x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • The North Face Bootsi 'CHILKAT II'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163914590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167424515.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'CHILKAT II' Bootsi 'CHILKAT II' Bootsi 'CHILKAT II' Chilkats Lace erittäin lämpimät talvikengät tarjoavat lujan suojan kylmää ja märkää vastaan. (5)
      The North Face Bootsi 'CHILKAT II'
      • 00194114695044
      • TNF0549001000008
      2
      good_buy
      deal
      79.90 EUR
    • The North Face Bootsi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165756679.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168161085.jpg
      The North Face The North Face Bootsi Bootsi Bootsi Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Vuori: Kevyt vuori; Pohjatyyppi: Joustourat; Design: Vetoketju, Profiilipohja; Yksityiskohta: Profiloitu pohja, Pehmustettu varsi; Ekstrat: Tikkaukset, Merkkilappuprintti, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (2)
      The North Face Bootsi
      • 00194115607947
      • TNF0459001000001
      1
      89.90 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164133025.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (2)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609644
      1
      134.80 EUR
    • The North Face Bootsi 'BACK-TO-BERKELEY'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167016002.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165687503.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'BACK-TO-BERKELEY' Bootsi 'BACK-TO-BERKELEY' Bootsi 'BACK-TO-BERKELEY' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Vuori: Kevyt vuori; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Väriblokit; Design: Vahvistettu kantapää, Kieli, Nyöritys, Nilkankorkuinen, Profiilipohja; Yksityiskohta: Vuorikiipeilijän rengas, Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja; Ekstrat: Vuorikiipeilijän rengas, Label patch/label flag, Merkkilappupainatus (1)
      The North Face Bootsi 'BACK-TO-BERKELEY'
      • 00194115628287
      • SO2011401085
      • TNF0475003000003
      2
      169.00 EUR
    • The North Face Bootsi 'Storm Strike II'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166866847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787870.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149052741.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Storm Strike II' Bootsi 'Storm Strike II' Bootsi 'Storm Strike II' The North Face Womens Storm Strike II Hike Boots ovat vaelluskengät . Sopii naisille. (1)
      The North Face Bootsi 'Storm Strike II'
      • 00192361652964
      • TNF0775002000007
      2
      109.00 EUR
    • The North Face Bootsi 'Shellista Extreme'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163989192.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Shellista Extreme' Bootsi 'Shellista Extreme' Bootsi 'Shellista Extreme' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Pehmustettu sisäpohjallinen; Yksityiskohta: Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja; Ekstrat: Liukumattomat pohjat (1)
      The North Face Bootsi 'Shellista Extreme'
      • 00194114697321
      • TNF0540001000002
      1
      deal
      79.90 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164133025.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609750
      1
      134.80 EUR
    • The North Face Bootsi 'Thermoball'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165756812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168161295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167488276.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Thermoball' Bootsi 'Thermoball' Bootsi 'Thermoball' Vuori: Lämmin vuori; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä; Korkotyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Ekstrat: Tikkaukset, Ton-in-Ton-saumat, Vaimennus, Valmistettu ympäristöystävällisesti; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      The North Face Bootsi 'Thermoball'
      • 00194115608784
      • TNF0458001000002
      1
      109.00 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165412384.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165687514.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609675
      1
      134.80 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164133025.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609613
      1
      134.80 EUR
    • The North Face Bootsi 'Litewave Fastpack II'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162822924.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151742201.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Litewave Fastpack II' Bootsi 'Litewave Fastpack II' Bootsi 'Litewave Fastpack II' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Vuori: Kevyt vuori; Materiaali: Mesh, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Materiaalisekoitus, 7-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä, Kieli; Yksityiskohta: Vuorikiipeilijän rengas, Kantapään pehmuste, Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja, Varvassuoja; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Verkko-/mesh-sisäkkeet, Joustava pohja, Merkkilappuprintti (1)
      The North Face Bootsi 'Litewave Fastpack II'
      • 00192362543346
      • TNF0709001000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • The North Face Bootsi 'Storm Strike II'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166866776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164320772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787891.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Storm Strike II' Bootsi 'Storm Strike II' Bootsi 'Storm Strike II' The North Face Womens Storm Strike II Hike Boots ovat vaelluskengät . Sopii naisille. (1)
      The North Face Bootsi 'Storm Strike II'
      • 00192361652575
      • TNF0775001000003
      1
      114.80 EUR
    • The North Face Bootsi 'Back to Berkeley'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165129905.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Back to Berkeley' Bootsi 'Back to Berkeley' Bootsi 'Back to Berkeley' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Materiaali: Veluurinahka, Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, 7-reikäinen nyöritys, Profiilipohja; Vuori: Kevyt vuori; Yksityiskohta: Vahvistettu kantapää, Vahvistettu varvasalue; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Tikkaukset, Label patch/label flag; Yksityiskohta: Varvassuoja, Vuorikiipeilijän rengas, Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja (1)
      The North Face Bootsi 'Back to Berkeley'
      • 00194116603498
      • TNF0435001000010
      1
      165.00 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164133025.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609842
      1
      134.80 EUR
    • The North Face Bootsi 'Back-to-Berkeley'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167014381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164689822.jpg
      The North Face The North Face Bootsi 'Back-to-Berkeley' Bootsi 'Back-to-Berkeley' Bootsi 'Back-to-Berkeley' The North Face Men's Back-To-Berkeley Mid Waterproof ovat vuorittomat nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      The North Face Bootsi 'Back-to-Berkeley'
      • 00194115627860
      • SO2011403110
      1
      169.90 EUR
    • The North Face Men's Chilkat IV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164133025.jpg
      The North Face The North Face Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV Men's Chilkat IV The North Face Men's Chilkat IV ovat nilkkurit . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Chilkat IV
      • 00194115609798
      1
      134.80 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi