x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    La Sportiva Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • La Sportiva - Monk Pullover - Pulloverit XL, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202118589.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva - Monk Pullover - Pulloverit XL, sininen - Monk Pullover - Pulloverit XL, sininen - Monk Pullover - Pulloverit XL, sininen La Sportiva Monk Pullover Pulloverit: Väri: Sininen; Koko: XL; Ominaisuudet: Eristävä; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Kiipeily; Materiaalia: Päämateriaali: 80% Villa, 20% Polyamidi; Lisää La Sportiva-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      La Sportiva - Monk Pullover - Pulloverit XL, sininen
      • 08020647974900
      • 08020647974887
      1
      deal
      108.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Gant (gant)
      • 4F (4f)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • ALPA (alpa)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altea (altea)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Atomic (atomic)
      • Axel Arigato (axel_arigato)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disana (disana)
      • Dockers (dockers)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Howlin' (howlin_)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inis Meáin (inis_mea_in)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inwear (inwear)
      • IQ (iq)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • John Smedley (john_smedley)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin (katin)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LaMunt (lamunt)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magnum (magnum)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marika (marika)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Missoni (missoni)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Motorex (motorex)
      • Mufflon (mufflon)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • North sails (north_sails)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • People's Republic of Cashmere (people_s_republic_of_cashmere)
      • People tree (people_tree)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • SEASE (sease)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Southpole (southpole)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spyder (spyder)
      • STAPF (stapf)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triple2 (triple2)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valstar (valstar)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zegna (zegna)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi