x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ONLY Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • ONLY Nauhanilkkurit 'PHOEBE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172364398.jpg
      ONLY ONLY Nauhanilkkurit 'PHOEBE' Nauhanilkkurit 'PHOEBE' Nauhanilkkurit 'PHOEBE' Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä, Profiilipohja; Ekstrat: Label patch/label flag, Liukumattomat pohjat, Metallisilmukka; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      ONLY Nauhanilkkurit 'PHOEBE'
      • 05715093185552
      • ONL9341001000002
      1
      most_sold
      54.90 EUR
    • ONLY Chelsea-bootsi 'BLUSH'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163526241.jpg
      ONLY ONLY Chelsea-bootsi 'BLUSH' Chelsea-bootsi 'BLUSH' Chelsea-bootsi 'BLUSH' Materiaali: Nahkaimitaatti; Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Nelikulmainen kärki; Materiaali: Tekstiili, Nahkaimitaatti; Kuvio: Eläinprintti; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Pujotettava, Kantapääläppä, Elastiset sisäkkeet; Ekstrat: Pehmeä kangas, Käärmeennahka-look; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      ONLY Chelsea-bootsi 'BLUSH'
      • 05714911291352
      • ONL8259002000003
      1
      deal
      64.90 EUR
    • ONLY Bootsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163660918.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163358299.jpg
      ONLY ONLY Bootsit Bootsit Bootsit Koron tyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Sivuttainen vetoketju, Kantapääläppä; Materiaali: Nahkaimitaatti; Ekstrat: Käärmeennahka-look, Samansävyiset saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      ONLY Bootsit
      • 05714911051352
      • ONL8269001000005
      1
      deal
      54.90 EUR
    • ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145993351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163184751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161729060.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161729059.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145539714.jpg
      ONLY ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara' Chelsea-bootsi 'Barbara' Chelsea-bootsi 'Barbara' Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Koron tyyppi: Tolppakorko; Design: Pehmustettu sisäpohjallinen, Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Pujotettava, Koristeommel, Kantapääläppä; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Joustava pohja; Koron korkeus: Korkea korko (7-10 cm) (1)
      ONLY Chelsea-bootsi 'Barbara'
      • 05714486049990
      • ONL5762001000001
      1
      49.90 EUR
    • ONLY Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162796846.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163517120.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162902698.jpg
      ONLY ONLY Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT Musta Saatavana naisten kokoja. 40. . Naisten > Kengät > Bootsit. -5% koodilla CMP5FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm - Varren korkeus: 11.0cm (1)
      ONLY Kengät Only BIBI 17 PU ELASTIC BOOT
      • 05714911047942
      • ONL8258001000005
      1
      32.79 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi