x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iriedaily Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118013398.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129911393.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129911398.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129911390.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144715493.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Ominaisuudet375 g/m -neulosJakardikuvioinen ommelResorihelma, kaulus ja hihansuut, joissa kontrastinen väritysHelmassa logoVegaaninen (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • 04049506904630
      • IRD0379001000004
      2
      deal
      64.90 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162168151.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166567195.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Joustava vyötärö/sauma, Suora leikkaus; Pääntie: Pyöreä pääntie; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Väriblokit; Ekstrat: All-over-kuvio, Pehmeä kangas; Todistukset kestävyydestä: Valmistaja on Fair Wear Foundation (Leader Brand); Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • 04049506318215
      2
      deal
      84.85 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Hopi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145629694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144669710.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Hopi' Neulepaita 'Hopi' Neulepaita 'Hopi' Materiaali: Puuvilla; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Etnokuvio; Design: Suora sauma, Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus, Laskeutuvat olkapäät; Ekstrat: All-over-kuvio, Pehmeä kangas, Label patch/label flag; Todistukset kestävyydestä: Valmistaja on Fair Wear Foundation (Leader Brand); Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Hopi'
      • 04049506980023
      • IRD0599001000001
      2
      deal
      64.90 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Theodore'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160601219.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010112.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Theodore' Neulepaita 'Theodore' Neulepaita 'Theodore' Ominaisuudet.Hienosti kudottuJacquard-kuviointiResorilliset hihansuut Vegaaninen (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Theodore'
      • 04049506266219
      • IRD0414004000002
      1
      most_sold
      79.95 EUR
    • Iriedaily Funkadelic Knit Pullover sunrise Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151615128.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150955626.jpg
      Iriedaily Iriedaily Funkadelic Knit Pullover sunrise Koko XS Funkadelic Knit Pullover sunrise Koko XS Funkadelic Knit Pullover sunrise Koko XS OminaisuudetHienosti kudottu Kevyt kesäneule Jakardikuvioinen ommel Pyöreä kaulus VegaaninenIriedaily on osa FairWear-säätiötä (1)
      Iriedaily Funkadelic Knit Pullover sunrise Koko XS
      • 04049506021245
      • IRD0685001000001
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158075563.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Neulepaita 'Rudy' Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Suora leikkaus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Eläinprintti; Ekstrat: Jaquard-kuvio, Pehmeä kangas; Todistukset kestävyydestä: Valmistaja on Fair Wear Foundation (Leader Brand); Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Rudy'
      • 04049506318253
      1
      64.90 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Mineo'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162891392.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164124578.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Mineo' Neulepaita 'Mineo' Neulepaita 'Mineo' OminaisuudetValmistettu 444 g/m² paksusta hienosta neuleestaJacquard-kuviointiResorilliset hihansuutPieni tikattu logo (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Mineo'
      • 04049506269531
      1
      89.95 EUR
    • Iriedaily Neulepaita 'Theodore'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117929262.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147990346.jpg
      Iriedaily Iriedaily Neulepaita 'Theodore' Neulepaita 'Theodore' Neulepaita 'Theodore' Ominaisuudet.Hienosti kudottuJacquard-kuviointiResorilliset hihansuut Vegaaninen (1)
      Iriedaily Neulepaita 'Theodore'
      • 04049506895754
      • IRD0414001000002
      1
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carlo colucci (carlo_colucci)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • Clique (clique)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • D-xel (d_xel)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Derhy (derhy)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • EA7 (ea7)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glamorous Curve (glamorous_curve)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Hailys (hailys)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Iceberg (iceberg)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IRO (iro)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • OVS (ovs)
      • Oxbow (oxbow)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • TEAM HEROES (team_heroes)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Twist & tango (twist_tango)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Cropped (cropped)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi