x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mjus Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Mjus Bootsi 'Norton'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167680343.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161543187.jpg
      Mjus Mjus Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tappisolki, Korko kerroslookilla, Vahvistettu kantapää, Kantapääläppä, Sivuttainen vetoketju; Ekstrat: Niitit, Hienohuokoinen nahka, Applikaatiot, Laajuus säädettävissä, Ton-in-Ton-saumat, Matelija-look; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Bootsi 'Norton'
      • 08056728332215
      • MJU0155001000002
      2
      deal
      159.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'NORTON'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158074008.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'NORTON' Nauhanilkkuri 'NORTON' Nauhanilkkuri 'NORTON' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, 9-reikäinen nyöritys, Sivuttainen vetoketju, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Sileä kangas, Joustava pohja, Kestävä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'NORTON'
      • 08056728370569
      • MJU0158002000002
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157789053.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, 4-reikäinen nyöritys; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Niitit, Kestävä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08056728642116
      • MJU0154002000004
      1
      deal
      125.00 EUR
    • Mjus Kengät Mjus PAL LACE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114161391.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130094412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130094418.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149168244.jpg
      Mjus Mjus Kengät Mjus PAL LACE Kengät Mjus PAL LACE Kengät Mjus PAL LACE Kengät Mjus PAL LACE Black Saatavana naisten kokoja. 36. . Naisten > Kengät > Bootsit. -5% koodilla CMP5FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      Mjus Kengät Mjus PAL LACE
      • 08053505697994
      • MJU0014001000001
      1
      149.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'Norton'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157685627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165903021.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'Norton' Nauhanilkkuri 'Norton' Nauhanilkkuri 'Norton' Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Kantapääläppä, Korko kerroslookilla, Sivuttainen vetoketju, 8-reikäinen nyöritys, Kontarastiväriset sisäkkeet; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Hienohuokoinen nahka, Niitit, Joustava pohja; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'Norton'
      • 08056728391496
      • MJU0158003000005
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158102232.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Sivuttainen vetoketju; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Joustava pohja, Ton-in-Ton-saumat, Hienohuokoinen nahka, Sileä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08056728388014
      • MJU0050005000001
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'Doble'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163344977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162242943.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162242944.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162242942.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'Doble' Nauhanilkkuri 'Doble' Nauhanilkkuri 'Doble' Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys, Kantapääläppä; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Metallisilmukka; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'Doble'
      • 08056728346694
      • MJU0136001000003
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'Doble'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163226608.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'Doble' Nauhanilkkuri 'Doble' Nauhanilkkuri 'Doble' Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, Nyöritys, Kantapääläppä; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Metallisilmukka, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'Doble'
      • 08056728346953
      • MJU0136003000006
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157685441.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Sivuttainen vetoketju; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Joustava pohja, Liukumista estävä; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08056728441733
      • MJU0050002000005
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144538012.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Design: Nyöritys, Profiilipohja, Kantapääläppä; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Kestävä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08054736274503
      • MJU0050001000003
      1
      deal
      135.00 EUR
    • Mjus Bootsi 'Norton'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166868319.jpg
      Mjus Mjus Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttainen vetoketju, Tappisolki, Kantapääläppä, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Hienohuokoinen nahka, Applikaatiot, Joustava pohja, Liukumista estävä, Niitit; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Bootsi 'Norton'
      • 08056728270463
      • MJU0155002000007
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'Dobleambra'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163527289.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'Dobleambra' Nauhanilkkuri 'Dobleambra' Nauhanilkkuri 'Dobleambra' Materiaali: Nahka; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Koristeommel, Profiilipohja; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Metallisilmukka, Liukumattomat pohjat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'Dobleambra'
      • 08056728987415
      • MJU0162001000004
      1
      135.00 EUR
    • Mjus Bootsi 'Norton'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157998564.jpg
      Mjus Mjus Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Bootsi 'Norton' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttainen vetoketju, Nyöritys; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Metallisilmukka, Niitit, Pehmeä tuntuma; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Bootsi 'Norton'
      • 08056728710556
      • MJU0146001000005
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157858081.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Design: Vahvistettu kantapää, 4-reikäinen nyöritys, Solmittavaksi/sidottavaksi; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Niitit; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08056728330693
      • MJU0154001000006
      1
      deal
      135.00 EUR
    • Mjus Bootsi 'Doble'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157685690.jpg
      Mjus Mjus Bootsi 'Doble' Bootsi 'Doble' Bootsi 'Doble' Materiaali: Nahka; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys, Sivuttainen vetoketju, Vahvistettu kantapää, Kantapääläppä; Ekstrat: Niitit, Merkkilappupainatus, Hienohuokoinen nahka, Ton-in-Ton-saumat, Applikaatiot; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Bootsi 'Doble'
      • 08056728638485
      • MJU0139001000006
      1
      deal
      175.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144537916.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Sivuttainen vetoketju, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Metallisilmukka; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08054736525827
      • MJU0071001000006
      1
      deal
      195.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157998828.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Nauhanilkkuri Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Koristeommel, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Sivuttainen vetoketju; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Kontrastisaumat, Vahattu; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri
      • 08056728387918
      • MJU0050003000006
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Mjus Nauhanilkkuri 'DOBLEAMBRA'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163527412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162143328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162143326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162143329.jpg
      Mjus Mjus Nauhanilkkuri 'DOBLEAMBRA' Nauhanilkkuri 'DOBLEAMBRA' Nauhanilkkuri 'DOBLEAMBRA' Materiaali: Nahka; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, Kantapääläppä, 7-reikäinen nyöritys; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Pehmustettu varren reuna, Liukumista estävä, Liukumattomat pohjat, Metallisilmukka, Loistava; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Mjus Nauhanilkkuri 'DOBLEAMBRA'
      • 08056728483184
      • MJU0161001000004
      1
      deal
      159.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi