x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Toms Nauhalliset nilkkurit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Toms Cleo Shoes black Koko 7.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146048277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444802.jpg
      Toms Toms Cleo Shoes black Koko 7.0 US Cleo Shoes black Koko 7.0 US Cleo Shoes black Koko 7.0 US Tyylikkäät talvikengät TOMS:iltaTOMS Cleo Kengät ovat tyylikkäämmät kuin kumisaappaat ja monipuolisemmat kuin tavalliset mokkanahkaiset saappaat. Niiden vedenkestävä rakenne ja hillityt yksityiskohdat erottavat kenkäparin muiden joukosta. Hanki erittäin tyylikkäät talvisaappaat joten et astu harhaan tänä talvena. -OminaisuudetKantapäässä "vetolappu"Kaksi kulmatukea sisäpuolellaKanvaasikankainen sisusOrthoLite® Eco pohjallinen X40Kuminen ulkopohja (1)
      Toms Cleo Shoes black Koko 7.0 US
      • 00889556704057
      • TMS0096002000008
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Toms Chukka-saapas 'NAVI'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162713133.jpg
      Toms Toms Chukka-saapas 'NAVI' Chukka-saapas 'NAVI' Chukka-saapas 'NAVI' Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, 3-reikäinen nyöritys, Koristeommel; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Label patch/label flag, Pehmustettu varren reuna (1)
      Toms Chukka-saapas 'NAVI'
      • 00889556910694
      • TMS0126001000007
      1
      deal
      105.00 EUR
    • Toms Chelsea-bootsi 'Cleo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146157136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162939638.jpg
      Toms Toms Chelsea-bootsi 'Cleo' Chelsea-bootsi 'Cleo' Chelsea-bootsi 'Cleo' Kiinnitystapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja, Pujotettava; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Ton-in-Ton-saumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Toms Chelsea-bootsi 'Cleo'
      • 00889556702671
      • TMS0096001000004
      1
      109.00 EUR
    • Toms Chelsea-bootsi 'Esme'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116706802.jpg
      Toms Toms Chelsea-bootsi 'Esme' Chelsea-bootsi 'Esme' Chelsea-bootsi 'Esme' Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Korko kerroslookilla, Elastiset sisäkkeet; Materiaali: Nahka; Korkotyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Liukumattomat pohjat; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Toms Chelsea-bootsi 'Esme'
      • 00889556494132
      • TMS0064003000003
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Toms Chelsea-bootsi 'CLEO'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163584147.jpg
      Toms Toms Chelsea-bootsi 'CLEO' Chelsea-bootsi 'CLEO' Chelsea-bootsi 'CLEO' Kuvio: Yksivärinen; Design: Kantapääläppä, Pujotettava, Elastiset sisäkkeet, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Joustava pohja, Liukumista estävä, Kestävä kangas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Toms Chelsea-bootsi 'CLEO'
      • 00889556896936
      • TMS0096004000001
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Vagabond DEFAULT
        • vagabond
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rieker (rieker)
      • Vagabond (vagabond)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tamaris (tamaris)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • EKN Footwear (ekn_footwear)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huawei (huawei)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Kamik (kamik)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lloyd (lloyd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • MAHONY (mahony)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubi (rubi)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • 65€ - 100€ (low)
      • 100€ - 140€ (medium)
      • > 140€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Chunky (chunky)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tolppakorko (tolppakorko)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Mallin nimi (group):
      • Clarks Originals (clarks_originals)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Icebug Walkabout (icebug_walkabout)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Allington (timberland_allington)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Timberland Radford (timberland_radford)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Hengittävä (hengitta_va_)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Lämpöeristetty (la_mpo_eristetty)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
      • Vuorellinen (vuorellinen)
    • Kengän kärjen muoto (kenga_n_ka_rjen_muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Teräväkärkinen (tera_va_ka_rkinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi