x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ulvang Neuleet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Ulvang - Eio Half Zip - Pulloverit XXL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251543406.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Eio Half Zip - Pulloverit XXL, harmaa - Eio Half Zip - Pulloverit XXL, harmaa - Eio Half Zip - Pulloverit XXL, harmaa Pehmeä ja mukava villapaita, joka on ihanteellinen sekä arkeen että ulkoiluun. Valmistettu villan ja lyocellin sekoitteesta. Normaali istuvuus. Ulvangin Eio half Zip Ms -paidassa on kauluksessa puolipitkä vetoketju ja koristeellinen neulepinta hartioissa ja kyynärpäissä. Tämä tekee näistä alueista erityisen kestävät ja antaa villapaidalle tyylikkään ja ajattoman ilmeen. Tuotetiedot: - Käyttäjäryhmä: Miehet - Paino: 590 grammaa - Istuvuus: Normaali - Materiaali: 80 % villaa, 20 % lyosellia Muut yksityiskohdat: - Puolipitkä vetoketju - Neulepinta hartioissa ja kyynärpäissä (4)
      Ulvang - Eio Half Zip - Pulloverit XXL, harmaa
      • 07045952761930
      2
      good_buy
      79.99 EUR
    • Ulvang - Women's Rav Kiby - Merinovillapulloverit XXL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251401599.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Women's Rav Kiby - Merinovillapulloverit XXL, harmaa - Women's Rav Kiby - Merinovillapulloverit XXL, harmaa - Women's Rav Kiby - Merinovillapulloverit XXL, harmaa Ulvang Women's Rav Kiby Merinovillapulloverit: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Ominaisuudet: Peukaloreikä; Käyttötarkoitus: Matkailu, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Ulvang-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ulvang - Women's Rav Kiby - Merinovillapulloverit XXL, harmaa
      • 07045952759081
      • 07045952759104
      2
      deal
      129.95 EUR
    • Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165965459.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206251212.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, valkoinen - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, valkoinen - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, valkoinen Ulvang Rav Sweater With Zip on pitkähihainen paita talviretkille. Sopii kaikille. (1)
      Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, valkoinen
      • 07045951653571
      • 07045951653625
      2
      deal
      123.80 EUR
    • Ulvang Rav Sweater With Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221861774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156226055.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220481843.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang Rav Sweater With Zip Rav Sweater With Zip Rav Sweater With Zip Ulvang Rav Sweater With Zip on pitkähihainen paita talviretkille. Sopii kaikille. (1)
      Ulvang Rav Sweater With Zip
      • 07045951653670
      2
      79.99 EUR
    • Ulvang - Women's Maristua Turtle Neck with Zip - Merinovillapulloverit XL, ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251573880.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Women's Maristua Turtle Neck with Zip - Merinovillapulloverit XL, ruskea - Women's Maristua Turtle Neck with Zip - Merinovillapulloverit XL, ruskea - Women's Maristua Turtle Neck with Zip - Merinovillapulloverit XL, ruskea Ulvang Women's Maristua Turtle Neck With Zip on aluspaita vaellukseen. Sopii naisille. (1)
      Ulvang - Women's Maristua Turtle Neck with Zip - Merinovillapulloverit XL, ruskea
      • 07045952754895
      • 07045952754925
      2
      deal
      99.95 EUR
    • Ulvang Women's Maristua Turtle Neck With Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232086775.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang Women's Maristua Turtle Neck With Zip Women's Maristua Turtle Neck With Zip Women's Maristua Turtle Neck With Zip Ulvang Women's Maristua Turtle Neck With Zip on aluspaita vaellukseen. Sopii naisille. (1)
      Ulvang Women's Maristua Turtle Neck With Zip
      • 07045952469591
      1
      95.80 EUR
    • Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit S, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243668361.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit S, harmaa - Rav Sweater with Zip - Pulloverit S, harmaa - Rav Sweater with Zip - Pulloverit S, harmaa Ulvang Rav Sweater with Zip Pulloverit: Väri: Harmaa; Koko: S; Ominaisuudet: Stretch, Eristävä, Peukaloreikä; Käyttötarkoitus: Laskettelu, Talvivaellus, Vaeltaminen, Lumikenkävaellus, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Ulvang-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit S, harmaa
      • 07045952753553
      • 07045952753577
      • 07045952753546
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Ulvang Rav Sweater With Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210596656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132207650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87890894.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206252066.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang Rav Sweater With Zip Rav Sweater With Zip Rav Sweater With Zip Ulvang Rav Sweater With Zip on pitkähihainen paita talviretkille. Sopii kaikille. (1)
      Ulvang Rav Sweater With Zip
      • 07045951653717
      1
      deal
      123.80 EUR
    • Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221861624.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251127555.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, harmaa - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, harmaa - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, harmaa Ulvang Rav Sweater With Zip on pitkähihainen paita talviretkille. Sopii kaikille. (1)
      Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit L, harmaa
      • 07045952014548
      • 07045952014524
      • 07045952014531
      1
      deal
      123.80 EUR
    • Ulvang - Eio Sweater - Pulloverit XXL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245629871.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Eio Sweater - Pulloverit XXL, harmaa - Eio Sweater - Pulloverit XXL, harmaa - Eio Sweater - Pulloverit XXL, harmaa Ulvang Eio Sweater Pulloverit: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Ominaisuudet: Eristävä; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 60% Villa, 40% Lyocell; Lisää Ulvang-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ulvang - Eio Sweater - Pulloverit XXL, harmaa
      • 07045952753294
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit XS, beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251401548.jpg?ts=1
      Ulvang Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit XS, beige - Rav Sweater with Zip - Pulloverit XS, beige - Rav Sweater with Zip - Pulloverit XS, beige Ulvang Rav Sweater with Zip Pulloverit: Väri: Beige; Koko: XS; Ominaisuudet: Stretch, Eristävä, Peukaloreikä; Käyttötarkoitus: Laskettelu, Talvivaellus, Vaeltaminen, Lumikenkävaellus, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Ulvang-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ulvang - Rav Sweater with Zip - Pulloverit XS, beige
      • 07045952753492
      • 07045952753485
      • 07045952753454
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • ALPA DEFAULT
        • alpa
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Gant (gant)
      • ALPA (alpa)
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Esprit (esprit)
      • 4F (4f)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • Ami (ami)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dan Fox Apparel (dan_fox_apparel)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disana (disana)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELSK (elsk)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Erima (erima)
      • FILA (fila)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Frugi (frugi)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Joha (joha)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kathmandu (kathmandu)
      • Katin (katin)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KRAMP (kramp)
      • Kultgut (kultgut)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mufflon (mufflon)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • NIKIN (nikin)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • North sails (north_sails)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Ridgeline (ridgeline)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Saxx (saxx)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Second female (second_female)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Southpole (southpole)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spyder (spyder)
      • STAPF (stapf)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triple2 (triple2)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vissla (vissla)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zimtstern (zimtstern)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Leveä (levea_)
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi