x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bergans Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bergans Men's Ulriken Jumper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185969335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87880816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329902.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Ulriken Jumper Men's Ulriken Jumper Men's Ulriken Jumper Bergans Men's Ulriken Jumper on pitkähihainen paita . Sopii miehille. (2)
      Bergans Men's Ulriken Jumper
      • 07031581515174
      2
      deal
      158.80 EUR
    • Bergans Women's Ulriken Jumper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142433617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185967810.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203985072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197528967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183245450.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Women's Ulriken Jumper Women's Ulriken Jumper Women's Ulriken Jumper Bergans Women's Ulriken Jumper on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Bergans Women's Ulriken Jumper
      • 07031581595602
      • 07031581751329
      • 07031581595626
      3
      114.95 EUR
    • Bergans Urheiluneule 'ALVDAL'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200672437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185975594.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Urheiluneule 'ALVDAL' Urheiluneule 'ALVDAL' Urheiluneule 'ALVDAL' Materiaali: Villa; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Raglanhiha; Kuvio: Väriblokit; Pääntie: Pyöreä pääntie; Ekstrat: Label patch/label flag, All-over-kuvio; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Urheiluneule 'ALVDAL'
      • 07031582287629
      2
      109.95 EUR
    • Bergans Alvdal Villapusero Miehet, oliivi XL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358767.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201512998.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Alvdal Villapusero Miehet, oliivi XL 2022 Villapaidat Alvdal Villapusero Miehet, oliivi XL 2022 Villapaidat Alvdal Villapusero Miehet, oliivi XL 2022 Villapaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal (1)
      Bergans Alvdal Villapusero Miehet, oliivi XL 2022 Villapaidat
      • 07031582341109
      2
      deal
      128.80 EUR
    • Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185994448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182362728.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant ovat housut vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • 07031582133414
      1
      deal
      247.90 EUR
    • Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232366.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip on välikerrosvaate vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • 07031582334422
      1
      deal
      124.80 EUR
    • Bergans Women's Kamphaug Knitted Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232960.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Women's Kamphaug Knitted Half Zip Women's Kamphaug Knitted Half Zip Women's Kamphaug Knitted Half Zip Bergans Women's Kamphaug Knitted Half Zip on välikerrosvaate . Sopii naisille. (1)
      Bergans Women's Kamphaug Knitted Half Zip
      • 07031582334613
      1
      deal
      124.80 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi XL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358674.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi XL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Naiset, oranssi XL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Naiset, oranssi XL 2022 Villapaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal (1)
      Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi XL 2022 Villapaidat
      • 07031582341369
      1
      deal
      125.85 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358738.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal (1)
      Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat
      • 07031582341161
      1
      114.95 EUR
    • Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221591690.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Materiaali: Kierrätysmateriaali; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Necktape, Ribbiresori, Suora sauma; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty puuvilla; Yksityiskohta: Ristipisto; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Paino: 200-300 g; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • 07031582373070
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Armed Angels (armed_angels)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carlo colucci (carlo_colucci)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dockers (dockers)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • FW (fw)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • John Smedley (john_smedley)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le jogger (le_jogger)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Merchcode (merchcode)
      • Mexx (mexx)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Overige (overige)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour (retour)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Street One (street_one)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Leveä (levea_)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi