x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Soft Rebels neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Soft Rebels Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167509317.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita Neulepaita Neulepaita Materiaali: LENZING ECOVERO; Pääntie: Korkea kaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vyötäröleikkaus, Puhvihiha, Resori-/ribbineulekaulus; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Pehmeä kangas, Rakenteinen kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Kapea malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita
      • 05712952685550
      • SRE0072001000004
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167504359.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita Neulepaita Neulepaita Materiaali: LENZING ECOVERO; Pääntie: Korkea kaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Raglanhiha, Ribbineule; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Pehmeä kangas, Fully fashioned; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Kapea malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita
      • 05712952685659
      • SRE0072002000004
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166115577.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Pääntie: Pystykaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma; Materiaali: LENZING ECOVERO; Ekstrat: Viileä, Rakenteinen kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • 05712952467712
      • SRE0104002000005
      1
      39.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166115310.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Pääntie: Pystykaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma, Vyötäröleikkaus; Materiaali: LENZING ECOVERO; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Viileä; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • 05712952467491
      • SRE0104001000005
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166231555.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Neulepaita 'Marla' Materiaali: LENZING ECOVERO; Pääntie: Pystykaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Suora sauma; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Marla'
      • 05712952682979
      • SRE0104003000003
      1
      39.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171225088.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita Neulepaita Neulepaita Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Materiaali: LENZING ECOVERO; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita
      • 05712952682672
      • SRE0081002000003
      1
      34.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Sandy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166132083.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Sandy' Neulepaita 'Sandy' Neulepaita 'Sandy' Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Raglanhiha, Ribbiresori; Kuvio: Melange; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Sandy'
      • 05712952678941
      • SRE0083001000005
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165619466.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita Neulepaita Neulepaita Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbiresori, Pidennetty selkäosa, Syvä leikkaus, Sivuhalkio; Materiaali: LENZING ECOVERO; Ekstrat: Pehmeä kangas, Fully fashioned; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Löysä malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita
      • 05712952675063
      • SRE0081001000003
      1
      34.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Livana'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167888881.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Livana' Neulepaita 'Livana' Neulepaita 'Livana' Materiaali: Viskoosi, LENZING ECOVERO; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbiresori, Suora sauma; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Livana'
      • 05712952722460
      • SRE0100001000004
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Leana'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165766438.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Leana' Neulepaita 'Leana' Neulepaita 'Leana' Materiaali: LENZING ECOVERO; Pääntie: Korkea kaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Suora sauma, Suora leikkaus, Ribbiresori, Puhvihiha; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Leana'
      • 05712952675537
      • SRE0095003000005
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Leana '
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165766413.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Leana ' Neulepaita 'Leana ' Neulepaita 'Leana ' Materiaali: LENZING ECOVERO; Pääntie: Korkea kaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma, Tupsut/pompulat; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Leana '
      • 05712952701960
      • SRE0095002000005
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Soft Rebels Neulepaita 'Jasmin'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165766833.jpg
      Soft Rebels Soft Rebels Neulepaita 'Jasmin' Neulepaita 'Jasmin' Neulepaita 'Jasmin' Materiaali: Viskoosi, LENZING ECOVERO; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbineule, Ribbiresori; Ekstrat: Viileä, Rakenteinen kangas; Hihan pituus: 1/4-hiha; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Soft Rebels Neulepaita 'Jasmin'
      • 05712952683747
      • SRE0097001000005
      1
      deal
      39.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • ONLY (only)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Birgitte Herskind (birgitte_herskind)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Claire (claire)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cotton On Curve (cotton_on_curve)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • John Smedley (john_smedley)
      • JOOP! (joop_)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kenzo (kenzo)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liz Kaeber (liz_kaeber)
      • LMTD (lmtd)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Only & Sons (Big & Tall) (only_sons_big_tall_)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • OUI (oui)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • SOCCX (soccx)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportmax Code (sportmax_code)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • 3/4 hihat (3_4_hihat)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi