x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Meindl Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159295886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151873194.jpg
      Meindl Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 6 Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 6 Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 6 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät naisille. Vedenpitävät. (2)
      Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 6
      • 04033157744899
      • 844-30-00058_39
      1
      most_sold
      249.00 EUR
    • Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164549599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88820795.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159408999.jpg
      Meindl Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 10 Bergamo Identity Men Ruskea UK 10 Bergamo Identity Men Ruskea UK 10 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Hyvin hengittävä kalvoton malli. (2)
      Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 10
      • 04033157815407
      • 847-30-00012_44.5
      1
      259.00 EUR
    • Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164266443.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164322536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74417081.jpg
      Meindl Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Meindl Borneo Lady 2 MFS ovat erittäin vakaat ja mukavat naisten vaellussaappaat, jotka on valmistettu laadukkaasta, vahatusta nubuck-nahasta. Meindl Borneo Lady 2 MFS saappaat on varustettu Memory Foam System-ominaisuuksilla, minkä ansiosta kenkä mukautuu jalkojesi mukaan tarjoten optimaalisen istuvuuden ja tuen jaloillesi. Sisäpohjalliset ovat erittäin pehmeät ja niissä on erittäin hyvät kosteudensiirto-ominaisuudet, kun taas Vibram-ulkopohjat on valmistettu kumista ja niissä on merkittävät... (1)
      Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat
      • 04033157745582
      • 848-30-00011_42
      2
      279.50 EUR
    • Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163916146.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74391888.jpg
      Meindl Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Meindl Borneo 2 MFS ovat erittäin vakaat ja mukavat miesten vaellussaappaat, jotka on valmistettu laadukkaasta, vahatusta nubuck-nahasta. Borneo 2 MFS saappaat on varustettu Memory Foam System-ominaisuuksilla, minkä ansiosta kenkä mukautuu jalkojesi mukaan tarjoten optimaalisen istuvuuden ja tuen jaloillesi. Sisäpohjalliset ovat erittäin pehmeät ja niissä on erittäin hyvät kosteudensiirto-ominaisuudet, kun taas Vibram-ulkopohjat on valmistettu kumista ja niissä on merkittävät kuviot, jotka ta... (1)
      Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat
      • 04033157748996
      • 847-30-00015_43
      2
      279.50 EUR
    • Meindl Vakuum GTX UK 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165585342.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162638020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164319948.jpg
      Meindl Meindl Vakuum GTX UK 10 Vakuum GTX UK 10 Vakuum GTX UK 10 Tukevat ja miellyttävät vaelluskengät laatuvalmistajalta. B-jäykkyysluokiteltu. (1)
      Meindl Vakuum GTX UK 10
      • 04033157410374
      • 847-31-00001_44.5
      1
      269.00 EUR
    • Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164916966.jpg
      Meindl Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Vedenpitävät. (1)
      Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • 04033157745018
      • 844-30-00023_44
      1
      249.00 EUR
    • Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161087345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154377014.jpg
      Meindl Meindl Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Meindl Men's Tonale Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • 04056284296918
      • 804-22-00001_47
      1
      259.90 EUR
    • Meindl Island MFS Active Musta UK 11,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159335757.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146830140.jpg
      Meindl Meindl Island MFS Active Musta UK 11,5 Island MFS Active Musta UK 11,5 Island MFS Active Musta UK 11,5 Laadukkaat, tukevat vaelluskengät B/C-luokan jäykkyydellä. (1)
      Meindl Island MFS Active Musta UK 11,5
      • 04033157591608
      • 844-00-00029_46.5
      1
      279.00 EUR
    • Meindl Bergamo Identity Lady Ruskea UK 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163893025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153983776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74417127.jpg
      Meindl Meindl Bergamo Identity Lady Ruskea UK 5 Bergamo Identity Lady Ruskea UK 5 Bergamo Identity Lady Ruskea UK 5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät naisille. Erittäin hengittävä kalvoton malli. (1)
      Meindl Bergamo Identity Lady Ruskea UK 5
      • 04033157815483
      • 848-30-00015_38
      1
      259.00 EUR
    2 4
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • GARMENT PROJECT (garment_project)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens 6 Eyelet (dr_martens_6_eyelet)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi