x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Meindl Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164549599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256580.jpg
      Meindl Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Hyvin hengittävä kalvoton malli. (3)
      Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5
      • 04033157815391
      • 847-30-00012_44
      1
      good_buy
      most_sold
      199.00 EUR
    • Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164916966.jpg
      Meindl Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Vedenpitävät. (2)
      Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • 04033157745018
      • 844-30-00023_44
      1
      199.00 EUR
    • Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163916146.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74391888.jpg
      Meindl Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat Meindl Borneo 2 MFS ovat erittäin vakaat ja mukavat miesten vaellussaappaat, jotka on valmistettu laadukkaasta, vahatusta nubuck-nahasta. Borneo 2 MFS saappaat on varustettu Memory Foam System-ominaisuuksilla, minkä ansiosta kenkä mukautuu jalkojesi mukaan tarjoten optimaalisen istuvuuden ja tuen jaloillesi. Sisäpohjalliset ovat erittäin pehmeät ja niissä on erittäin hyvät kosteudensiirto-ominaisuudet, kun taas Vibram-ulkopohjat on valmistettu kumista ja niissä on merkittävät kuviot, jotka ta... (1)
      Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 43, Brown/Nougat
      • 04033157748996
      • 847-30-00015_43
      2
      280.00 EUR
    • Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164266443.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172031218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74417081.jpg
      Meindl Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat Meindl Borneo Lady 2 MFS ovat erittäin vakaat ja mukavat naisten vaellussaappaat, jotka on valmistettu laadukkaasta, vahatusta nubuck-nahasta. Meindl Borneo Lady 2 MFS saappaat on varustettu Memory Foam System-ominaisuuksilla, minkä ansiosta kenkä mukautuu jalkojesi mukaan tarjoten optimaalisen istuvuuden ja tuen jaloillesi. Sisäpohjalliset ovat erittäin pehmeät ja niissä on erittäin hyvät kosteudensiirto-ominaisuudet, kun taas Vibram-ulkopohjat on valmistettu kumista ja niissä on merkittävät... (1)
      Meindl Vaellussaappaat Naiset, Borneo Lady 2 MFS, 42, Dark Brown/Nougat
      • 04033157745582
      • 848-30-00011_42
      2
      280.00 EUR
    • Meindl Island Men's MFS Active
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107310601.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146830140.jpg
      Meindl Meindl Island Men's MFS Active Island Men's MFS Active Island Men's MFS Active Meindl Island MFS Active on perinteisen Island-kengän päivitetty versio. Uudessa MFS Active -kengässä on uusi Gore-Tex-vuori, parempi tuuletus, tukevampi nauhoitus ja uudenlainen MFS-pohja, joka muotoutuu jalan mukaan ja tuntuu siten mukavammalta. (1)
      Meindl Island Men's MFS Active
      • 04033157591530
      • 844-00-00029_42
      1
      389.90 EUR
    • Meindl Vakuum GTX UK 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165585342.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162638020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164319948.jpg
      Meindl Meindl Vakuum GTX UK 10 Vakuum GTX UK 10 Vakuum GTX UK 10 Tukevat ja miellyttävät vaelluskengät laatuvalmistajalta. B-jäykkyysluokiteltu. (1)
      Meindl Vakuum GTX UK 10
      • 04033157410374
      • 847-31-00001_44.5
      1
      269.00 EUR
    • Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 4,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159600452.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151873194.jpg
      Meindl Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 4,5 Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 4,5 Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 4,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät naisille. Vedenpitävät. (1)
      Meindl Tessin Identity Lady GTX Ruskea UK 4,5
      • 04033157744868
      • 844-30-00058_37.5
      1
      199.00 EUR
    • Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161087345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154377014.jpg
      Meindl Meindl Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Meindl Men's Tonale Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • 04056284296888
      • 804-22-00001_45
      1
      267.90 EUR
    2 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi