x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Creamie neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Creamie Pusero, Total Eclipse 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144802404.jpg
      Creamie Creamie Pusero, Total Eclipse 128 Pusero, Total Eclipse 128 Pusero, Total Eclipse 128 Creamien kauniissa puserossa on ihanat röyhelöt edessä ja hihansuissa. Pusero on valmistettu kevyestä ja joustavasta viskoosi- ja nylonmateriaalista ja siinä on resorit hihansuissa, helmassa ja pääntiessä. (1)
      Creamie Pusero, Total Eclipse 128
      • 05712672928623
      1
      most_sold
      34.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • ONLY (only)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • AEVOR (aevor)
      • AG Jeans (ag_jeans)
      • Aligne (aligne)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley brooke (ashley_brooke)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Best Company (best_company)
      • Bethesda (bethesda)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boob (boob)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • By Garment Makers (by_garment_makers)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Champion (champion)
      • Champion Reverse Weave (champion_reverse_weave)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Colmar (colmar)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Farah (farah)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Globe (globe)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Han Kjøbenhavn (han_kj_benhavn)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Makia (makia)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Munsterkids (munsterkids)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Native youth (native_youth)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Norrøna (norr_na)
      • NORTH SAILS presented by PRADA (north_sails_presented_by_prada)
      • Northface (northface)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Premium (premium)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragwear (ragwear)
      • RAIINE (raiine)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportmax Code (sportmax_code)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Trendyol (trendyol)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Wemoto (wemoto)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zine (zine)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tähti (ta_hti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi