x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    New Balance Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • New Balance Classic Core Sweater Harmaa L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199267299.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227896505.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Sweater Harmaa L Nainen Classic Core Sweater Harmaa L Nainen Classic Core Sweater Harmaa L Nainen (1)
      New Balance Classic Core Sweater Harmaa L Nainen
      • 00195173324036
      1
      42.48 EUR
    • New Balance Classic Core Crew Sweater Musta S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252557395.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255778195.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Crew Sweater Musta S Mies Classic Core Crew Sweater Musta S Mies Classic Core Crew Sweater Musta S Mies (1)
      New Balance Classic Core Crew Sweater Musta S Mies
      • 00194389372435
      1
      34.48 EUR
    • New Balance Classic Core Sweater Harmaa S Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203762710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227896505.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Sweater Harmaa S Nainen Classic Core Sweater Harmaa S Nainen Classic Core Sweater Harmaa S Nainen (1)
      New Balance Classic Core Sweater Harmaa S Nainen
      • 00195173324050
      1
      39.48 EUR
    • New Balance Classic Core Sweater Sininen L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199264068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199703919.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Sweater Sininen L Mies Classic Core Sweater Sininen L Mies Classic Core Sweater Sininen L Mies (1)
      New Balance Classic Core Sweater Sininen L Mies
      • 00194389373012
      1
      38.48 EUR
    • New Balance Classic Core Crew Sweater Harmaa L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227965830.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Crew Sweater Harmaa L Nainen Classic Core Crew Sweater Harmaa L Nainen Classic Core Crew Sweater Harmaa L Nainen (1)
      New Balance Classic Core Crew Sweater Harmaa L Nainen
      • 00195173324289
      1
      34.48 EUR
    • New Balance Classic Core Sweater Harmaa M Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203763093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227896505.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Classic Core Sweater Harmaa M Nainen Classic Core Sweater Harmaa M Nainen Classic Core Sweater Harmaa M Nainen (1)
      New Balance Classic Core Sweater Harmaa M Nainen
      • 00195173324043
      1
      42.48 EUR
    • New Balance Essentials Crew Sweatshirt Oranssi XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234770043.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227779831.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Essentials Crew Sweatshirt Oranssi XS Nainen Essentials Crew Sweatshirt Oranssi XS Nainen Essentials Crew Sweatshirt Oranssi XS Nainen (1)
      New Balance Essentials Crew Sweatshirt Oranssi XS Nainen
      • 00195907229613
      1
      35.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Gant (gant)
      • 4F (4f)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • ALPA (alpa)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altea (altea)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Atomic (atomic)
      • Axel Arigato (axel_arigato)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disana (disana)
      • Dockers (dockers)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FW (fw)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Howlin' (howlin_)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Inis Meáin (inis_mea_in)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • IQ (iq)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • John Smedley (john_smedley)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin (katin)
      • Kids Only (kids_only)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LaMunt (lamunt)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magnum (magnum)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Melawear (melawear)
      • Missoni (missoni)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Motorex (motorex)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • Norse Projects (norse_projects)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • North sails (north_sails)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • People's Republic of Cashmere (people_s_republic_of_cashmere)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SEASE (sease)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Southpole (southpole)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spyder (spyder)
      • STAPF (stapf)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valstar (valstar)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zegna (zegna)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi