x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chevalier neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Chevalier Fjord -neulepaita, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185142166.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172605404.jpg
      Chevalier Chevalier Fjord -neulepaita, vihreä Fjord -neulepaita, vihreä Fjord -neulepaita, vihreä Pehmeä villaneulepaita Vahvikkeet olkapäissä Pehmeät ribbiresorit Materiaali: villa 80 %, polyamidi 20 % Väri: vihreä CHEVALIER FJORD -NEULEPAITA Chevalier Fjord on kahteen kerrokseen kontrastineulottu neulepaita, jonka sisäpuoli on musta. Materiaali on pehmeä sekoitus villaa (80 %) ja polyamidia (20 %). Puserossa on klassiset kontrastikankaiset vahvikkeet olkapäissä. Pehmeät ribbiresorit. Tuotenumero 516720 Valmistajan tuotekoodi 5495G-60 Green (1)
      Chevalier Fjord -neulepaita, vihreä
      • 00808491118330
      1
      most_sold
      132.80 EUR
    • Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607429.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN Men's Gart Merino Sweater VN Men's Gart Merino Sweater VN Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN
      • 00808491118194
      1
      101.80 EUR
    • Chevalier Gart Merino Sweater Green Miesten
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607594.jpg
      Chevalier Chevalier Gart Merino Sweater Green Miesten Gart Merino Sweater Green Miesten Gart Merino Sweater Green Miesten (1)
      Chevalier Gart Merino Sweater Green Miesten
      • 00808491118033
      1
      99.80 EUR
    • Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607429.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN Men's Gart Merino Sweater VN Men's Gart Merino Sweater VN Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Gart Merino Sweater VN
      • 00808491118170
      1
      101.80 EUR
    • Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161953444.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • 00808491118286
      1
      159.90 EUR
    • Chevalier Gart Merino Sweater Orange Miesten
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607429.jpg
      Chevalier Chevalier Gart Merino Sweater Orange Miesten Gart Merino Sweater Orange Miesten Gart Merino Sweater Orange Miesten (1)
      Chevalier Gart Merino Sweater Orange Miesten
      • 00808491118156
      1
      99.80 EUR
    • Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161953444.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • 00808491118316
      1
      159.90 EUR
    • Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161953444.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Men's Fjord Plated RN Sweater Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Fjord Plated RN Sweater
      • 00808491118309
      1
      159.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • ONLY (only)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Birgitte Herskind (birgitte_herskind)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Claire (claire)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • NUÉ NOTES (nue_notes)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Only & Sons (Big & Tall) (only_sons_big_tall_)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • OUI (oui)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rab (rab)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • SOCCX (soccx)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportmax Code (sportmax_code)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi