x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Meindl Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164549599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177579656.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88820795.jpg
      Meindl Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Hyvin hengittävä kalvoton malli. (5)
      Meindl Bergamo Identity Men Ruskea UK 9,5
      • 04033157815391
      • 847-30-00012_44
      1
      good_buy
      most_sold
      199.00 EUR
    • Meindl Vakuum GTX UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118209738.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165222488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162638020.jpg
      Meindl Meindl Vakuum GTX UK 9,5 Vakuum GTX UK 9,5 Vakuum GTX UK 9,5 Tukevat ja miellyttävät vaelluskengät laatuvalmistajalta. B-jäykkyysluokiteltu. (3)
      Meindl Vakuum GTX UK 9,5
      • 04033157410367
      • 847-31-00001_44
      1
      good_buy
      269.00 EUR
    • Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164916966.jpg
      Meindl Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5 Notkeat, todella mukavat nilkkakengät miehille. Vedenpitävät. (2)
      Meindl Tessin Identity Men GTX Ruskea UK 9,5
      • 04033157745018
      • 844-30-00023_44
      1
      good_buy
      199.00 EUR
    • Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 42, Brown/Nougat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159622110.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74391888.jpg
      Meindl Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 42, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 42, Brown/Nougat Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 42, Brown/Nougat Meindl Borneo 2 MFS ovat erittäin vakaat ja mukavat miesten vaellussaappaat, jotka on valmistettu laadukkaasta, vahatusta nubuck-nahasta. Borneo 2 MFS saappaat on varustettu Memory Foam System-ominaisuuksilla, minkä ansiosta kenkä mukautuu jalkojesi mukaan tarjoten optimaalisen istuvuuden ja tuen jaloillesi. Sisäpohjalliset ovat erittäin pehmeät ja niissä on erittäin hyvät kosteudensiirto-ominaisuudet, kun taas Vibram-ulkopohjat on valmistettu kumista ja niissä on merkittävät kuviot, jotka ta... (1)
      Meindl Vaellussaappaat Miehet, Borneo 2 MFS, 42, Brown/Nougat
      • 04033157748972
      • 847-30-00015_42
      2
      280.00 EUR
    • Meindl Island Men's MFS Active
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166547519.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146830140.jpg
      Meindl Meindl Island Men's MFS Active Island Men's MFS Active Island Men's MFS Active Meindl Island MFS Active on perinteisen Island-kengän päivitetty versio. Uudessa MFS Active -kengässä on uusi Gore-Tex-vuori, parempi tuuletus, tukevampi nauhoitus ja uudenlainen MFS-pohja, joka muotoutuu jalan mukaan ja tuntuu siten mukavammalta. (1)
      Meindl Island Men's MFS Active
      • 04033157591608
      • 844-00-00029_46.5
      1
      389.90 EUR
    • Meindl Gomera Mocca GTX, retkeilykengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146831014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121011468.jpg
      Meindl Meindl Gomera Mocca GTX, retkeilykengät Gomera Mocca GTX, retkeilykengät Gomera Mocca GTX, retkeilykengät Luonnossa ulkoiluun ja metsästykseen sopivat retkeilykengät. Vedenpitävä GORE-TEX®-kalvo ja hengittävyyttä parantava AIR ACTIVE enteilevät mukavaa menoa. Meindl Gomera Mocca -retkeilykengissä on pehmeä nupukkinahkapäällinen. Nahka tekee kengistä kestävät ja pitkäikäiset, iltti kestävää tekstiiliä. Tukevien nauhojen ansiosta kengät saa napakasti jalkaan ja varsi pääsee hyvin tukemaan jalkaa. Irrotettavaa sisäpohjallista voi heti matkan jälkeen nostaa hiukkasen ja tuulettaa. Air Active -teknolo... (1)
      Meindl Gomera Mocca GTX, retkeilykengät
      • 04033157905214
      • 844-31-00004_44
      1
      229.00 EUR
    • Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161087345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154377014.jpg
      Meindl Meindl Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Men's Tonale Gore-Tex Meindl Men's Tonale Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      Meindl Men's Tonale Gore-Tex
      • 04056284296888
      • 804-22-00001_45
      1
      267.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Base london (base_london)
      • Beacon by Barbour (beacon_by_barbour)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kero Kniven (kero_kniven)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Missguided (missguided)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Poelman (poelman)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi