x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lloyd Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lloyd Chukka-saappaat 'Patriot'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106423798.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146328817.jpg
      Lloyd Lloyd Chukka-saappaat 'Patriot' Chukka-saappaat 'Patriot' Chukka-saappaat 'Patriot' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 3-reikäinen nyöritys, Elastiset sisäkkeet; Ekstrat: Liukumaton, Liukumattomat pohjat, Label patch/label flag (1)
      Lloyd Chukka-saappaat 'Patriot'
      • 04055968610057
      1
      most_sold
      129.00 EUR
    • Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147678469.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron' Chelsea-bootsit 'Patron' Chelsea-bootsit 'Patron' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Nilkankorkuinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat (1)
      Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron'
      • 04061693015357
      1
      139.00 EUR
    • Lloyd Nauhakengät 'Jaron'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159105157.jpg
      Lloyd Lloyd Nauhakengät 'Jaron' Nauhakengät 'Jaron' Nauhakengät 'Jaron' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 5-reikäinen nyöritys, Korko kerroslookilla, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Pehmustettu sisäpohjallinen, Kontarastiväriset sisäkkeet; Koron tyyppi: Tolppakorko; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Sileä kangas, Pehmeä kangas, Liukumattomat pohjat, Kuvioitu pinta (1)
      Lloyd Nauhakengät 'Jaron'
      • 04061693238183
      • LYD0152001000011
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146949064.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147678452.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron' Chelsea-bootsit 'Patron' Chelsea-bootsit 'Patron' Design: Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Kantapääläppä; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Pujotus; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas (1)
      Lloyd Chelsea-bootsit 'Patron'
      • 04061693105539
      • LYD0108002000011
      1
      139.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Rieker (rieker)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Vagabond (vagabond)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Avignon (avignon)
      • Barbour (barbour)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Geox (geox)
      • Greyderlab (greyderlab)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Inuovo (inuovo)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • JOOP! (joop_)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kero Kniven (kero_kniven)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • UYN (uyn)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi