x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mammut neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Mammut Aenergy ML Half Zip Pull Women - Paita - Musta - L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199505323.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199505324.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205984821.jpg
      Mammut Mammut Aenergy ML Half Zip Pull Women - Paita - Musta - L Aenergy ML Half Zip Pull Women - Paita - Musta - L Aenergy ML Half Zip Pull Women - Paita - Musta - L Tyyppi: Synteettinen pusero, Poolokaulusvillapaita; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: Poolokaulus; Kausi: Kevät/syksy; Pintamateriaali: 89% polyesteri, 11 % elastaani; Saumatyyppi: litteät saumat; Vetoketju: 1/3 vetoketju; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Mammut Aenergy ML Half Zip Pull Women - Paita - Musta - L
      • 07613357985970
      2
      104.95 EUR
    • Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191158843.jpg
      Mammut Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - S Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - S Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - S Tyyppi: Synteettinen pusero, Poolokaulusvillapaita; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: Poolokaulus; Kausi: Kevät/syksy; Pintamateriaali: 89% polyesteri, 11 % elastaani; Saumatyyppi: litteät saumat; Vetoketju: 1/3 vetoketju; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - S
      • 07613357985697
      2
      104.95 EUR
    • Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191158843.jpg
      Mammut Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - M Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - M Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - M Tyyppi: Synteettinen pusero, Poolokaulusvillapaita; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: Poolokaulus; Kausi: Kevät/syksy; Pintamateriaali: 89% polyesteri, 11 % elastaani; Saumatyyppi: litteät saumat; Vetoketju: 1/3 vetoketju; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Mammut Aenergy ML Half Zip Pull - Paita - Musta - M
      • 07613357985703
      2
      104.95 EUR
    • Mammut Aenergy ML Half Zip Pullover Women, violetti XL 2021 Kollegepaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200722340.jpg
      Mammut Mammut Aenergy ML Half Zip Pullover Women, violetti XL 2021 Kollegepaidat Aenergy ML Half Zip Pullover Women, violetti XL 2021 Kollegepaidat Aenergy ML Half Zip Pullover Women, violetti XL 2021 Kollegepaidat Tyyppi: Synteettinen pusero, Poolokaulusvillapaita; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: Poolokaulus; Kausi: Kevät/syksy; Pintamateriaali: 89% polyesteri, 11 % elastaani; Saumatyyppi: litteät saumat; Vetoketju: 1/3 vetoketju; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Mammut Aenergy ML Half Zip Pullover Women, violetti XL 2021 Kollegepaidat
      • 07613357986182
      1
      most_sold
      104.95 EUR
    • Mammut ML Pullover Men, harmaa XL 2021 Kollegepaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199505346.jpg
      Mammut Mammut ML Pullover Men, harmaa XL 2021 Kollegepaidat ML Pullover Men, harmaa XL 2021 Kollegepaidat ML Pullover Men, harmaa XL 2021 Kollegepaidat Tyyppi: Puuvillapusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Kausi: Helårlig; Pintamateriaali: 95% Cotton, 5% Elastane; Kestävyystodistukset: Global Organic Textile Standard (GOTS); Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Organic cotton: GOTS certified, Hem and arm cuffs with wide ribbed cuffs, Produced in Europe (1)
      Mammut ML Pullover Men, harmaa XL 2021 Kollegepaidat
      • 07613357955041
      1
      85.85 EUR
    • Mammut Snow Puolipitkä Vetoketju Pusero Miehet, sininen M 2021 Kollegepaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198433718.jpg
      Mammut Mammut Snow Puolipitkä Vetoketju Pusero Miehet, sininen M 2021 Kollegepaidat Snow Puolipitkä Vetoketju Pusero Miehet, sininen M 2021 Kollegepaidat Snow Puolipitkä Vetoketju Pusero Miehet, sininen M 2021 Kollegepaidat Tyyppi: Synteettinen pusero; Vaatteen käyttötarkoitus: välikerros/lämpökerros; Kauluksen tyyppi: pystykaulus; Kausi: Talvi; Pintamateriaali: 89% polyesteri, 11 % elastaani; Saumatyyppi: litteät saumat; Vetoketju: 1/2 vetoketju; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Comfortable wearing comfort due to stretchy and warming material with excellent moisture management, 100 % recycled polyester, Nopeasti kuivuva ja hengittävä, Antimicrobial finish with odour inhibiting effect, Flat s... (1)
      Mammut Snow Puolipitkä Vetoketju Pusero Miehet, sininen M 2021 Kollegepaidat
      • 07613357712170
      1
      95.85 EUR
    • Mammut Innominata -fleecepaita, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185975504.jpg
      Mammut Mammut Innominata -fleecepaita, musta Innominata -fleecepaita, musta Innominata -fleecepaita, musta MAMMUT INNOMINATA -FLEECEPAITA, MUSTA Mammut Innominata Light Midlayer on 100 % kierrätetystä polyesteristä valmistettu fleece-välikerros miehille. Kaksinkertaisesti kudottu materiaali rintataskussa ja olkapäillä toimii vahvikkeena suojaamaan repun hihnojen aiheuttamalta hankaamiselta. Tämä fleece-paita on kevyt ja miellyttävä päällä, ja se sopii kaikenlaisiin aktiviteetteihin ja käytettäväksi mihin vuodenaikaan tahansa. Lisätietoja: Miesten malli Kevyt fleece-materiaali, joka sopii ympärivuo... (1)
      Mammut Innominata -fleecepaita, musta
      • 07613357695626
      1
      82.80 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • - UNKNOWN - (_unknown_)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Athlecia (athlecia)
      • B.young (b_young)
      • Baileys (baileys)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Best Company (best_company)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars (cars)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Cinque (cinque)
      • Claire (claire)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Country line (country_line)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • Frogbox (frogbox)
      • FW (fw)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Hafendieb (hafendieb)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • John Smedley (john_smedley)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • OUI (oui)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinned By K (pinned_by_k)
      • Poler (poler)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Stedman (stedman)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Ziener (ziener)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Kestävä muotoilu (kesta_va_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi