x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146629930.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147613220.jpg
      Roxy Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Vance - naisten nahkaiset Lace-Up saappaatOminaisuudetSuolaliuoskestäväksi käsitelty vedenpitävä nahkaKlassinen nauhadesignPuuvillanauhatTekokarvalla vuorattu varsi ja pohjallinenJoustava TPR-yksikkö ulkopohjassa (1)
      Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT'
      • 03613374817852
      • ROX0726001000003
      2
      deal
      149.00 EUR
    • Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165963812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165192603.jpg
      Roxy Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US Spencir Boots olive Koko 6.0 US Spencir Boots olive Koko 6.0 US Vedenpitävä, mukava ja tyylikäs talvikenkäRoxy lopettaa kylmien jalkojen kirouksen tänä kautena! Spencir buutsit taistelevat kylmää vastaan ilman kompromisseja. Fleece vuorattu pohjallinen ja pohjarakenne takaa, että jalkasi pysyvät mukavan lämpiminä ja mukavina. Kestävät metalliset d.renkaat ja läpikotainen malli muistuttaa alppi-patikointi kenkiä, mutta saat silti varmasti paljon huomiota näissä kengissä. Talvesta puheen ollen, vedenpitävä porsaan mokkanahka ja vakaa rakenne takaavat tyytyv... (1)
      Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US
      • 03613375617031
      • ROX1013002000001
      1
      most_sold
      109.95 EUR
    • Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117893635.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133534143.jpg
      Roxy Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US Bruna Boots black Koko 10.0 US Bruna Boots black Koko 10.0 US Naisten nauhakengätOminaisuudetPäällinen: synteettistä nahkaaYksityiskohdat: käännettävä varsi nepparikiinnitykselläKärjessä ommelKiristys: puuvillanauhatTekokarvalla vuorattu varsi ja pohjallinen Roxy-logollaUlkopohja: joustava TPR-osa karvaresorilla (1)
      Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US
      • 03613373760012
      • 510910000033
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146630018.jpg
      Roxy Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT' Materiaali: Nahka; Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, 7-reikäinen nyöritys, Säärenkorkuinen; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Joustava pohja, Teddy-vuori, Metallisilmukka; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Roxy Nauhanilkkuri 'VANCE J BOOT'
      • 03613374814066
      • ROX0726002000007
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165964804.jpg
      Roxy Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean' Nauhanilkkuri 'Aldean' Nauhanilkkuri 'Aldean' Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Profiilipohja; Ekstrat: Tikkaukset, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean'
      • 03613375615952
      • ROX1009002000005
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165964773.jpg
      Roxy Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean' Nauhanilkkuri 'Aldean' Nauhanilkkuri 'Aldean' Korkotyyppi: Tolppakorko; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kuvio: Yksivärinen; Design: 7-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Profiilipohja; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Joustava pohja; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Roxy Nauhanilkkuri 'Aldean'
      • 03613375615457
      • ROX1009001000003
      1
      89.90 EUR
    • Roxy Nauhanilkkuri 'Spencir'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165964063.jpg
      Roxy Roxy Nauhanilkkuri 'Spencir' Nauhanilkkuri 'Spencir' Nauhanilkkuri 'Spencir' Materiaali: Nahka; Koroke: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys, Profiilipohja; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Roxy Nauhanilkkuri 'Spencir'
      • 03613375615730
      • ROX1013001000007
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • INUIKII (inuikii)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi