x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ONLY Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145993351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163184751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161729060.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161729059.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145539714.jpg
      ONLY ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara' Chelsea-bootsi 'Barbara' Chelsea-bootsi 'Barbara' Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Korkotyyppi: Tolppakorko; Design: Pehmustettu sisäpohjallinen, Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Pujotettava, Koristeommel, Kantapääläppä; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Joustava pohja; Koron korkeus: Korkea korko (7-10 cm) (1)
      ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara'
      • 05714486050002
      • ONL5762001000002
      1
      deal
      49.90 EUR
    • ONLY Nauhanilkkuri 'BRANDY'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163286323.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163864739.jpg
      ONLY ONLY Nauhanilkkuri 'BRANDY' Nauhanilkkuri 'BRANDY' Nauhanilkkuri 'BRANDY' Materiaali: Nahkaimitaatti; Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, Kantapääläppä, 6-reikäinen nyöritys, Koristeommel; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Liukumattomat pohjat, Pehmustettu varren reuna, Liukumista estävä; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      ONLY Nauhanilkkuri 'BRANDY'
      • 05714911049311
      • ONL8264001000002
      1
      deal
      59.90 EUR
    • ONLY Chelsea-bootsi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163200468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163864692.jpg
      ONLY ONLY Chelsea-bootsi Chelsea-bootsi Chelsea-bootsi Kiinnitystapa: Pujotus; Korkotyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahkaimitaatti; Design: Pujotettava, Kantapääläppä, Elastiset sisäkkeet; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Sileä kangas, Pitävä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Chelsea-bootsi
      • 05714911051413
      • ONL8270001000003
      1
      deal
      49.90 EUR
    • ONLY Bootsi 'Bad-14'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163225432.jpg
      ONLY ONLY Bootsi 'Bad-14' Bootsi 'Bad-14' Bootsi 'Bad-14' Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Säädettävä hihna; Ekstrat: Niitit, Liukumattomat pohjat; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      ONLY Bootsi 'Bad-14'
      • 05714911047263
      • ONL8255001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • ONLY Chelsea-bootsi 'BOBBY'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162797005.jpg
      ONLY ONLY Chelsea-bootsi 'BOBBY' Chelsea-bootsi 'BOBBY' Chelsea-bootsi 'BOBBY' Materiaali: Nahkaimitaatti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kuvio: Yksivärinen; Design: Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Kantapääläppä; Ekstrat: Niitit, Applikaatiot, Joustava pohja, Veluurilook; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Chelsea-bootsi 'BOBBY'
      • 05714911048307
      • ONL8237001000001
      1
      deal
      44.90 EUR
    • ONLY Nauhanilkkuri 'Brandy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165355308.jpg
      ONLY ONLY Nauhanilkkuri 'Brandy' Nauhanilkkuri 'Brandy' Nauhanilkkuri 'Brandy' Materiaali: Nahkaimitaatti; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Korko kerroslookilla, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Sileä kangas, Metallisilmukka, Hihnakiinnitys, Kuvioitu pinta; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Nauhanilkkuri 'Brandy'
      • 05714911048918
      • ONL8277001000006
      1
      69.90 EUR
    • ONLY Bootsi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163660918.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163358299.jpg
      ONLY ONLY Bootsi Bootsi Bootsi Korkotyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Sivuttainen vetoketju, Kantapääläppä; Materiaali: Nahkaimitaatti; Ekstrat: Matelija-look, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Bootsi
      • 05714911051352
      • ONL8269001000005
      1
      deal
      54.90 EUR
    • ONLY Bootsi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163662251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163987538.jpg
      ONLY ONLY Bootsi Bootsi Bootsi Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttainen vetoketju, Vahvistettu kantapää; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Pujotus; Ekstrat: Teddy-vuori, Ton-in-Ton-saumat, Pehmeäksi hiottu sisäpuoli; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Bootsi
      • 05714911049564
      • ONL8273003000003
      • 5714911049564
      1
      deal
      39.90 EUR
    • ONLY Bootsi 'Breeze'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163660803.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163864850.jpg
      ONLY ONLY Bootsi 'Breeze' Bootsi 'Breeze' Bootsi 'Breeze' Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Pujotettava, Sivuttainen vetoketju, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Teddy-vuori; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Bootsi 'Breeze'
      • 05714911275680
      • ONL8273001000003
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi