x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Royal Robbins Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Royal Robbins All Season Merino Thermal 1/4 Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247560988.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245671500.jpg?ts=1
      Royal Robbins Royal Robbins All Season Merino Thermal 1/4 Zip All Season Merino Thermal 1/4 Zip All Season Merino Thermal 1/4 Zip Miesten merinovillapohjainen neulepaita korkealla kauluksella Lämmin ja mukava vetoketjulla varustettu merinovillaneule. Monikäyttöinen miesten villapaita sopii niin arkipukeutumiseen kuin reippaaseen ulkoiluun raikkaassa ilmassa. Ympäri vuoden käytettävä lämmike, joka sopii niin arkipukeutumisen vakiovaatteeksi kuin myös vapaa-ajan luottopuseroksi. Puuvillan ja merinovillan materiaalisekoituksen ansiosta neule on ihanan pehmeä iholla. Joustinneulosta olevat hihansuut, helma ja kaulus mahdollistavat erinomaisen liikkuvuuden nopeatempoisimmissakin arjen ja vapaa-ajan seikkailuissa. 55 % lämmittävää merinovillaa 45 % kulutuskestävyyttä lisäävää puuvillaa Hylkii luonnostaan likaa ja epämiellyttävien hajujen muodostumista Korkea kaulus ja rintaan asti ulottuva vetoketju Leveät resorit helmassa ja hihansuissa Monipuolinen merinovilla Ylellinen merinovilla on materiaalina vertaansa vailla. Sen antibakteeristen ominaisuuksien ansiosta ikävien hajujen muodotuminen puseron kankaaseen saadaan mi (1)
      Royal Robbins All Season Merino Thermal 1/4 Zip
      • 00794691220327
      1
      deal
      132.95 EUR
    • Royal Robbins Westlands Funnel Neck
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202774798.jpg?ts=1
      Royal Robbins Royal Robbins Westlands Funnel Neck Westlands Funnel Neck Westlands Funnel Neck Naisten kevyt neulepaita villasekoitteesta Minimalistinen neulepaita on valmistettu merinovillan ja kierrätetyn polyesterin sekoitteesta, ja siinä on väljä poolokaulus Valmistettu merinovillasta ja kierrätetystä Seawool-polyesteristä, jonka valmistamiseen on käytetty osterin kuoria ja kierrätettyjä vesipulloja Raglan-hihat, joiden saumoissa ribbineulosta Ribbineulosta sivuissa, helmassa ja kaula-aukossa Monipuolinen merinovilla Paidan materiaalina toimii eettisesti tuotettu, mulesing-vapaa merinovilla. Ominaisuuksiltaan merinovilla on vertaansa vailla pehmeää, loistavasti hengittävää ja nopeasti kuivuvaa. Merinovilla tuntuu miellyttävältä iholla, ei kutita, lämmittää myös kosteana ja säilyttää hyvin muotonsa myös pitkäaikaisen käytön jälkeen. Se siirtää tehokkaasti iholle muodostuvaa kosteutta, joten se on loistava materiaali erilaisiin aktiviteetteihin. Merinovilla on erittäin haastava kasvualusta bakteereille, eikä ala näin ollen haisemaan helposti. Antibakteerisen ominaisuutensa (1)
      Royal Robbins Westlands Funnel Neck
      • 00794691995867
      1
      89.95 EUR
    • Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247454016.jpg?ts=1
      Royal Robbins Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater Sequoia 1/4 Zip Sweater Sequoia 1/4 Zip Sweater Käytännöllinen villapaita miehille Miesten neulepaita pehmeästä merinovillasekoitteesta. Perinteinen Fair Isle -kuviointi vie ajatukset Kalifornian vuoristoon. Ympäri vuoden käytettävä lämmike, joka sopii niin arkipukeutumisen vakiovaatteeksi kuin myös vapaa-ajan luottopuseroksi. Kauluksessa vetoketju, joka helpottaa pukemista ja toimii tuuletukseen.Joustinneulosta olevat hihansuut, helma ja kaulus mahdollistavat erinomaisen liikkuvuuden nopeatempoisimmissakin arjen ja vapaa-ajan seikkailuissa. 60 % merinovilla, 40 % nailon Hylkii luonnostaan likaa ja epämiellyttävien hajujen muodostumista Puolikorkea kaulusja rintaan asti ulottuva vetoketju Joustinneulosta hihansuissa, helmassa ja kauluksessa Royal Robbins käyttää tuotteissaan ainoastaan eettisesti tuotettua, muesling-vapaata merinovillaa Monipuolinenmerinovilla Paidan materiaalina toimii eettisesti tuotettu, mulesing-vapaa merinovilla. Ominaisuuksiltaan merinovilla on vertaansa vailla pehmeää, loistavasti hengittävää ja nopeasti (1)
      Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater
      • 00840265818275
      1
      119.95 EUR
    • Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247454016.jpg?ts=1
      Royal Robbins Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater Sequoia 1/4 Zip Sweater Sequoia 1/4 Zip Sweater Käytännöllinen villapaita miehille Miesten neulepaita pehmeästä merinovillasekoitteesta. Perinteinen Fair Isle -kuviointi vie ajatukset Kalifornian vuoristoon. Ympäri vuoden käytettävä lämmike, joka sopii niin arkipukeutumisen vakiovaatteeksi kuin myös vapaa-ajan luottopuseroksi. Kauluksessa vetoketju, joka helpottaa pukemista ja toimii tuuletukseen.Joustinneulosta olevat hihansuut, helma ja kaulus mahdollistavat erinomaisen liikkuvuuden nopeatempoisimmissakin arjen ja vapaa-ajan seikkailuissa. 60 % merinovilla, 40 % nailon Hylkii luonnostaan likaa ja epämiellyttävien hajujen muodostumista Puolikorkea kaulusja rintaan asti ulottuva vetoketju Joustinneulosta hihansuissa, helmassa ja kauluksessa Royal Robbins käyttää tuotteissaan ainoastaan eettisesti tuotettua, muesling-vapaata merinovillaa Monipuolinenmerinovilla Paidan materiaalina toimii eettisesti tuotettu, mulesing-vapaa merinovilla. Ominaisuuksiltaan merinovilla on vertaansa vailla pehmeää, loistavasti hengittävää ja nopeasti (1)
      Royal Robbins Sequoia 1/4 Zip Sweater
      • 00840265818268
      1
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Gant (gant)
      • 4F (4f)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • ALPA (alpa)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altea (altea)
      • Ami (ami)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Axel Arigato (axel_arigato)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brioni (brioni)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disana (disana)
      • Dockers (dockers)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elbrus (elbrus)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Houdini (houdini)
      • Howlin' (howlin_)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • IQ (iq)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • John Smedley (john_smedley)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin (katin)
      • Kids Only (kids_only)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Lacoste (lacoste)
      • LaMunt (lamunt)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magnum (magnum)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marika (marika)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Melawear (melawear)
      • Missoni (missoni)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Motorex (motorex)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • Norse Projects (norse_projects)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • North sails (north_sails)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • People's Republic of Cashmere (people_s_republic_of_cashmere)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pokémon (poke_mon)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Puma Prime (puma_prime)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SEASE (sease)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Someday (someday)
      • Someday. (someday_)
      • Southpole (southpole)
      • Spider-man (spider_man)
      • STAPF (stapf)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Valstar (valstar)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Zanone (zanone)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Leveä (levea_)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi