x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Devold Arktis Sweater Crew Neck

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Devold Arktis Sweater Crew Neck
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Devold Arktis Sweater Crew Neck
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Devold Arktis Sweater Crew Neck
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202860061.jpg?ts=1
Devold Devold Arktis Sweater Crew Neck Arktis Sweater Crew Neck Arktis Sweater Crew Neck Klassinen norjalainen pyöreäkauluksinen villapaita Keskipaksu villapaita pyöreällä kaula-aukolla on 100 % villaa. Inspiraationsa villapaita on saanut ikonisesta Nansen-paidasta, mutta Arktis on hieman kevyempi ja pehmeämpi kuin esikuvansa. Tämä ajattoman tyylikäs paita on lämmintä villaa, ja on erinomainen vaate niin maastoon kuin kaupungille. Esikuvansa Nansen on paksu ja muhkea villapaita, kun taas Arktis on kevyempi ja pehmeämpi. Näin ollen se on erittäin monikäyttöinen villapaita. 100 % v... (1)
  • 07028567421550
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
  • Ympäristöolosuhteet
    • Ekologinen: Kyllä
  • 197.90 229.00 EUR 2
    2
    • Outnorth Outnorth
      Devold Arktis Sweater Crew Neck on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille.197.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Klassinen norjalainen pyöreäkauluksinen villapaita Keskipaksu villapaita pyöreällä kaula-aukolla on 100 % villaa. Inspiraationsa villapai...229.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224213091.jpg?ts=1
      Antony Morato Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen L Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen L Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen L (1)
      Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen L
      • 08052136204892
      1
    • Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen 2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224249552.jpg?ts=1
      Antony Morato Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen 2XL Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen 2XL Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen 2XL (1)
      Antony Morato Mmfl00817-fa150048-5086 Slim Fit Hoodie Punainen 2XL
      • 08052136242139
      1
    • Picture Women's Trisse Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229581235.jpg?ts=1
      Picture Picture Women's Trisse Crew Women's Trisse Crew Women's Trisse Crew Picture Organic Clothing Women's Trisse Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Picture Women's Trisse Crew
      • 03663270607620
      1
      deal
    • Someday Neulepaita 'Tanu'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231850362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228211819.jpg?ts=1
      Someday Someday Neulepaita 'Tanu' Neulepaita 'Tanu' Neulepaita 'Tanu' Materiaali: Puuvilla; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Melange; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Suora sauma, Saumattomat hihat; Ekstrat: Pehmeä kangas, Fully fashioned; Hihan pituus: 1/4-hiha; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Someday Neulepaita 'Tanu'
      • 04059117345289
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 197.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 197.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 133.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 197.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 197.90
    • info@vertaa.fi