x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reima Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163481597.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 30 For boys, For Kids Jalan, musta 30 For boys, For Kids Jalan, musta 30 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 30
      • 06438429406334
      1
      most_sold
      59.95 EUR
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163481875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 32 For boys, For Kids Jalan, musta 32 For boys, For Kids Jalan, musta 32 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 32
      • 06438429406358
      1
      59.95 EUR
    • Reima Adapt Swim Shoe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153733006.jpg
      Reima Reima Adapt Swim Shoe Adapt Swim Shoe Adapt Swim Shoe Reima Adapt ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Reima Adapt Swim Shoe
      • 06438429325628
      1
      deal
      39.80 EUR
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163482665.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 33 For boys, For Kids Jalan, musta 33 For boys, For Kids Jalan, musta 33 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 33
      • 06438429406365
      1
      59.95 EUR
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163481784.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 34 For boys, For Kids Jalan, musta 34 For boys, For Kids Jalan, musta 34 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 34
      • 06438429406372
      1
      59.95 EUR
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163482403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 31 For boys, For Kids Jalan, musta 31 For boys, For Kids Jalan, musta 31 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 31
      • 06438429406341
      1
      59.95 EUR
    • Reima For boys, For Kids Jalan, musta 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163482490.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688560.jpg
      Reima Reima For boys, For Kids Jalan, musta 29 For boys, For Kids Jalan, musta 29 For boys, For Kids Jalan, musta 29 (1)
      Reima For boys, For Kids Jalan, musta 29
      • 06438429406327
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • INUIKII (inuikii)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi