x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bergans Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185969335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87880816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210329902.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa Bergans Men's Ulriken Jumper on pitkähihainen paita talviretkille. Sopii miehille. (2)
      Bergans Ulriken Jumper, villapaita merinovillaa
      • 07031581515174
      3
      good_buy
      most_sold
      134.00 EUR
    • Bergans Women's Alvdal Wool Jumper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200672437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185975594.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Women's Alvdal Wool Jumper Women's Alvdal Wool Jumper Women's Alvdal Wool Jumper Materiaali: Villa; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Raglanhiha; Kuvio: Väriblokit; Pääntie: Pyöreä pääntie; Ekstrat: Label patch/label flag, All-over-kuvio; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Women's Alvdal Wool Jumper
      • 07031582287643
      3
      deal
      115.85 EUR
    • Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358767.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201512998.jpg?ts=1
      Bergans Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa Bergans Alvdal Wool Jumper Merinovillapulloverit: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans - Alvdal Wool Jumper - Merinovillapulloverit XXL, harmaa
      • 07031582341116
      3
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Women's Ulriken Jumper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185978905.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Women's Ulriken Jumper Women's Ulriken Jumper Women's Ulriken Jumper Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Ominaisuudet: Vetoketju: 1/3 vetoketju; Mitat: Paino: 640 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Material: Merino wool, 450 g/m², Thumb hole at sleeve ends, Extra high collar with zipper for heat regulation (1)
      Bergans Women's Ulriken Jumper
      • 07031582136880
      2
      deal
      149.95 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358738.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat Bergans Solli Wool Sweater Merinovillapulloverit: Väri: Musta; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Bergans-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Bergans Solli Villapaita Miehet, musta XXL 2022 Villapaidat
      • 07031582341161
      2
      deal
      125.85 EUR
    • Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185994448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182362728.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Men's Bekkely Hybrid Pant Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant ovat housut vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      Bergans Men's Bekkely Hybrid Pant
      • 07031582133414
      1
      247.90 EUR
    • Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi M 2022 Villapaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358674.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi M 2022 Villapaidat Solli Villapaita Naiset, oranssi M 2022 Villapaidat Solli Villapaita Naiset, oranssi M 2022 Villapaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal (1)
      Bergans Solli Villapaita Naiset, oranssi M 2022 Villapaidat
      • 07031582341345
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200232744.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Kamphaug Knitted Women's Half Zip Bergans Women's Kamphaug Knitted Half Zip on välikerrosvaate . Sopii naisille. (1)
      Bergans Kamphaug Knitted Women's Half Zip
      • 07031582334521
      1
      104.90 EUR
    • Bergans Ulriken Wool Jumper Youth, forest frost 140 2020 Kollegepaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198441180.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Ulriken Wool Jumper Youth, forest frost 140 2020 Kollegepaidat Ulriken Wool Jumper Youth, forest frost 140 2020 Kollegepaidat Ulriken Wool Jumper Youth, forest frost 140 2020 Kollegepaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: Villapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Ympärivuotinen; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % villa; Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Ominaisuudet: Vetoketju: 1/3 vetoketju; Mitat: Paino: 400 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Sleeve cuffs with thumb holes, Extra high collar with zipper for heat regulation (1)
      Bergans Ulriken Wool Jumper Youth, forest frost 140 2020 Kollegepaidat
      • 07031582140115
      1
      deal
      95.85 EUR
    • Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221591690.jpg?ts=1
      Bergans Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Urheilullinen collegepaita 'Oslo' Materiaali: Kierrätysmateriaali; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Necktape, Ribbiresori, Suora sauma; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty puuvilla; Yksityiskohta: Ristipisto; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Paino: 200-300 g; Malli: Normaali malli (1)
      Bergans Urheilullinen collegepaita 'Oslo'
      • 07031582373070
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • 10DAYS (10days)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armed Angels (armed_angels)
      • Armedangels (armedangels)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dockers (dockers)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EA7 (ea7)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • John Smedley (john_smedley)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • KRAMP (kramp)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mexx (mexx)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • OVS (ovs)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • Produkt (produkt)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • RAIDO (raido)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Leveä (levea_)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi