x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bergans Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bergans Urheiluneule 'Alvdal'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200672437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185975594.jpg
      Bergans Bergans Urheiluneule 'Alvdal' Urheiluneule 'Alvdal' Urheiluneule 'Alvdal' Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Kausi: Kevät/syksy; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Mitat: Paino: 380 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal (1)
      Bergans Urheiluneule 'Alvdal'
      • 07031582287667
      4
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Ulriken Villapusero Miehet, harmaa S 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185969335.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87880816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329902.jpg
      Bergans Bergans Ulriken Villapusero Miehet, harmaa S 2022 Villapaidat Ulriken Villapusero Miehet, harmaa S 2022 Villapaidat Ulriken Villapusero Miehet, harmaa S 2022 Villapaidat Bergans Men's Ulriken Jumper on pitkähihainen paita . Sopii miehille. (1)
      Bergans Ulriken Villapusero Miehet, harmaa S 2022 Villapaidat
      • 07031581515174
      3
      134.00 EUR
    • Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358767.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201512998.jpg
      Bergans Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta Bergans Alvdal Wool Jumper Merinovillapulloverit: Väri: Harmaa/Oliivinvihreä/Musta; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa/oliivinvihreä/musta
      • 07031582341116
      3
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Miehet, oliivi XXL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358835.jpg
      Bergans Bergans Solli Villapaita Miehet, oliivi XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, oliivi XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, oliivi XXL 2022 Villapaidat Bergans Solli Wool Sweater Merinovillapulloverit: Väri: Oliivinvihreä/Musta; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans Solli Villapaita Miehet, oliivi XXL 2022 Villapaidat
      • 07031582341215
      3
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Ulriken Villapusero Naiset, valkoinen XL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142433617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185967810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203985072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197528967.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183245450.jpg
      Bergans Bergans Ulriken Villapusero Naiset, valkoinen XL 2022 Villapaidat Ulriken Villapusero Naiset, valkoinen XL 2022 Villapaidat Ulriken Villapusero Naiset, valkoinen XL 2022 Villapaidat Bergans Women's Ulriken Lady Jumper on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Bergans Ulriken Villapusero Naiset, valkoinen XL 2022 Villapaidat
      • 07031581595602
      • 07031581751329
      • 07031581595626
      3
      deal
      149.95 EUR
    • Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358674.jpg
      Bergans Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen Bergans Women's Solli Wool Sweater Merinovillapulloverit: Väri: Punainen; Koko: XL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans - Women's Solli Wool Sweater - Merinovillapulloverit XL, punainen
      • 07031582341369
      2
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232366.jpg
      Bergans Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Men's Kamphaug Knitted Half Zip Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip on välikerrosvaate . Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Kamphaug Knitted Half Zip
      • 07031582334422
      1
      deal
      111.80 EUR
    • Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185994448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182362728.jpg
      Bergans Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant ovat housut . Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • 07031582133414
      1
      249.90 EUR
    • Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232960.jpg
      Bergans Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip on välikerrosvaate . Sopii naisille. (1)
      Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • 07031582334613
      1
      111.80 EUR
    • Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221591802.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218217957.jpg
      Bergans Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Materiaali: Kierrätysmateriaali; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Melange; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Suora sauma; Materiaalin vastuullisuus: Puuvilla (luomuviljelty); Yksityiskohta: Ristipisto; Ekstrat: Ihoystävällinen materiaali, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Paino: 200-300 g; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • 07031582372837
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carlo colucci (carlo_colucci)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • Clique (clique)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • D-xel (d_xel)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Derhy (derhy)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • EA7 (ea7)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glamorous Curve (glamorous_curve)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Iceberg (iceberg)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IRO (iro)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • OVS (ovs)
      • Oxbow (oxbow)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • TEAM HEROES (team_heroes)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Twist & tango (twist_tango)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Cropped (cropped)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi