x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Blue Tomato Neuletakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Blue Tomato Get Lost Zip Hoodie black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149036288.jpg
      Blue Tomato Blue Tomato Get Lost Zip Hoodie black Koko M Get Lost Zip Hoodie black Koko M Get Lost Zip Hoodie black Koko M Get Lost vetoketjullinen huppariMukava vetoketjullinen huppari päivittäiseen käyttöön. OminaisuudetHuppuResorilliset hihansuut ja helmaSivutaskut (1)
      Blue Tomato Get Lost Zip Hoodie black Koko M
      • 09009044743202
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148590210.jpg
      Blue Tomato Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko M Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko M Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko M Take it easyRentoudut sitten sohvalla, menossa yliopistoon, töihin tai päivittäiseen käyttöön, Blue Tomato FUN -malliston Take it Easy vetoketjullinen huppari toimii aina kaikissa tilanteissa. OminaisuudetVetoketjullinen huppari naisillePrintti selässäPieni logoprintti rinnassaHuppu kiristysnyörilläResorilliset hihansuut ja helma (1)
      Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko M
      • 09009044743004
      1
      deal
      74.85 EUR
    • Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148590210.jpg
      Blue Tomato Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko XS Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko XS Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko XS Take it easyRentoudut sitten sohvalla, menossa yliopistoon, töihin tai päivittäiseen käyttöön, Blue Tomato FUN -malliston Take it Easy vetoketjullinen huppari toimii aina kaikissa tilanteissa. OminaisuudetVetoketjullinen huppari naisillePrintti selässäPieni logoprintti rinnassaHuppu kiristysnyörilläResorilliset hihansuut ja helma (1)
      Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko XS
      • 09009044743028
      1
      deal
      74.85 EUR
    • Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148590210.jpg
      Blue Tomato Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko S Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko S Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko S Take it easyRentoudut sitten sohvalla, menossa yliopistoon, töihin tai päivittäiseen käyttöön, Blue Tomato FUN -malliston Take it Easy vetoketjullinen huppari toimii aina kaikissa tilanteissa. OminaisuudetVetoketjullinen huppari naisillePrintti selässäPieni logoprintti rinnassaHuppu kiristysnyörilläResorilliset hihansuut ja helma (1)
      Blue Tomato Take It Easy Zip Hoodie heather grey Koko S
      • 09009044743011
      1
      deal
      74.85 EUR
    • Blue Tomato Close Friends Zip Hoodie heather grey Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148461260.jpg
      Blue Tomato Blue Tomato Close Friends Zip Hoodie heather grey Koko S Close Friends Zip Hoodie heather grey Koko S Close Friends Zip Hoodie heather grey Koko S Close Friends vetoketjullinen huppariBlue Tomato FUN -mallisto - saanut inspiraationsa elämäntyylistämme, kun elämme ja rakastamme sitä. OminaisuudetVetoketjullinen huppari uudesta, ainutlaatuisesta Blue Tomato FUN -mallistosta.Kiristysnyörillinen huppuJoustavat resoriset hihansuutLogo etupuolellaTakaprinttiVetoketju edessä (1)
      Blue Tomato Close Friends Zip Hoodie heather grey Koko S
      • 09009044742847
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Vila (vila)
      • Adidas (adidas)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Selected (selected)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Attesa (attesa)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Cinque (cinque)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Damson Madder (damson_madder)
      • Degree (degree)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dravus (dravus)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Globe (globe)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • Happy girls (happy_girls)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kappa (kappa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Moodswings (moodswings)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NORTH SAILS presented by PRADA (north_sails_presented_by_prada)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sigikid (sigikid)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparco (sparco)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taddy (taddy)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • > 65€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huivikaulus (huivikaulus)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • Pystykaulus (pystykaulus)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 6XL (6xl)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 8XL (8xl)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi