x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Isbjörn of Sweden neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Isbjörn of Sweden - Wooly Kids Hoodie - Villatakki 86/92, vaaleanpunainen/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186000603.jpg
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden - Wooly Kids Hoodie - Villatakki 86/92, vaaleanpunainen/harmaa - Wooly Kids Hoodie - Villatakki 86/92, vaaleanpunainen/harmaa - Wooly Kids Hoodie - Villatakki 86/92, vaaleanpunainen/harmaa Isbjörn Wooly Kids Hoodie Villatakki: Väri: Vaaleanpunainen/Harmaa; Koko: 86/92; Ominaisuudet: Zip-Off, Peukaloreikä, Huppu; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Matkailu, Vaeltaminen; Materiaalia: Päämateriaali: 77% Polyesteri, 23% Villa; Lisää Isbjörn-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Isbjörn of Sweden - Wooly Kids Hoodie - Villatakki 86/92, vaaleanpunainen/harmaa
      • 07332786019772
      3
      deal
      84.95 EUR
    • Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, Chestnut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186000736.jpg
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, Chestnut Wooly nuorten huppari, Chestnut Wooly nuorten huppari, Chestnut NUORTEN LÄMMIN ISBJÖRN-FLEECEHUPPARI Isbjörnin Wooly on lämpimästä villan ja polyesterin sekoituksesta valmistettu juniorikoon fleecehuppari, joka sopii hyvin lämmittäväksi kerrokseksi ulkotakin alle. Hupparin ulkopinta on joustavaa neulosta, ja pehmeä, harjattu sisäpuoli tuntuu mukavalta ihoa vasten. Integroitu huppu. Wooly-fleecetakissa on kaksi sivutaskua, joissa on piilotetut vetoketjut, sekä peukalolenkit hihansuissa. Hupparia voi käyttää lämpimillä keleillä yksinään tai kylmällä säällä ... (1)
      Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, Chestnut
      • 07332786023489
      2
      102.80 EUR
    • Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201835426.jpg
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, vaaleanpunainen Wooly nuorten huppari, vaaleanpunainen Wooly nuorten huppari, vaaleanpunainen NUORTEN LÄMMIN ISBJÖRN-FLEECEHUPPARI Isbjörnin Wooly on lämpimästä villan ja polyesterin sekoituksesta valmistettu juniorikoon fleecehuppari, joka sopii hyvin lämmittäväksi kerrokseksi ulkotakin alle. Hupparin ulkopinta on joustavaa neulosta, ja pehmeä, harjattu sisäpuoli tuntuu mukavalta ihoa vasten. Integroitu huppu. Wooly-fleecetakissa on kaksi sivutaskua, joissa on piilotetut vetoketjut, sekä peukalolenkit hihansuissa. Hupparia voi käyttää lämpimillä keleillä yksinään tai kylmällä säällä ... (1)
      Isbjörn of Sweden Wooly nuorten huppari, vaaleanpunainen
      • 07332786019703
      1
      102.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Athlecia (athlecia)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Claire (claire)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deha (deha)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Disana (disana)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • ENDURANCE ATHLECIA (endurance_athlecia)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Forward (forward)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frugi (frugi)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Hafendieb (hafendieb)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Holden (holden)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Joha (joha)
      • John Smedley (john_smedley)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Katin (katin)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montura (montura)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mufflon (mufflon)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Paprika (paprika)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Premium (premium)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Reima (reima)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skratta (skratta)
      • Smartwool (smartwool)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STAPF (stapf)
      • Stedman (stedman)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sätila (sa_tila)
      • Taifun (taifun)
      • TEAM HEROES (team_heroes)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Vissla (vissla)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Kestävä muotoilu (kesta_va_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi