x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117893635.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133534143.jpg
      Roxy Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US Bruna Boots black Koko 10.0 US Bruna Boots black Koko 10.0 US OminaisuudetPäällinen: synteettistä nahkaaYksityiskohdat: käännettävä varsi nepparikiinnitykselläKärjessä ommelKiristys: puuvillanauhatTekokarvalla vuorattu varsi ja pohjallinen Roxy-logollaUlkopohja: joustava TPR-osa karvaresorilla (1)
      Roxy Bruna Boots black Koko 10.0 US
      • 03613373760012
      • 510910000033
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165963812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165192603.jpg
      Roxy Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US Spencir Boots olive Koko 6.0 US Spencir Boots olive Koko 6.0 US Roxy lopettaa kylmien jalkojen kirouksen tänä kautena! Spencir buutsit taistelevat kylmää vastaan ilman kompromisseja. Fleece vuorattu pohjallinen ja pohjarakenne takaa, että jalkasi pysyvät mukavan lämpiminä ja mukavina. Kestävät metalliset d.renkaat ja läpikotainen malli muistuttaa alppi-patikointi kenkiä, mutta saat silti varmasti paljon huomiota näissä kengissä. Talvesta puheen ollen, vedenpitävä porsaan mokkanahka ja vakaa rakenne takaavat tyytyväisyyttä koko talven läpi. Vedä vain kengä... (1)
      Roxy Spencir Boots olive Koko 6.0 US
      • 03613375617031
      • ROX1013002000001
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Roxy Vance Shoes black Koko 8.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146629930.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147613220.jpg
      Roxy Roxy Vance Shoes black Koko 8.0 US Vance Shoes black Koko 8.0 US Vance Shoes black Koko 8.0 US OminaisuudetSuolaliuoskestäväksi käsitelty vedenpitävä nahkaKlassinen nauhadesignPuuvillanauhatTekokarvalla vuorattu varsi ja pohjallinenJoustava TPR-yksikkö ulkopohjassa (1)
      Roxy Vance Shoes black Koko 8.0 US
      • 03613374817852
      • ROX0726001000003
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Roxy Spencir Boots black Koko 8.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165964063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165192599.jpg
      Roxy Roxy Spencir Boots black Koko 8.5 US Spencir Boots black Koko 8.5 US Spencir Boots black Koko 8.5 US Roxy lopettaa kylmien jalkojen kirouksen tänä kautena! Spencir buutsit taistelevat kylmää vastaan ilman kompromisseja. Fleece vuorattu pohjallinen ja pohjarakenne takaa, että jalkasi pysyvät mukavan lämpiminä ja mukavina. Kestävät metalliset d.renkaat ja läpikotainen malli muistuttaa alppi-patikointi kenkiä, mutta saat silti varmasti paljon huomiota näissä kengissä. Talvesta puheen ollen, vedenpitävä porsaan mokkanahka ja vakaa rakenne takaavat tyytyväisyyttä koko talven läpi. Vedä vain kengä... (1)
      Roxy Spencir Boots black Koko 8.5 US
      • 03613375615778
      • ROX1013001000004
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Roxy Meisa Shoes black Koko 9.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149164999.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147857568.jpg
      Roxy Roxy Meisa Shoes black Koko 9.0 US Meisa Shoes black Koko 9.0 US Meisa Shoes black Koko 9.0 US OminaisuudetPäällinen on vedenpitävää nahkaa ja mokkaaNauhat metal D -renkaillaVahvistettu etuläppä pehmustetulla kauluksellaROXY-kuviointi kannassaPolyesteriset nauhatTekokarvavuorattu varsi ja pohjallinen Roxy-logollaJoustava TPR-ulkopohjaLämpövuorattu sisus (1)
      Roxy Meisa Shoes black Koko 9.0 US
      • 03613374807891
      • ROX0727001000005
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crocs (crocs)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Solovair (solovair)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Dr. Martens Pascal (dr_martens_pascal)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi