x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Picture Neuletakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153248416.jpg
      Picture Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko S Clark Zip Hoodie light blue Koko S Clark Zip Hoodie light blue Koko S PictureClark Zip HuppariPicturen Clark Zip Hupparissa on säädettävä huppu nyöreillä, kengurutasku ja etu- ja takaosassa printti. Tietenkin, Picture on käyttänyt tähän huppariin luomupuuvillaa ja kierrätettyä polyesteriä. OminaisuudetFleece 300 GRSSäädettävät kiristysnyörit hupussaYKK:n vetoketjuTakaosassa tekonahkainen logoEtupuolella kudottu logoLuomupuuvillaaKierrätettyä polyesteriäGOTS-sertifioituOCS-sertifioitu (1)
      Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko S
      • 03663270419261
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Picture Hamilton Zip Hoodie dark blue melange Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155037172.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151353855.jpg
      Picture Picture Hamilton Zip Hoodie dark blue melange Koko M Hamilton Zip Hoodie dark blue melange Koko M Hamilton Zip Hoodie dark blue melange Koko M Picture Hamilton Zip HuppariPicturen Hamilton Zip Hupparissa on säädettävä huppu nyöreillä, kengurutasku ja etu- ja takaosassa printti. Tietenkin, Picture on käyttänyt tähän huppariin luomupuuvillaa ja kierrätettyä polyesteriä. OminaisuudetFleece 300 GRSSäädettävät kiristysnyörit hupussaYKK:n vetoketjuTakaosassa tekonahkainen logoEtupuolella kudottu logoLuomupuuvillaaKierrätettyä polyesteriäGOTS-sertifioituOCS-sertifioitu (1)
      Picture Hamilton Zip Hoodie dark blue melange Koko M
      • 03663270400221
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153248416.jpg
      Picture Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko M Clark Zip Hoodie light blue Koko M Clark Zip Hoodie light blue Koko M PictureClark Zip HuppariPicturen Clark Zip Hupparissa on säädettävä huppu nyöreillä, kengurutasku ja etu- ja takaosassa printti. Tietenkin, Picture on käyttänyt tähän huppariin luomupuuvillaa ja kierrätettyä polyesteriä. OminaisuudetFleece 300 GRSSäädettävät kiristysnyörit hupussaYKK:n vetoketjuTakaosassa tekonahkainen logoEtupuolella kudottu logoLuomupuuvillaaKierrätettyä polyesteriäGOTS-sertifioituOCS-sertifioitu (1)
      Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko M
      • 03663270419278
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153248416.jpg
      Picture Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko XS Clark Zip Hoodie light blue Koko XS Clark Zip Hoodie light blue Koko XS PictureClark Zip HuppariPicturen Clark Zip Hupparissa on säädettävä huppu nyöreillä, kengurutasku ja etu- ja takaosassa printti. Tietenkin, Picture on käyttänyt tähän huppariin luomupuuvillaa ja kierrätettyä polyesteriä. OminaisuudetFleece 300 GRSSäädettävät kiristysnyörit hupussaYKK:n vetoketjuTakaosassa tekonahkainen logoEtupuolella kudottu logoLuomupuuvillaaKierrätettyä polyesteriäGOTS-sertifioituOCS-sertifioitu (1)
      Picture Clark Zip Hoodie light blue Koko XS
      • 03663270419254
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Vila (vila)
      • Adidas (adidas)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Selected (selected)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Attesa (attesa)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Cinque (cinque)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Damson Madder (damson_madder)
      • Degree (degree)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dravus (dravus)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Envii (envii)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farah (farah)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Globe (globe)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • Happy girls (happy_girls)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • KAFFE CURVE (kaffe_curve)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masai (masai)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MO (mo)
      • Mo ESSENTIALS (mo_essentials)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Moodswings (moodswings)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NORTH SAILS presented by PRADA (north_sails_presented_by_prada)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • RAIDO (raido)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sigikid (sigikid)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SOCCX (soccx)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparco (sparco)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taddy (taddy)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Volcom (volcom)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 65€ (budget)
      • > 65€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huivikaulus (huivikaulus)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • Pystykaulus (pystykaulus)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Normaali (normaali)
      • Pitkä (pitka_)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 6XL (6xl)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 8XL (8xl)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi