x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Timberland Nauhanilkkurit 'Heritage'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Timberland Nauhanilkkurit 'Heritage'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Timberland Nauhanilkkurit 'Heritage'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Timberland Nauhanilkkurit 'Heritage'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209064193.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227888590.jpg?ts=1
Timberland Timberland Nauhanilkkurit 'Heritage' Nauhanilkkurit 'Heritage' Nauhanilkkurit 'Heritage' (1)
  • 00195441060918
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
    • Kengän koko: 39
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 262.51 262.51 EUR 1
    1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      262.51, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Rieker Nauhanilkkurit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172870664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166733899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760445.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760444.jpg?ts=1
      Rieker Rieker Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Koron tyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kuvio: Yksivärinen; Design: 6-reikäinen nyöritys, Koristeommel, Sivuttainen vetoketju, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Materiaali: Maali; Platform: Korokepohjalla; Sulkemistapa: Vetoketju; Ekstrat: Sileä kangas, Metallisilmukka, Loistava, Merkkilappupainatus, Joustava pohja, Liukumattomat pohjat; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Rieker Nauhanilkkurit
      • 04060596594105
      1
    • Dr. Martens Nauhanilkkurit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108214749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144309692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225877145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225948113.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122925362.jpg?ts=1
      Dr. Martens Dr. Martens Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Koron tyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 8-reikäinen nyöritys, Kantapääläppä, Vahvistettu kantapää, Nilkankorkuinen, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Kestävä kangas, Metallisilmukka, Liukumattomat pohjat, Joustava pohja; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Dr. Martens Nauhanilkkurit
      • 00883985396425
      1
    • Panama jack Nauhabootsit 'Panama Aviator'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146711299.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147776181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225954005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146443345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153967365.jpg?ts=1
      Panama jack Panama jack Nauhabootsit 'Panama Aviator' Nauhabootsit 'Panama Aviator' Nauhabootsit 'Panama Aviator' Design: 6-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Kengän lenkki; Kuvio: Yksivärinen; Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Teddy-vuori, Label patch/label flag, Samansävyiset saumat; Todistukset kestävyydestä: Leather Working Group (1)
      Panama jack Nauhabootsit 'Panama Aviator'
      • 08433991097728
      1
    • Rieker Nauhanilkkurit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172870664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166733899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760445.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168760444.jpg?ts=1
      Rieker Rieker Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Nauhanilkkurit Koron tyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kuvio: Yksivärinen; Design: 6-reikäinen nyöritys, Koristeommel, Sivuttainen vetoketju, Profiilipohja, Vahvistettu kantapää; Materiaali: Maali; Platform: Korokepohjalla; Sulkemistapa: Vetoketju; Ekstrat: Sileä kangas, Metallisilmukka, Loistava, Merkkilappupainatus, Joustava pohja, Liukumattomat pohjat; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Rieker Nauhanilkkurit
      • 04060596594112
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 144.48
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 255.33
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 257.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 257.39
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 258.41
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 261.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 257.39
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 260.46
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 260.46
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 260.46
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 255.33
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 258.41
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 258.41
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 258.41
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 258.41
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 260.46
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 259.44
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 258.41
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 259.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 259.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 259.44
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 260.46
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 259.44
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 259.44
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 261.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 261.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 262.51
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 262.51
    • info@vertaa.fi