAX XLITE'
      • 07613417501485
      • LEV1428003000007
      1
      99.90 EUR
    • Levi's Nauhabootsi 'Jax'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163741196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163861580.jpg
      Levi's Levi's Nauhabootsi 'Jax' Nauhabootsi 'Jax' Nauhabootsi 'Jax' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Irrotettava pohjallinen, 5-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Nilkankorkuinen, Koristeommel, Materiaalisekoitus, Pehmustettu sisäpohjallinen; Ekstrat: Liukumista estävä, Liukumattomat pohjat, Joustava pohja, Label patch/label flag, Nupukkinahka (1)
      Levi's Nauhabootsi 'Jax'
      • 07613417066007
      • LEV1426001000006
      1
      99.90 EUR
    2 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Derbe (derbe)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • GARMENT PROJECT (garment_project)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icepeak (icepeak)
      • INUIKII (inuikii)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • WOMSH (womsh)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi