x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bergans Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185969335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87880816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329902.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Bergans Men's Ulriken Jumper on pitkähihainen paita . Sopii miehille. (1)
      Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa
      • 07031581515174
      3
      most_sold
      134.00 EUR
    • Bergans - Ulriken Lady Jumper - Merinovillapulloverit XL, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133702452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185971358.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124989800.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134250270.jpg?ts=1
      Bergans Bergans - Ulriken Lady Jumper - Merinovillapulloverit XL, musta - Ulriken Lady Jumper - Merinovillapulloverit XL, musta - Ulriken Lady Jumper - Merinovillapulloverit XL, musta Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Ominaisuudet: Vetoketju: 1/3 vetoketju; Mitat: Paino: 640 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Material: Merino wool, 450 g/m², Thumb hole at sleeve ends, Extra high collar with zipper for heat regulation (1)
      Bergans - Ulriken Lady Jumper - Merinovillapulloverit XL, musta
      • 07031581822302
      3
      deal
      149.95 EUR
    • Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358767.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201512998.jpg?ts=1
      Bergans Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta Bergans Alvdal Wool Jumper Merinovillapulloverit: Väri: Harmaa/Oliivinvihreä/Musta; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta
      • 07031582341116
      3
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Alvdal Villapusero Naiset, keltainen XL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221845288.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Alvdal Villapusero Naiset, keltainen XL 2022 Villapaidat Alvdal Villapusero Naiset, keltainen XL 2022 Villapaidat Alvdal Villapusero Naiset, keltainen XL 2022 Villapaidat Bergans Women's Alvdal Wool Jumper on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Bergans Alvdal Villapusero Naiset, keltainen XL 2022 Villapaidat
      • 07031582367918
      3
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358674.jpg?ts=1
      Bergans Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen Bergans Women's Solli Wool Sweater Merinovillapulloverit: Väri: Punainen; Koko: XL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen
      • 07031582341369
      2
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358738.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XL 2022 Villapaidat Bergans Solli Wool Sweater Merinovillapulloverit: Väri: Musta; Koko: XL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XL 2022 Villapaidat
      • 07031582341154
      2
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221591690.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Materiaali: Kierrätysmateriaali; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Necktape, Ribbiresori, Suora sauma; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty puuvilla; Yksityiskohta: Ristipisto; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Paino: 200-300 g; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • 07031582373100
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232960.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip on välikerrosvaate . Sopii naisille. (1)
      Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • 07031582334613
      1
      111.80 EUR
    • Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232366.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip on välikerrosvaate . Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • 07031582334422
      1
      deal
      111.80 EUR
    • Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185994448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182362728.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant ovat housut . Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • 07031582133414
      1
      247.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Acode (acode)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • D-xel (d_xel)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EA7 (ea7)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Esmé Studios (esme_studios)
      • Faina (faina)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Frugi (frugi)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous Curve (glamorous_curve)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IRO (iro)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Loeffler (loeffler)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • OVS (ovs)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • Produkt (produkt)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • RAIDO (raido)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spyder (spyder)
      • STACCATO (staccato)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Twist & tango (twist_tango)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Leveä (levea_)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi