x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • The North Face Bootsit 'Shellista Extreme'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163989192.jpg
      The North Face The North Face Bootsit 'Shellista Extreme' Bootsit 'Shellista Extreme' Bootsit 'Shellista Extreme' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Pehmustettu sisäpohjallinen; Yksityiskohta: Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja; Ekstrat: Liukumattomat pohjat (1)
      The North Face Bootsit 'Shellista Extreme'
      • 00194114697390
      • TNF0540001000003
      1
      deal
      79.90 EUR
    • The North Face Women’s Storm Strike II Hike Boots
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166866776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164320772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787891.jpg
      The North Face The North Face Women’s Storm Strike II Hike Boots Women’s Storm Strike II Hike Boots Women’s Storm Strike II Hike Boots The North Face Womens Storm Strike II Hike Boots ovat vaelluskengät . Sopii naisille. (1)
      The North Face Women’s Storm Strike II Hike Boots
      • 00192361652575
      • TNF0775001000003
      • SO2010902060
      1
      deal
      114.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ash (ash)
      • Avignon (avignon)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • CAT Footwear (cat_footwear)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • GUESS (guess)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kero Kniven (kero_kniven)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Missguided (missguided)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Original Playboy (the_original_playboy)
      • Timberland (timberland)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Mallin nimi (group):
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Dr. Martens Delaney (dr_martens_delaney)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi