x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    J.Lindeberg neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • J.Lindeberg Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187909449.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Neulepaita Neulepaita Neulepaita Brodeerattu logo vasemmalla miehustassa. Resorit hihansuissa ja helmassa. (1)
      J.Lindeberg Neulepaita
      • 07310423819473
      • 7310423819473
      2
      99.90 EUR
    • J.Lindeberg Lyle True Merino Crew Neck Pullover Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117958.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Lyle True Merino Crew Neck Pullover Black Lyle True Merino Crew Neck Pullover Black Lyle True Merino Crew Neck Pullover Black Brodeerattu merkki vasemmalla miehustassa. Resori hihansuissa ja helmassa. (1)
      J.Lindeberg Lyle True Merino Crew Neck Pullover Black
      • 07310426628010
      • 7310426628010
      2
      99.90 EUR
    • J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187912749.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106360476.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle' Neulepaita 'Lyle' Neulepaita 'Lyle' Brodeerattu logo miehustassa. Resorit hihansuissa ja helmassa. (1)
      J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle'
      • 07310426628133
      • 7310426628133
      2
      99.90 EUR
    • J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183955796.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142638048.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle' Neulepaita 'Lyle' Neulepaita 'Lyle' Brodeerattu merkki vasemmalla miehustassa. Resori hihansuissa ja helmassa. (1)
      J.Lindeberg Neulepaita 'Lyle'
      • 07310426628072
      • 7310426628072
      2
      99.90 EUR
    • J.Lindeberg Neulepaita 'Lymann'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117711.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Neulepaita 'Lymann' Neulepaita 'Lymann' Neulepaita 'Lymann' Kuvio: Yksivärinen; Pääntie: V-pääntie; Materiaali: Villa; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Suora leikkaus; Ekstrat: Rakenteinen kangas, Pehmeä kangas, Label Print; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      J.Lindeberg Neulepaita 'Lymann'
      • 07310423819541
      • 7310423819541
      2
      99.90 EUR
    • J.Lindeberg Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187909788.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Neulepaita Neulepaita Neulepaita Brodeerattu logo vasemmalla miehustassa. Resorit hihansuissa ja helmassa. (1)
      J.Lindeberg Neulepaita
      • 07310423819404
      • 7310423819404
      2
      99.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • ONLY (only)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Birgitte Herskind (birgitte_herskind)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Champion Reverse Weave (champion_reverse_weave)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Claire (claire)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • NUÉ NOTES (nue_notes)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Only & Sons (Big & Tall) (only_sons_big_tall_)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • OUI (oui)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • SOCCX (soccx)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportmax Code (sportmax_code)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi