x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Levi's Nauhabootsit 'Jax Plus'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Levi's Nauhabootsit 'Jax Plus'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Levi's Nauhabootsit 'Jax Plus'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Levi's Nauhabootsit 'Jax Plus'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163281152.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160732130.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/252343747.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205276993.jpg?ts=1
Levi's Levi's Nauhabootsit 'Jax Plus' Nauhabootsit 'Jax Plus' Nauhabootsit 'Jax Plus' Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Nilkankorkuinen, Vahvistettu kantapää, Kontarastiväriset sisäkkeet, Koristeommel, Kantapääläppä; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Materiaali: Nahka; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Sileä nahka, Veluurinahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Lisätiedot: Kontrastisaumat, Label patch/label flag, Pehmustettu varren reuna, Joustava pohja (2)
  • 07613417501348
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Aikuiset
    • Kengän koko: 42
    • Koron korkeus: Matala (0 - 2.5 cm)
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Ruskea
    • Materiaalit: Nahka, Synteettinen, Tekstiili
  • Koko
    • Vaatteen koko: 42
  • 83.48 109.00 EUR 2
    2
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      83.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Nilkankorkuinen, Vahvistettu kantapää, Kontarastiväriset sisäkkeet, Koristeommel, Kantapäälä...109.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Musta EU 45 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209623970.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187735134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227864442.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Musta EU 45 Mies Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Musta EU 45 Mies Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Musta EU 45 Mies (1)
      Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Musta EU 45 Mies
      • 00195441035527
      1
    • Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Ruskea EU 44 1/2 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191200061.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229086632.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Ruskea EU 44 1/2 Mies Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Ruskea EU 44 1/2 Mies Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Ruskea EU 44 1/2 Mies (1)
      Timberland Bradstreet Ultra Pt Chukka Trainers Ruskea EU 44 1/2 Mies
      • 00195441040408
      1
    • Barbour Wilton Black 39/40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232057706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146288237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234783305.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233746785.jpg?ts=1
      Barbour Barbour Wilton Black 39/40 Wilton Black 39/40 Wilton Black 39/40 (1)
      Barbour Wilton Black 39/40
      • 00190375411614
      • 00190375411768
      1
    • Dr. Martens 1460 Pascal 8-eye Abruzzo Wp Boots Musta EU 36 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207618159.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221371478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227912216.jpg?ts=1
      Dr. Martens Dr. Martens 1460 Pascal 8-eye Abruzzo Wp Boots Musta EU 36 Nainen 1460 Pascal 8-eye Abruzzo Wp Boots Musta EU 36 Nainen 1460 Pascal 8-eye Abruzzo Wp Boots Musta EU 36 Nainen (2)
      Dr. Martens 1460 Pascal 8-eye Abruzzo Wp Boots Musta EU 36 Nainen
      • 00190665418446
      1
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Ruskea (ruskea)
    • min
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 85.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 85.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 85.48
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 79.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 79.48
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 76.30
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 76.30
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 78.48
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 78.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 78.48
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 78.48
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 83.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 83.48
    • info@vertaa.fi